Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Алкоголь - це крайня форма, з соціологічної точки зору, евфемізація дійсності.

Фімізація - це певний режим несвідомого, який пов'язаний з тим, що Жільберт Дюран називає ноктюрном. Простою мовою описати це соціологічне і психоаналітичне явище - ноктюрн, ноктюрніческій, нічний. Ефемізація означає - ми бачимо, що погано, там заклали за комір - все стає добре.

Або наприклад сидимо в квартирі, кути якої робочі побудували абсолютно неправильно і зрозуміло чому, або тому що в поспіху, або гастарбайтерами. Але швидше за все ми зрозуміємо, чому у нас такі кути, коли ми клеєм шпалери, що ніколи одна з іншого не сходяться по кутах, тому що ми недостатньо прийняли. Варто тільки прийняти і ці кути стають прямими. Реальність, в якій ми живемо, в значній мірі створена п'яними майстрами, майстрами, які злегка іншим чином сприймали пропорції і закони симетрії, ніж людина в такому математичному стані розуму.

Часом для того, щоб відновити цю симетрію до норми, щоб вона перестала пригнічувати своїми невірними неточними пропорціями, людина випиває - це походить явище евфемізаціі. Далі цей проект, скажімо, відновлення симетрії, може проходити на все. Ну, наприклад, людині не платять зарплати - він дав стакан - і як би заплатили. Або, наприклад, кинула дружина. "Ну куди ти нікчемний бовдур, лузер," - знову накотив - і начебто все і непогано і ніякий і не лузер, може вона і не йшла, може і повернеться до речі ...

Тобто виникає ідея такого заклинання реальності, в принципі, це добром не закінчується. Тому що заклинаєш, заклинаєш, заклинаєш, заклинаєш - і толку все одно ніякого. Тому, що все одно доводиться прокидатися, прокидатися, і знову криві кути, відсутність дружини, пляшки, товариші по чарці мало апетитні, "приємні", поруч, валяються, хропуть. Це все, так би мовити, витрати цього режиму евфімізаціі.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)