Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

«Що таке співзалежність?»

Співзалежність це теж психологічна хвороба, як наркоманія чи алкоголізм. Співзалежним називається той чоловік, який знаходиться поруч з залежним більше 3-х місяців. Співзалежна людина завжди вважає себе самим здоровим і його думки спрямовані на зміну залежної людини. Його думка така, що саме залежному треба лікуватися, змінюватися, працювати над собою, вчитися жити самостійно, працювати над зміною себе самого. Але при цьому немає розуміння, що сам співзалежний впливає на поведінку, сім'ю і повинен теж змінюватися. Тому, коли відбувається лікування наркозалежного він, змінюючись, чекає змін і від співзалежних йому людей.

Після проходження лікування в реабілітаційному центрі, повернувшись до тих же зруйнованим і неправильним відносинам, які були під час вживання, залежна людина повертається до старої поведінки і способу життя. Так, як 90% зривів трапляється з - за колишньої поведінки близьких людей, сварок і скандалів вдома. Всьому причиною стають відносини в родині між рідними людьми. Сім'я - це міцне підгрунтя, це підтримка, це стимул, тому важливо відновити стабільні здорові відносини між залежним і співзалежним.

Поведінка співзалежної людини

У співзалежної людини дуже розвинене почуття провини через те, що він не знає, як правильно себе вести, коли стикається з проблемою залежності від наркотичних речовин. Він не може протистояти хворобі, даючи своїм рідним далі вживати, при цьому думаючи, що зберігає сім'ю. Співзалежні люди занадто багато часу присвячують хворобі інших людей, а не своєї, і у них в житті все починає руйнуватися і робота, і особисті відносини. то, є співзалежність - це хвороба, коли людина не може жити своїм життям. Він живе переживаннями за іншу людину, він живе, думками думаючи за іншу людину і це не правильно тому, як кожен з нас особистість і кожен з нас має свої власні пріоритети і життєві принципи.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)