Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

опис відео:

«Як подолати небажання лікуватися від наркоманії?»

У кожного залежної людини існує така форма хвороби, як заперечення. Заперечення - це яскравий прояв небажання одужувати. З етапом небажання одужувати стикаються абсолютно всі і багато хто не знає, як з ним боротися. Дуже важливо зрозуміти причину цього заперечення.

Існує три причини:

1-ша причина - це негативний досвід лікування наркозалежності.

Наприклад: це лікування в наркологічному диспансері, де дозволено курити, і триває вживання речовин змінюють свідомість. Або лікування на релігійному центрі, де людини насильно змушували молитися, і тепер будь-яке згадування про духовність у нього викликає недовіру до інших центрів. З'ясувавши, що саме його не влаштовує в теперішньому лікуванні, йому треба показати всі плюси і переваги центру і перебування в ньому. Лише спілкуванням і поясненням можна домогтися позитивного результату і згоди залежної людини на лікування наркоманії.

2-а причина - це бажання робити все по-своєму.

Наприклад: думка людини, що він може і сам, без лікування впоратися з залежністю. Багато зриваються і припиняють лікування не з - за того, що хочуть вживати. А тому, що думають, що можуть самі подолати всі перешкоди одужання. І в цьому питанні дуже важлива чітка позиція рідних залежної людини. Треба вміти твердо сказати «НІ» в періоди прояви заперечення у нього. Пояснити йому, що він уже пробував сам, зірвався і по - цьому треба прийняти допомогу фахівців центру. Або показати на його ж прикладі, що він не правильно думає і не правильно діє.

3-тя причина - це, коли людина просто хоче вживати.

Наприклад: його постійна спрага виїхати додому, він знайде безліч причин, щоб умовити своїх близьких, забрати його з центру. В такому випадку правильним буде тільки зупинити людину будь-яким шляхом, не піддаватися на всілякі обіцянки і маніпуляції залежної людини.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)