Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Реабілітаційний центр в Тернополі і інших містах на базі центру «Рецена» пропонує ефективну допомогу наркозалежним та їхнім родинам. Фахівці установи займаються просвітницькою діяльністю серед молоді та підлітків - найбільш вразливих верств населення.

За статистикою, від наркотичної залежності страждають люди різного віку і статі, але частіше за все, в павутину наркотиків потрапляють саме молоді люди і діти, які не замислюються про наслідки і досить легковажно ставляться до власного здоров'я. І співробітники «Рецени» переслідують два завдання - попередити поширення наркоманії та надати допомогу тим, хто вже звернув на слизький шлях.

Що являє собою реабілітаційний центр «Рецена»?

Ця установа вже два десятки років пропонує свої послуги, і має свої філії в різних українських містах. Тут проводять терапію анонімно, застосовуючи ефективні методики, причому, ніколи не відмовляючись запровадити щось інноваційне.

Філії розташовуються в мальовничих місцях, подалі від запилених і галасливих міст. Але при цьому, всі центри мають умови для комфортного і оздоровчого перебування пацієнтів.

Тут працює відмінна команда, в складі якої є як професіонали своєї справи - психологи, психотерапевти, консультанти з хімічної залежності, арт-терапевти, так і волонтери - колишні наркозалежні, які успішно пройшли реабілітацію і допомагають іншим наркоманам виплутатися з важкої ситуації.

Особлива увага приділяється доброзичливій та спокійній атмосфері, позбавленої суєти і стресових ситуацій.

У «Рецені» приймає досвідчений нарколог в Тернополі, який здатний професійно усунути важкий стан і нормалізувати роботу органів і систем пацієнта. Не варто забувати, наркотики, як і інші отрути, отруюють організм, послаблюючи його і знижуючи функціональність життєво важливих органів.

Центр пропонує не тільки первинну допомогу, але психологічну підтримку. Проводяться колективні зустрічі, індивідуальні та сімейні консультації. Фахівцям важливо заручитися підтримкою родичів пацієнта і допомогти їм впоратися з цією непростою ситуацією.

12 кроків на шляху до успеху- здорового життя без наркотиків

Лікування наркоманії в Тернополі проводиться за програмою «12 кроків». Згідно з її аспектів, пацієнтам пропонується виконання особливих письмових завдань, які допомагають фахівцям виявити найглибші психологічні проблеми наркозалежних.

Хворі також ведуть зошити рецидивів, де вони описують власний стан і самі аналізують, що їх штовхає взятися за старе. Таким чином, не тільки фахівці виявляються зацікавленими в результаті, але і самі наркомани починають замислюватися про можливе зцілення і шляхи його досягнення.

Веселе дозвілля допомагає в лікуванні

Лікування від наркотиків в Тернополі в центрі «Рецена» - це не тільки прийом препаратів, відвідування лікувальних процедур і психологічних консультацій. Фахівці беруть до уваги, що більшість їх наркозалежних - молоді люди і підлітки, які страждають наркоманією, не позбавлені запалу і інтересу до розваг.

Групи підлітків ходять в походи, беруть участь в молодіжних заходах - конкурсах, спортивних змаганнях, фестивалях і концертах. Вони організовують групи за інтересами, де і проявляють свої таланти. Персонал всіляко підтримує будь-які благі ініціативи. У такій обстановці мало хто жалкує про те, що вирвався з порочного кола.

Лікування наркоманії в Тернополі

Які результати роботи центру?

За 20 років своєї діяльності реабілітаційний центр «Рецена» допоміг багатьом сім'ям повернути своїх дорогих і коханих людей. Звичайно, тут не припиняють боротися за високі показники, але і успіхів вдалося досягти багато.

Деякі підопічні після терапії отримали освіту, знайшли добре оплачувану роботу і завели власну сім'ю. Інші залишилися працювати в центрі, надаючи допомогу іншим заблукавшим душам. Цінність для співробітників центру має кожне врятоване життя.

Багато наркозалежних змогли вибратися з ями, в яку вони ж і потрапили за власну безтурботність. Їм було дано другий шанс почати нове життя, і вони його не упустили.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25