Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Спорт як альтернатива наркоманії та алкоголізму

Ми живемо в час, коли частка вживання алкоголю на душу населення перевищує всі допустимі норми

Відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм, вимираючої вважається нація, яка вживає понад 9 л чистого спирту на душу населення на рік.

Рівень споживання алкоголю в Україні на сьогоднішній день є одним з найвищих в світі і фактично становить близько 20 літрів спирту на душу населення на рік (офіційна статистика повідомляє про 12-13 літрів).

 

У Росії цей показник ще вище. читати про алкоголізм

Разом з тим, реклама і медіа наповнені інформацією, пропагандою про вживання алкоголю, як про норму життя. Пий скільки хочеш, коли хочеш і при будь-яких обставинах. Непитущий чоловік, до недавнього часу, був в уявленні більшості або хворий або блаженний, бо п'ють всі.

Наркоманія менша проблема сучасності не те, щоб наркоманія стала нормою, але ми майже звикли до того, що вживання наркотиків, для кого-то може бути способом життя, так би мовити вільний вибір кожного і кожного своя голова на плечах.

Враження, що нам не просто, не потрібен тверезий спосіб життя в суспільстві, головне, щоб це не торкнулося мене. Однак ніхто з нас, як ми розуміємо, не застрахований ні від надмірного вживання алкоголю, або від наркоманії, як і від будь-яких інших залежностей.

Мало того, що залежним людиною стати легко, до того ж, всі засоби масової інформації не тільки не засуджують подібний спосіб життя, а й навпаки, роблять його модним.

Дивує і те, що не дивлячись на все вищесказане, ми живемо зараз в такий час, коли молоді люди починають замислюватися і стежити за своїм здоров'ям, багато хто починає займатися спортом. Хто боксом, хто плаванням, хто сучасними танцями з серйозними фізичними навантаженнями. Все також популярний футбол, баскетбол. Як правило, більшість молоді, які активно займаються спортом не вживають ні алкоголю ні тютюну ні наркотиків.

Дуже популярним стає "workout" (фізичні заняття на турніках) зі змаганнями та іншими спортивними заходами. Хочеться відзначити таких людей як Денис Мінін, Сергій Бадюк і багатьох інших, які займаються популяризацією спорту та здорового способу життя в інтернеті і на телебаченні.

Сергій Бадюк і Денис Мінін

на фото: Денис Мінін і Сергій Бадюк (праворуч)

Бадюк Сергій Миколайович і Мінін Денис

Сергій Бадюк (спорстмен, актор, майстер спорту СРСР з гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу з армліфтингу)

http://www.badyuk.com/about

Плюсів багато, це допомагає вирвати молодь зі звичного, дозвільного способу життя, підтримати підростаюче покоління розвиватися в потрібному напрямку. Сьогодні ми б хотіли поговорити, про один з популярних рухів на сьогоднішній день, як Street workout. Плюс даного напрямку в спорті в тому, що для Street workout потрібна мінімальна матеріальна база і бажання займатися.

Молодь за здоровий спосіб життя

Бадюк Сергій і Євген Кочерга

на фото: Бадюк Сергій Миколайович і Євген Кочерга (чемпіон світу з "workout")

Денис Мінін за здоровий спосіб життя

Денис Мінін (лідер міжнародного руху здоровий спосіб життя, президент всеукраїнської громадської організації "STREET WORKOUT", глава міжнародної організації "STREET WORKOUT")

http://www.minin.org.ua/

Воркаут як альтернатива наркоманії та алкоголізму

Воркаут (Workout- рус.Треніровка; розм. Вуличний фітнес)

Воркаут - один з різновидів масових фізкультурних занять, включає в себе виконання різних вправ на вуличних спортмайданчиках, а саме на турніках, брусах, шведських стінках, горизонтальних сходах і інших конструкціях, або взагалі без їх використання (на землі).

Люди, які захоплюються такими тренуваннями, називають себе по-різному: воркаутери, вуличні (дворові) спортсмени.

Коротко про історію Street Workout:

У 2000-і роки вперше почали з'являтися ролики на ютуб, приблизно тоді, коли інтернет став більш-менш популярний в більшості країн світу, тим самим, прискоривши обмін інформацією. Перші ролики показували, як можна тримати себе в хорошій фізичній формі використовуючи турніки, бруси, всілякі вуличні "снаряди". Ідея наскільки здавалася простою і ефективною, що захопила багато молоді.

Щось подібне у нас було ще за часів СРСР. Заняття на вулиці не вимагали багато коштів, а давали необхідний результат. Все, що було треба - турніки, бруси, сходи та інші снаряди ну і звичайно найголовніше бажання.

Нагадаємо, що слово "workout" можна перекласти на російську як "тренування", отже "street workout", як "вуличні тренування". Спорстмени займаються воркаутом, здорові, в хорошой фізичній формі їм не до наркотиків і алкоголю.

Змагання з воркауту.

Судять змагання судді, які мають досвід і розуміють складність виконання того чи іншого елемента.

Оцінюють за такими параметрами:

  • сила
  • чіткість виконання
  • видовищність
  • кількість еліментов в зв'язці
  • харизма

Змагання проходять як у вільному стилі так і формі "баттла" (анг. Бій, битва). У формі "баттла", два суперники по черзі показують свою програму, після судді вибирають, хто був кращим за критеріями змагань "street workout"

Вправи і елементи street workout:

Підтягування на перекладині (pull up)

Виходи на дві руки на перекладині (muscle up)

Прапорець (human flag)

Прапорець

Виходи на дві руки на перекладині (muscle up)

Віджимання від землі / підлоги (push up)

Віджимання на брусах (dips)

передній вис

передній вис

На фестиваль прийшло понад 1 500 глядачів, з яких, було всього лише 50 учасників. Так само на фестивалі були присутні гості з 10 країн світу

змагання воркаут

27 квітня 2013 р Перший Міжнародний чемпіонат світу з STREET WORKOUT (Казахстан)

джерело: http://workout.su/news/1040

Лікування наркоманії та алкоголізму

За фактом, якщо людині не вдалося уникнути негативного впливу ровесників, друзів, а чи то через труднощі в житті, і він потрапив під залежність алкоголю або наркотиків, то вилікувати, повернути його знову до тверезого способу життя буде вкрай важко, але можливо.

Варто лише знати, що для цього доведеться докласти багато зусиль не тільки залежному, якого часто доводиться наркоманію, алкоголізм лікувати примусово, а й рідним і близьким, які по не знанню замість надання допомоги в одужанні залежного, часто своїми безграмотними діями можуть перешкоджати в одужанні або і того гірше сприяти зриву, як не прикро це констатувати.

лікування наркоманії і алкоголізму

Тому, якщо ваші рідні, близькі потрапили в залежність від наркотиків чи алкоголю не зволікайте і обов'язково звертайтеся до фахівців, які не тільки зможуть адекватно оцінити ситуацію, а й дати безкоштовні корисні поради, подарують надію і сили жити, показавши як багато молодих хлопців вже звільнилося від залежності і продовжують вести тверезий спосіб життя. Бережіть себе!

Пам'ятайте лікування наркоманії можливо!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)