Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Примусове лікування алкоголізму

Алкоголік рідко коли визнає що йому потрібне лікування, він взагалі не може вимовити визнання: я алкоголік, звучить як: "Я бомж".

Наркоман каже з гордістю: я наркоман, алкоголік також заявити про свою залежність не може. Особливо коли його змушує родич.

Коли залежний тверезий з ним говорити марно - він нічого не розуміє і нормально, звично себе почуває, йому здається що це ви в проблемі, а для нього найважливіше, щоб йому не заважали жити як йому хочеться.

Спробуйте поговорити з ним з ранку, коли він просить грошей або йому погано.

Говоріть про лікування, про те, що стане легше фізично без алкоголю. Якщо ви не дасте йому грошей на випивку він (можливо не відразу) погодитися. Якщо ви його спонсоруєте на такий спосіб життя - він приречений. Він згоден іноді піднести вам сумки, не курити в квартирі, не одружуватися так як його все влаштовує.

Йому можна бути безвідповідальною дитиною, який не заробляє, не приймає рішень, не несе відповідальності і мама йому ще дозволяє гордо сказати що він гарний, самостійний, і якщо б не та жінка він би ніколи не пив ...

Бідні батьки готові закривати свої очі, давати гроші, сліпо вірити в явну брехню - щоб уникнути скандалів і образ, щоб не визнавати цю правду яка обпікає все всередині. Алкоголік вас не може любити, поважати, цінувати. І не тому що він моральний урод, а тому що він хворий на алкоголізм. Єдине відношення до вас - він в вас потребує. Без вас він не може нічого. І єдиний хто дійсно впливає на його життя це ви. Якщо він вживає - це ви дозволяєте йому так жити, якщо боріться він буде на реабілітації.

Ставлення різних людей до примусового лікування залежностей

  • приклад перший -Відмова від лікування

Нещодавно, спілкуючись зі своєю сусідкою я усвідомила наскільки їй важко. Її чоловік помер від алкоголізму, у неї два сини. Один наркоман, а другий алкоголік. Живуть в трикімнатній квартирі. Вона в одній кімнаті, один син алкоголік в інший, і в третій кімнаті другий син зі своєю дружиною наркоманкою і з дитиною. І я вам скажу це вона дозволила всьому цьому статися.

Вони забирають у неї зарплату, періодично виносять все з дому, вона ж отдирает від асфальту п'яну пику одного і волочить його додому, і відбивається від ображеної невістки. У неї немає дому, у неї немає життя. І головне що вона мені сказала: навіщо йому примусове лікування алкоголізму?

Цитую: «Навіщо йому реабілітація, раніше було гірше, зараз все не так. У нього своя сім'я, дитина, що я йому скажу, він мене не слухає. У нього ж рак, ви знаєте? ». Раніше було гірше тому що йому було 25, а зараз 32 - став доросліше і спокійніше. Вечірки вдома не влаштовує, в бійки не лізе. Але результат: він вмирає. Зрозуміло у мами немає сил. Але вона дозволила всім їм залізти собі на голову.

  • приклад другий, добровільно-примусове лікування

Мама у якої дочка 20 років. Наркоманка. Живе в окремій квартирі. Мама походила на групи. Їхати на реабілітацію грошей не було і бажання у дочки не було. Тим часом у дочки варили наркотики вдома. І вона розуміла, що усі наркомани користуються нею. Що рано чи пізно донечку посадять. Вона приїхала на її квартиру з вітчимом. Розігнали всіх. У дочки забрали ключі і вигнали взагалі з дому. Це було оцінити важко особливо морально. 20 років - це дитина, дівчинка, гарна на вулиці. Раптом згвалтують? Раптом покалічать? Але мама розуміла, що якщо нічого вона не зробить вона помре від наркотиків. Мама здала другу квартиру. Коли дочка приходила до неї додому просила їсти і одягнутися, говорила що проколола курточку (це було взимку), мама відповідала: «Через мій поріг ти переступиш тільки тоді, коли погодишся їхати на центр».

Дочка не давала спокою, дзвонила в двері, стукала ногами, матюкалася, плакала, ночувала в під'їзді - мати стояла на своєму. Це була здорова мама, вона любила свою дитину. Коли дочка йшла вона плакала, молилася, в пости ходила, ходила на групи.

Одного разу дочка прийшла і погодилася поїхати. Бродила по вулицях дівчинка місяць. Мама потім лікувала серце і витримати це зрозуміло важко. Зараз у дівчинки 8 років тверезості, у неї сім'я і двоє дітей. Дане лікування від алкоголізму називається добровільно-примусовим.

  • третій приклад - примусове лікування алкоголізму.

Молодий чоловік приїхав на центр добровільно. Пройшов майже всю реабілітацію. На 5-му місяці тверезості поїхав через образу. Почав вживати. Повертатися на центр не хотів. Коли стан став критичним, мама попросила забрати його на реабілітацію без бажання і не випускати з центру. Ми так зробили. По дорозі він душив водія ... доїхав до центру з фінгалом. Зараз цей хлопчик президент організації в Полтаві. У нього сім'я і дитина. Перший час на центрі він не хотів працювати, не виходив на групи, був в протесті, але потім просто лежати не зміг. Минув час він почав брати участь, розібрався зі своїми образами, вибрав собі лідера і пішов вперед. Таке лікування від алкоголізму називатися примусовим.

Одужувати завжди має сенс. Якщо усвідомлення не приходить одразу, то приходить пізніше. Як вчинити в вашій ситуації вам підкажуть психотерапевти нашого центру. Телефонуйте. Найстрашніше це бездіяльність.

Алкоголізм проблема психологічна

  • кодування

Одним з найпоширеніших видів омани співзалежних - це думка про те, що від проблеми алкоголізму можна легко позбутися. Коли мама не хоче визнавати реальність, він починає вірити в інші казки.

Припустимо вашого сина закодували. Підшили препарат, від якого стає жахливо погано при вживанні алкоголю. Він підписав папірець про те, що несе відповідальність за своє життя. Але якщо він не вміє вирішувати проблеми тверезо, не може прийняти реальність, не вміє спілкуватися без алкоголю, що не клеяться взаємини з жінками - навіщо йому таке життя? Без вирішення психологічних проблем йому жити не хочеться. Він йде на ризик і пробує пити. Ну погано, ну реанімація - життя йому не дорога. П'є ще. Погано, але вже не так. Взагалі через час він звикає пити коли погано і «розкодуеться».

  • гіпноз

Припустимо гіпноз. Впливає тільки на недовірливих людей. Недовірливий алкоголік велика рідкість. Але і в даному випадку проблема не йде. Він стане - наркоманом, будь-яким Манном .... Залежність не йде. Він перемикатися на щось інше, а через час продовжить пити, тільки в рази більше.

  • викачування яйцем і бабки-ворожки-народні цілителі.

Ми знаємо і віримо, що проблема алкоголізму несе і духовний характер. Але викотять яйцем порчу допустимо можна, але порча пішла а він без порчі звик жити як алкоголік.

Проблема залишається. Більш того посилюється. Якщо відповідати на це питання духовно, ми можемо запитати священика про такий метод леченія.Ми поставили це питання священнослужителю.

І він нам відповів: «Бісів вигнати можна. Але якщо людина не навів порядок в тілесній своїй храмині, у себе в душі, то біси повернуться і приведуть за собою сімох лютих від себе ».

  • лікування від алкоголізму включає в себе ряд дій, комплексну роботу над собою.

Це відмова від вживання, відмова від здійснення аморальних вчинків, відмова від колишньої поведінки з батьками і в соціумі в цілому, відмова від колишніх друзів, відмова від думок про спільних випивок і гулянок ... неможливо по фотографії, гіпнозом або підшивкою переконати людину зробити таку роботу над собою. Це процес тривалий. При чому, якщо він не зможе відмовитися від чогось одного він все одно зірветься.

Але є ймовірність того, що приїхавши в реабілітаційний центр на примусове лікування алкоголізму, протягом місяця він зможе проаналізувати зрив і погодитися більше так не чинити.

Одужання - процес який займає все життя, це тривала боротьба з собою і іноді залишитися тверезим дуже важко але можливо.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)