Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування від алкоголізму в наркодиспансеріВ принципі, лікування таких захворювань, як наркозалежність і алкоголізм - ідентичні. Вони вимагають комплексного лікування, тому, що включають в себе, як фізичну, так і психологічну залежність.

Відмінністю є те, що алкоголь дозволено продавати, а ось за продаж наркотиків можна надовго потрапити до в'язниці.

Та й в соціальному суспільстві алкоголь прийнятний для вживання, а наркоманів вважають ізгоями.

Також вони різні і за хімічним складом. Алкоголь не у всіх викликає звикання. Якщо розглянути ці захворювання з медичної точки зору, то терміни лікування в наркологічних клініках теж різні. Для проходження курсу лікування від алкоголізму приділяється менше часу, так як вважають алкогольну залежність менш небезпечною.

Але всі ці домисли - чергова помилка в серйозності захворювань залежності. Алкоголь і наркотики викликають звикання, їх вживання змінює свідомість. Через алкоголь і наркотики здійснюються більшість злочинів. Вони однаково руйнують всі сфери людини. І цей список можна продовжувати. Повернемося до лікування цих хвороб.

Методи лікування наркоманії і алкоголізму.

Ще 10 років тому, в наркологічних клініках наркозалежність «лікували» за 2 місяці. Навіть в законодавстві України було передбачено примусове лікування наркозалежності. А людей, хворих на алкоголізм, оправляли за рішенням суду, на термін до 3-х років, в лікувально-трудові профілакторії (ЛТП), які мало чим відрізнялися від звичайних колоній для ув'язнених.

Але все це в минулому. Зараз наркологічні клініки можуть надати допомогу, тільки лише в знятті фізичної залежності «ломки», або вивести алкоголіка із «запою». Як вже відомо, вся проблема не в фізичній, а саме в психологічній залежності від алкоголю і наркотиків. Про проблему залежності було відомо здавна, але як вона формується, знають не всі. У головному мозку є область, яка відповідає за мотивацію і емоційний стан людини. І коли людина штучним способом, за допомогою наркотиків або алкоголю, стимулюють цю частину мозку, відбувається звикання, з подальшою залежністю від препарату.

Лікування наркозалежності та алкоголізму в наркодиспансері.

Як правило в сучасних наркоклініках, з метою зняття потягу, використовують психотропні препарати - нейролептики, антидепресанти, транквілізатори. Однак медикаментозна терапія нерідко надає лише тимчасовий ефект, і не допомагає знайти і прийняти нові життєві принципи, єдино завдяки яким можна добровільно переконати себе назавжди відмовитися від прийому наркотиків і знайти в собі сили дотримуватися цього вирішальної умови. Тому даний варіант лікування, як показує багато літня практика, не є ефективним.

Реабілітація наркоманів і алкозалежних людей в ребцентрах.

Тому більшість людей звертаються в реабілітаційні центри, де основна частина лікування покладається на психологічну реабілітацію, яка спочатку позбавляє від депресії, що лежить в основі психічної залежності.

Реабілітація дає вміння підтримувати гарне самопочуття без будь-яких умов, а потім допомагає створити особистість людини заново. Адже більшості хворих наркотичною або алкогольною залежністю, доводитися вчитися таким простим речам, як відчувати і проявляти природні емоції, спілкуватися з оточуючими, займатися якоюсь діяльністю, і будувати довгострокові плани. Так що алкогольна залежність мало чим відрізняється від наркотичної. І якщо не діяти, і не робити ніяких дій щодо запобігання хвороби, то залежність призведе, як до морального, так і до фізичного руйнування людини. І якщо хтось думає, що алкоголь менш небезпечний, то це зовсім не так.

Підступність алкоголізму в тому і полягає, що все зло алкоголю просто деякі люди недооцінюють. Це таке ж самогубство, як і наркозалежність. І тільки повне усвідомлення і розуміння проблеми залежності від алкоголю або наркотиків, може повернути людину до повноцінного життя.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)