Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування алкоголізму на базі реабілітаційного центруУ нас прийнято вважати, що алкоголізм - це хвороба похмілля, зняли симптоми похмілля, значить і алкоголізму немає.

Коли ми уявляємо собі алкоголіка, ми бачимо людину без грошей, з червоним обличчям, моторошним перегаром і в поганому настрої. Насправді алкоголік може виглядати досить пристойно, добре одягнений і прекрасно спілкуватися, жартувати і займати навіть високу посаду на роботі.

Алкоголізм - це проблема всієї нашої нації і перед цією страшною епідемією усі рівні. Ті, хто п'ють на ділових зустрічах Хеннесі і ті хто п'ють у дворі одіколон - усі рівні, і головне, що і перші і останні будуть також заперечувати свою проблему і захищати своє вживання алкоголю.

Алкоголік не п'є 24 години на добу, і в запої далеко не кожен день. Може тиждень пити, а потім місяць не пити. Ми часто говоримо, що це запійний алкоголізм і вважаємо, що він лікуватиметься простіше. Тоді незапойних алкоголіків насправді не існує, так як кожен алкоголік п'є марою і не може контролювати своє життя. Тільки отримує зарплату - не доносить її до дому, втрачає роботу і респектабельний вигляд, страждає від самотності і депресії і т.д.

- що важливо знати про лікування алкоголізму

Схема алкоголізму проста. Якщо у залежного намічається ряд свят або ряд проблем, навіть якщо в руки попадається просто велика сума грошей: залежний не знає як йому обійтися без алкоголю - він вживає. Минають дні, які він на жаль згадати не може, пролітають тижні, здоров'я погіршується і просвітлінь немає.

В результаті родичам стає його шкода і за нього боляче і соромно. Рідна людина валяється на вулиці, його бачать сусіди і т.д. Людина намагається кинути, але у нього не виходить, так як фізично це не можливо. Прокидаючись вранці насамперед залежний похміляється, щоб руки перестало трусити та й щоб говорити нормально. Після 50 грам думається легше. А потім як складеться, толі він буде похмілятися так цілий день Все тому, що нерозумно лікувати симптоми. Коли у людини запалення легенів йому призначають не тільки засіб від температури і кашлю, щоб прибрати симптоми, також дають антибіотик. Розглядають поведінку, що призвело до запалення (просять тепліше одягатися, не переохолоджуватися, в холодній воді не купатися і т.д.). Також і з лікуванням алкоголізму.

- причини алкоголізму

Причини алкоголю найчастіше комплекси - замкнутість у спілкуванні, відсутність розуміння з рідними, нездатність нести відповідальність за своє життя і приймати самостійно рішення, надмірна повнота або худорба і т.д. Над вище перерахованими комплексами працювати треба з психологом і бажано з групою видужуючих алкозалежних, щоб ті, могли поділитися своїм досвідом злетів і падінь. Одна тільки крапельниця не допомогла нікому.

Наш реабілітаційний центр працює за програмою, яка розглядає все життя клієнта і його сім'ї, змушує переосмислити цінності, поміняти колишнє лихі установки на новий образ мислення.

Проблема лікування алкоголізму - перш за все несе психологічний характер, фізично проявляються тільки симптоми.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)