Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування алкоголізму

Відновлення або повторне лікування

Одужання - це тривалий процес реабілітації індивідуума, варто пам'ятати, що у кожного він відбувається по-різному. Буває трапляється, коли за процес реабілітації людина не приймає твердого рішення бути тверезим і потребує повторного лікування, в такому випадку повторне лікування наркоманії, алкоголізму - називається відновленням.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Спорт як альтернатива наркоманії та алкоголізму

Ми живемо в час, коли частка вживання алкоголю на душу населення перевищує всі допустимі норми

Відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм, вимираючої вважається нація, яка вживає понад 9 л чистого спирту на душу населення на рік.

Рівень споживання алкоголю в Україні на сьогоднішній день є одним з найвищих в світі і фактично становить близько 20 літрів спирту на душу населення на рік (офіційна статистика повідомляє про 12-13 літрів).

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Чи не відкладати лікування наркоманії і алкоголізму

Чому не варто відкладати лікування наркомана:

1. Кожен укол може стати останнім. Неможливо розрахувати дозу так, щоб з точністю сказати передозування не буде.

2. З кожним днем хвороба наркоманії стає міцніша і заперечення сильніше. Хвороба розвивається і переходить в інші стадії.

3. Невідомо які нові наркотики спробує ваша рідна людина. Можливо сьогодні йому запропонують то, від чого паралізує ноги і він погодитися.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

алкоголізм

Пити чи не пити? Над цим питанням рано чи пізно замислюється кожен. Найчастіше п'ють через те, що не бачать сенсу і цілі, а ще через боягузтво вирішити свої проблеми.

Вже не є чимось незвичайним те, що зараз можна вільно побачити дітей з пляшкою пива або горілки.

Що й казати, алкоголізм стрімко молодшає і перетворюється в таку пандемію як туберкульоз.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лечение женского алкоголизма

Багаторічна практика роботи з залежними показує, що алкоголіки одужують набагато складніше, ніж наркомани. Чому? Тому, що алкоголіки ніколи не визнають що вони залежні. Їм весь час здається, що вони впораються самі, треба тільки сильно захотіти, ну а поки вони сильно не хочуть, тому і п'ють. Алкоголік чоловік, коли стає не адекватним в поведінці, неохайним на вигляд, кидає роботу і дружину - соціум це сприймає набагато спокійніше і навіть виправдовує його вживання алкоголю, ніж якщо такі ж вчинки зробить жінка. Коли чоловіка хапає білочка - його бояться.

2.3333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.33 (6 Votes)

лікування від наркотиків і алкоголю

Одне з найголовніших переконань, яке змушує родичів залежного відкласти лікування від наркотиків і алкоголю на потім - це переконання, що вони самі можуть контролювати свого родича. Ми повинні визнати, що контролювати - можливо, але не довго. Ви постійно не будете поруч. А залежність не боїться ні вас, ні вашого контролю. При першій-ліпшій можливості залежний без психологічної допомоги, допомоги кваліфікованого фахівця, буде вживати.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Примусове лікування алкоголізму

Алкоголік рідко коли визнає що йому потрібне лікування, він взагалі не може вимовити визнання: я алкоголік, звучить як: "Я бомж".

Наркоман каже з гордістю: я наркоман, алкоголік також заявити про свою залежність не може. Особливо коли його змушує родич.

Коли залежний тверезий з ним говорити марно - він нічого не розуміє і нормально, звично себе почуває, йому здається що це ви в проблемі, а для нього найважливіше, щоб йому не заважали жити як йому хочеться.

Спробуйте поговорити з ним з ранку, коли він просить грошей або йому погано.

Говоріть про лікування, про те, що стане легше фізично без алкоголю. Якщо ви не дасте йому грошей на випивку він (можливо не відразу) погодитися. Якщо ви його спонсоруєте на такий спосіб життя - він приречений. Він згоден іноді піднести вам сумки, не курити в квартирі, не одружуватися так як його все влаштовує.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування від алкоголізму в наркодиспансеріВ принципі, лікування таких захворювань, як наркозалежність і алкоголізм - ідентичні. Вони вимагають комплексного лікування, тому, що включають в себе, як фізичну, так і психологічну залежність.

Відмінністю є те, що алкоголь дозволено продавати, а ось за продаж наркотиків можна надовго потрапити до в'язниці.

Та й в соціальному суспільстві алкоголь прийнятний для вживання, а наркоманів вважають ізгоями.

Також вони різні і за хімічним складом. Алкоголь не у всіх викликає звикання. Якщо розглянути ці захворювання з медичної точки зору, то терміни лікування в наркологічних клініках теж різні. Для проходження курсу лікування від алкоголізму приділяється менше часу, так як вважають алкогольну залежність менш небезпечною.

Але всі ці домисли - чергова помилка в серйозності захворювань залежності. Алкоголь і наркотики викликають звикання, їх вживання змінює свідомість. Через алкоголь і наркотики здійснюються більшість злочинів. Вони однаково руйнують всі сфери людини. І цей список можна продовжувати. Повернемося до лікування цих хвороб.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Алкоголь - неприємні наслідкиА давайте згадаємо про алкоголь. Різноманіття алкогольних напоїв, різних насичених квітами і смаковими несподіванками коктейлі.

Як барвисто вони виглядають в кафе і ресторанах, бармен - ну чарівник хлопець, красень. Та й на будь-якому пікніку, під шашличок горілочка і пивко в самий раз. Можна і без шашлику, власне, випити є, в танок підемо.

А тепер дозвольте трохи відверто висловитися. Як пройшла та злопам'ятна вечірка, події що вы не пригадаєте?

Алкоголь: наслідки вживання

Не можете згадати не тому, що це було так давно або цих вечірок було стільки, що вже з ліку збилися. Ні, Ви просто були п'яні. Ну, вибачте, пощекочу ваші спогади, ваші емоції. Так, до речі, як щодо емоцій в цей вечір, які емоції вас пов'язують з цього вечора? Радість, захват або, може бути гордість за себе? Або, це скоріше сором і незручність? Як тільки хтось в компанії заговорить про ту вечірку, ви чомусь відразу заливаєтеся фарбою і намагаєтеся втекти.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування алкоголізму на базі реабілітаційного центруУ нас прийнято вважати, що алкоголізм - це хвороба похмілля, зняли симптоми похмілля, значить і алкоголізму немає.

Коли ми уявляємо собі алкоголіка, ми бачимо людину без грошей, з червоним обличчям, моторошним перегаром і в поганому настрої. Насправді алкоголік може виглядати досить пристойно, добре одягнений і прекрасно спілкуватися, жартувати і займати навіть високу посаду на роботі.

Алкоголізм - це проблема всієї нашої нації і перед цією страшною епідемією усі рівні. Ті, хто п'ють на ділових зустрічах Хеннесі і ті хто п'ють у дворі одіколон - усі рівні, і головне, що і перші і останні будуть також заперечувати свою проблему і захищати своє вживання алкоголю.

Алкоголік не п'є 24 години на добу, і в запої далеко не кожен день. Може тиждень пити, а потім місяць не пити. Ми часто говоримо, що це запійний алкоголізм і вважаємо, що він лікуватиметься простіше. Тоді незапойних алкоголіків насправді не існує, так як кожен алкоголік п'є марою і не може контролювати своє життя. Тільки отримує зарплату - не доносить її до дому, втрачає роботу і респектабельний вигляд, страждає від самотності і депресії і т.д.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Жіночий алкоголізм і його специфіка

Жіночий алкоголізм - найважче захворювання в світі.

Алкоголь - це продукт що доступний на кожному кроці, купити його не складає ніяких труднощів. Приблизний вік, коли жінки починають вживати алкоголь, 15-18 років, і як правило, це відбувається на свята, або на перших дискотеках, в компаніях.

Люди дуже часто недооцінюють небезпеку цього продукту, але алкоголь, так само як і наркотики, формує хімічну (алкоголь) залежність, і жіночий алкоголізм практично невиліковний. Чому?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Примусове лікування наркоманії і алкоголізмуЗа статистикою найбільша кількість скарг і заяв, про необхідність примусового лікування наркоманів і алкоголіків надходить з таких міст як: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв, менше з Луганська і Криму.

Не дивлячись на меншу кількість скарг проблема необхідності примусового лікування наркозалежних та алкозалежних людей, стоїть дуже гостро по всій території України.

Примусове лікування наркозалежних та алкозалежних на прикладі

Як приклад розглянемо лист Оксани з м. Суми:

... моєму синові 29 років, він вживає наркотики з 17 років, за цей час ми перепробували все, і кодували і підшивали, і шепотіли над ним, і молилися, і в лікарні проходили детокс не один раз. Два рази сидів за наркотики. Коли повернувся після чергової відсидки, як з ланцюга зірвався з дому все виносить, мені загрожує, постійно в несамовитому стані я вже не знаю що й робити. Зверталася в міліцію, так вони раз приїхали подивилися і кажуть, що це наші сімейні проблеми. Тепер дзвоню, навіть не приїжджають мовляв розбирайтеся самі. ...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування жіночого алкоголізму

Напевно не раз всі ми чули про те, що жіночий алкоголізм невиліковний і що він набагато страшніше, ніж наркотична залежність або чоловічий алкоголізм.

У чому ж власне кажучи полягає вся складність?

Існує ряд факторів, які необхідно врахувати, щоб лікування жіночого алкоголізму було ефективним.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування алкоголізму і про те як з ними боротися

Лікування алкоголізму, так само, як і наркоманії вельми проблематично. Перш, ніж говорити про методи лікування алкоголізму усвідомимо, що таке алкоголізм.

Алкоголізм - захворювання, що розглядається як форма наркоманії та різновид токсикоманії, що характеризується хворобливою пристрастю до алкоголю (етилового спирту), з психічною та фізичною залежністю від нього і супроводжується систематичним споживанням алкогольних напоїв, не дивлячись на негативні наслідки. Негативні наслідки можуть виражатися психічними і фізичними розладами, а також порушеннями соціальних відносин особистості страждаючого на це захворювання.

Виходячи з означення ми бачимо три основні перешкоди на шляху до лікування алкоголізму:

  • психологічна залежність
  • фізична залежність
  • соціальне відділення від суспільства.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування алкоголізму

Вплив алкоголю на організм людини. Залежні від алкоголізму і анонімні алкоголіки.

Алкоголізм, за визначенням - захворювання, що викликається систематичним вживанням спиртних напоїв, що характеризується потягом до них, що призводить до психічних і фізичних розладів і порушує соціальні відносини особи, які страждають цим захворюванням.

Пияцтво, наприклад, це не алкоголізм, це непомірне вживання спиртних напоїв. Воно породжує алкоголізм, але не є хворобою. Алкоголізм характеризується певними ознаками, які відрізняють його від так званого «звичного», або «побутового», пияцтва.

Життя - це просто гра. І коли Ви знаєте правила гри, значно легше виживати. У цій грі існують підводні камені, про які розбиваються долі людей, один з них - алкоголізм. Хвороба, алкоголізм, досить часто виводить людей з гри.

1.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.50 (2 Votes)