Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії, наркозалежності в Чернівцях

Останні роки все більше і більше світ потрясають новини про кількість людей які мають алкогольну та наркотичну залежність. На боротьбу з цими хворобами багато вчених присвятили все своє життя, щоб припинити муки залежних людей.

Багато хто хоче внести свій вклад в пошук того методу лікування наркоманії в Чернівцях, який зможе раз і на завжди позбавити людину від наркозалежності і алкозалежності. На сьогоднішній день нараховується понад п'ятдесят різних методів і способів лікування "хвороби почуттів". Так, саме так прийнято називати залежність від психоактивних речовин.

Тому, численні лікарські препарати, гіпноз, кодування, методи залякування і багато іншого слабо впливає на майбутнє людини потрапившої у наркотичну пастку.

Наркоманію, як і алкоголізм, намагаються вилікувати понад 10 мільйонів людей по всій планеті і в кожній країні є свої цілителі, ворожки і доктора медичних наук пропонуючі свої послуги у вигляді звільнення від наркотичної та алкогольної залежності. І світова статистика показує, що такі способи можуть допомогти наркоманам і алкоголіком, але відсоток видужуючих занадто малий і становить не більше 4% пацієнтів. І все ж, зовсім недавно в практиці лікування наркоманії і алкоголізму з'явився новий метод боротьби із залежністю - це реабілітація наркозалежних та алкозалежних в спеціалізованих центрах закритого типу.

Лікування наркоманії, наркозалежності в реабілітаційному центрі

Багатьма клієнтами таких центрів було доведено ефективність такого методу лікування наркоманії і з цього в Україні також був відкритий реабілітаційний центр закритого типу для алко та наркозалежних в Чернівцях. У цьому центрі реабілітації крім того, що надають допомогу всім бажаючим позбутися залежності, тут же можна утримувати людей, яким ще не вдалося усвідомити всю тяжкість хвороби і її наслідків. Тобто це люди, які потрапили на ребцентр з ініціативи їхніх родичів.

Про вживання наркотиків

Так вийшло, що вживаючи психоактивні речовини тривалий термін свідомість людини перестає бути тверезою. Найчастіше, людина не помічає згубних змін у своєму житті, мало того перебуваючи в вживанні людина практично завжди заперечує, що вона залежна. Цей етап вживання називається заперечення свого стану і виниклих обставин.

Надалі чоловік у кожній ситуації приходить до думки, що без наркотику він не зможе нормально жити і функціонувати. Після кожного прийому наркотику страждає як організм наркомана так і його психіка, його сприйняття навколишнього світу сильно спотворено, а реальність зовсім інша.

Буквально кожна людина в цьому світі неодноразово стикалася з вживаючими людьми і спостерігав всілякі наслідки наркотичного сп'яніння. З цього, наркоманія вважається соціальною хворобою так, як поведінка і вчинки наркомана часто ставляться до аморального і деструктивного способу життя. Такі події як грабежі, аферізм, самогубства і вбивства часто виконуються людьми в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, а їх єдиною метою є гроші для продовження свого вживання.

Програма лікування наркоманії (наркозалежності) в реабілітаційному центрі

Дані факти, говорять про те, що залежним потрібна допомога людей, його близьких як ініціаторів і також кваліфікованих фахівців в галузі хімічної залежності, як кураторів під час проходження курсу лікування в реабілітаційному центрі.

Сама реабілітація заснована на знаменитій програмі "12 Кроків", яка пропонує поступове ретельне відновлення моральних і духовних принципів людини. Лише шляхом зміни свого мислення можна змінити і всього себе - звички, вчинки, пріоритети і бажання, одним словом все життя.

Безумовно, одужання в першу чергу залежить від пацієнта, але, на жаль, багато хто недооцінює наскільки важливою є підтримка близьких, адже першою причиною зриву часто є неправильні відносини в родині до залежного. Якщо залежний і співзалежний (близький залежного) не зможуть знайти компроміс у своїх розмовах, то можуть знову з'явитися сварки негативно впливаючі на тверезість залежного.

Пам'ятайте, треба зберігати спокій інакше все закінчитися черговим прийомом психоактивних речовин. Але як себе вести з залежним, що і коли взагалі доречно сказати, що взагалі робити якщо така велика відповідальність лежить на родичах? Для цього при багатьох реабілітаційних центрах існують групи співзалежності на яких дається вичерпна інформація від психологів, психотерапевтів. Найчастіше такі групи безкоштовні. Не полінуйтеся дізнатися.

Лікування наркоманії (наркозалежності) в реабілітаційному центрі в Чернівцях

У Чернівцях такий реабілітаційний центр, де людям навіть самим не налаштованим на лікування, дають стимул і мотивацію для остаточного зміни свого життя. Ці фактори дуже необхідні для більшої ефективності лікування і прийняття людиною себе таким, як він є. Програма дозволяє абсолютно всім, хоч і різним людям досягти результатів у відновленні і розвитку своєї особистості, на яку довгі роки надавали наркотичні препарати.

Людина в тверезості після лікування на центрі не повинна відчувати скутість в своїх діях, це з урахуванням того, що її дії будуть спрямовані на підтримку тверезості.

Кінцева суть реабілітації полягає в тому, щоб залежна людина після проходження курсу лікування змогла відновити свою соціальну діяльність, тобто вести стандартний спосіб життя, працювати, створити сім'ю, спілкуватися з тверезими людьми і не порушувати правила моралі. У центрі цього вчать на спеціальних групах, під час інформаційних занять і зустрічей з психологом.

Кожна людина в реабілітаційному центрі вчитися проявляти повагу до оточуючих і зважати на їхню думку, не показуючи свого негативного ставлення. Це допомагає в майбутньому ставитися до людей і світу інакше, не так як під кайфом. Часом це нелегко, але якщо не відвикнути робити все так, як раніше то занадто скоро це призведе до думки про вживання і коло знову буде замкнене

Звичайно, не всі погодяться на лікування в реабілітаційному центрі в Чернівцях, навіть після побачених наслідків. Але саме для цього близькі люди повинні подбати про свого "бідного родича" і постаратися привезти його на реабілітацію, в допомозі якої він потребує. Не відкладайте, на жаль час йде проти нас!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)