Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Реабілітація наркоманії в Луцьку

Проблема наркоманії та алкоголізму - на жаль вже у всіх на слуху, ми з цим звиклися якось поки це не стосується нас. Ми забуваємо, що кількість жертв від наркоманії та алкоголізму з кожним роком стає все більше і більше. Часом кожен роздумує, як же позбутися від всенародної напасті.

Як наслідок, щороку з'являється якийсь новий спосіб чудотворного зцілення від вживання наркотиків і алкоголю. Однак спроби зняти порчу, навести на себе гіпноз або переконувати себе, що вшивши собі під шкіру лікарську капсулу більше ніколи не захочеш випити або вколотися.

Насправді чи є звільнення від залежності за допомогою цих методів? Кому-то страх, все ж, допомагає кинути вживати, але він ніяк не змінить життя людини, таке явище називається "суха тверезість", яка по суті своїй є важким утриманням від психоактивних речовин.

- як лікувати наркотичну та алкогольну залежність

Якщо боротися із залежністю треба, то як, запитаєте ви?

Вихід є і знаходиться він в реабілітаційному центрі наркоманії та алкоголізму міста Луцьк. В організації "РеЦеНА" по Україні розташовано багато центрів з відмінною статистикою одужання, але давно хотілося відкрити реабілітаційний центр і на Волині серед прекрасної природи Карпат.

При відкритті співробітники організації постаралися зробити місце лікування наркоманії в Луцьку схожим на затишний будинок для дружної компанії людей, щоб він був максимально комфортним для пацієнтів. Це двоповерховий будинок з прекрасним садом, в якому вже зараз одужує 17 осіб з різних областей України і радіють кожному дню своєї тверезості.

Звісно, ця радість не завжди була відчутна цими людьми, адже вони довгий час жили відчуваючи муки і страждання даними їх хворобою - залежністю від наркотичних і алкогольних препаратів. Бажаючи якось виділитися серед всіх і відчути нові враження, ці люди вирішили закурити, після випити, ну а незабаром вони вже витрачали всі свої сили і гроші на пошук наркотиків. Якщо ви думаєте, що подібна доля омине стороною вас або ваших близьких ви помиляєтеся, залежні усього світу приходячи на лікування в реабілітаційний центр знову і знову розповідають все ті ж історії, як їх життя з дурості перетворилася в замкнуте коло.

Колись, харчуючись ілюзіями безтурботного і веселого життя, багато підлітків пробують покурити трави або понюхати амфетамін, не замислюються про майбутні наслідки які їх очікують через деякий час вживання психоактивних речовин. Кожен із заборонених препаратів уживаний ними знайшов свою заборону через сильний вплив спочатку на мозок і свідомість, а після і на психіку, вже залежної людини.

Понад п'ятдесят років тому вченими було доведено факт який оголошує залежність первинною прогресуючою, рецидивуючою і смертельною хворобою.

Також її відносять не до фізичних, а до психічних захворювань від яких немає ліків, але є досить популярне і відновлююче особистість лікування наркозалежності в Луцьку.

- метод лікування наркоманії та алкоголізму в центрі реабілітації

Реабілітаційні центри вже давно відомі людству, але мало хто знає, що це за метод лікування, який тепер є і в Луцьку. Спочатку це курс лікування, який триває кілька місяців, весь цей час люди проходять лікування, реабілітацію - живуть за особливим графіком дня, що включає в себе всі необхідні процедури і заняття для відновлення біологічного і психічного стану залежної людини і всіх сфер його життєдіяльності!

Сам метод лікування наркоманії в реабілітаційному центрі заснований на відомій програмі "12 Кроків".

У програмі в першу чергу йдеться про те, що одужання залежної людини починається з визнання своєї хвороби - залежності, лише після цього людина зможе правдиво оцінювати свої дії і їх мету.

Самоаналіз і контроль над своїми думками і діями - це і є ключ до тверезого життя, але і не тільки, пунктів над якими необхідно працювати під час реабілітації багато, але вони легко освоюються і незабаром стають звичкою.

Мова йде про моральні норми прийняті в нашому світі, а також про духовні принципи самої людини. Мета реабілітації полягає в тому, щоб життя перестало бути деструктивним і завдавати шкоди психічному стану залежного. Невміння долати труднощі і відчувати щастя - проблема всіх вживаючих алкоголіків і наркоманів. Для цих людей стало звичним, трохи що трапилося відразу ж спожити, щоб піти від біди і посилити момент ейфорії.

Але згодом відбувається так, що без вживаної речовини мозок не може виділяти певні гормони для боротьби з пригніченістю і людина перестає відчувати радість. Це перший симптом психічного розладу особистості тягнучий за собою схильність до суїциду і насильства по відношенню до інших.

Розглянувши залежність з таких сторін, ми прийдемо до висновку, вже доведений вченими - хімічна залежність від психоактивних речовин абсолютно знищує власну волю людини і має повний контроль над його життям, це захворювання вимагає тривалого лікування в реабілітаційному центрі наркоманії.

- більше про Луцький реабілітаційний центр

У Луцьку перебуває саме такий центр, в якому нададуть допомогу і підтримку всім, хто усвідомлює свою проблему і бажає жити інакше. Тут лікування наркоманії стає можливим.

Всі заняття проводяться в цьому центрі називаються терапевтичними групами спрямованими на відновлення моральних і духовних норм, а також кращої соціальної адаптованості. Співробітниками центру приділяється увага абсолютно всім сферам життєдіяльності відповідаючим за продуктивність існування людини.

Кращим місцем для зміни себе є саме реабілітація в Луцьку. Це штучно створений невеликий соціум людей з однаковою проблемою до вирішення якої можна прийти тільки прислухаючись один до одного, це один з кращих психотерапевтичних кроків для взаємного співробітництва і поваги оточуючих.

Плідність такої програми показує людині правильний шлях до незалежного життя від будь-яких впливаючих на свідомість людини речовин. Тільки за три роки існування реабілітаційного центру в Луцьку, статистика видужуючих на цьому центр стабільно зростає, і 26 людей зі ста продовжують залишатися в тривалій ремісії.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)