Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

как не поддаться употреблению наркотиков

Наркотик - слово грецьке, на російську мову його переводять, як «одурманюючий».

Наркоманія, в наш час, стала суспільною проблемою номер один. З кожним роком все більше людей страждають залежністю від наркотичних речовин.

Що ж підштовхує людей до такого непоправного кроку, як вживання наркотиків. Деякі, таким способом, напевно хочуть піти від повсякденних проблем. Але це тільки спочатку прийом наркотиків дозволяє не думати про проблеми, але потім вже не думаєш ні про що, крім наступної дози.

 

- вживання наркотиків як спосіб піти від реальності життя

Психологи вважають, що споживання наркотиків - один із ступенів віддалення від реального життя. А наступна - самогубство.

Перш, ніж придбати порцію дурі, гарненько подумай: а навіщо тобі це треба? Крім проблем - нічого хорошого. Стає страшно від того, що люди з собою роблять. Як можна за хвилинне задоволення продати все життя. Яким би привабливим не здавалася пропозиція спробувати «трохи щастя» - відмовся! Не забувай - за все треба платити (Ціна - загублене здоров'я, щастя, життя).

Адже здоров'я це безцінне багатство людини. Тому, що є головною складовою повноцінного щасливого життя. Адже "підсісти" на наркотики куди простіше, ніж потім позбутися наркотичної залежності, і лікування наркоманії неймовірно складний процес, це ми знаємо з досвіду реабілітації в нашому ребцентрі.

- здоровий спосіб життя допомагає в досягненні життєвих цілей

Здоровий спосіб життя допомагає нам в досягненні наших цілей, успішно реалізовувати свої плани, справлятися з труднощами. Міцне здоров'я, дозволить нам прожити довге і повне радощів життя. Хочете бути здоровими - ведіть здоровий спосіб життя. Більше фізичних вправ і свіжого повітря!

Ні наркотикам - за здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя - альтернатива наркотикам

Стріт воркаут альтернатива наркотикам

Стрес - основний ворог імунітету, женіть від себе всякі переживання і менше нервуйте. Вашим помічником у веденні здорового способу життя може стати загартовування організму. До нього найкраще розпочати з дитячого віку. Можна сказати, що батьки є одним з основних джерел отримання інформації про здоровий спосіб життя для дітей, підлітків і молодих людей.

- сім'я має величезне значення і як захисний фактор не вживати наркотики

Сім'я має двосторонній вплив на спосіб життя підлітка. З одного боку, сім'я виступає як захисний фактор, що перешкоджає появі та розвитку шкідливих звичок, з іншого - як особливий фактор, що стимулює розвиток шкідливих звичок у дітей.

Сім'я як допомога не вживати наркотики

Захисні фактори сім'ї найбільшою мірою проявляються в тому випадку, якщо:

 • між членами сім'ї існують хороші, відверті стосунки;
 • виховання дітей передбачає прояв душевного тепла, виключає постійні ультимативні претензії;
 • батьки вірять в життєвий успіх дітей;
 • діти, з одного боку, беруть участь в ухваленні сімейних рішень, а з іншого - мають свої власні обов'язки щодо інших членів сім'ї;
 • відносини між батьками засновані на емоційній взаємозалежності;
 • ставлення батьків до дітей засновані на реальної зацікавленості, уваги до їхніх проблем і обмежуються не тільки розмовами, але і особистою участю в різних аспектах життя дітей.

Негативний вплив сім'ї на спосіб життя дітей, перш за все, пов'язаний з внутрішньою кризою сім'ї:

 • сімейна дезорганізація, яка призводить до того, що сім'я перестає вирішувати навіть елементарні проблеми дитини;
 • сімейні конфлікти, які є причиною різних стресів у дітей;
 • проявом насильства (фізичного, психічного, сексуального);
 • відсутністю почуття любові і взаєморозуміння в сім'ї;
 • наявністю шкідливих звичок (Алкоголізму, наркоманії і т.д.) серед членів сім'ї;
 • невибагливістю і дій щодо проявів шкідливих для здоров'я звичок у дітей, слабка дисципліна в сім'ї;
 • нереалізованим очікуванням щодо розвитку і успіхів дитини.

Кожен з нас сподівається на щасливу долю. Але одного супроводить успіх, а інших завзято обходить. Успіх частіше приходить до людей, які сприймають життя позитивно. «Вчіться радіти життю, поспішайте робити добро, тримайтеся з гідністю при будь-яких обставинах - і будете щасливі! »- вчить життєва мудрість.

Радіти життю без наркотиків

Доброта, чуйність, уміння розділити чужий біль, підтримати друга у важку хвилину, розрадити в горі і біді - це риси характеру, завдяки яким людина відчуває себе необхідною, корисною, а тому і щасливою.

Знайди своє призначення в житті, тому що це джерело щастя.

Тільки через працю лежить шлях до мудрості, творчості, науці, а наука вимагає не тільки розуму, але й великої мужності, працьовитості, терпіння.
Виховуй в собі Людину - ось що найголовніше. Виховай в собі людську душу, а основний засіб самовиховання душі - краса. Це і мистецтво, і музика, і сердечні стосунки з людьми. Намагайся бути справжньою людиною.

Бути здоровим і сильним

Треба виховувати в собі жалість до всього живого і прекрасного. І від того, як маленька дитина ставиться до птахів, квітів, деревам, залежить його ставлення до людей.

Уникай поганого і прагни до хорошого. Сенс життя - в служінні людям. І найголовніше, на чому тримається людина, - його розум, совість, гідність - це те, що він завжди повинен добувати хліб своєю працею. Кожен повинен пишатися тим, що він робить для людей.

2.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.50 (1 Vote)