Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії на базі ребцентру

Найчастіше лише коли ми повністю втомилися або більше немає сил боротися, тільки тоді ми звертається за допомогою. Всі методи перепробувані, всі поради випробувані на ефективність.

Дуже важливо потрапити до фахівців, але як їх знайти, коли інтернет більш ніж наповнений інформацією різної якості на теми:

лікування наркотичної залежності, лікування наркоманії, допомога наркозалежним, примусове лікування, кращий ребцентр для наркоманів, лікування наркозалежності, виклик нарколога на дім, високоефективне лікування наркоманії і список цей можна продовжувати і продовжувати. Давайте зупинимося на найголовнішому.

 

У хвилини відчаю, розчарування, перед тим як до кого небудь звернутися за лікуванням, нас зазвичай як і всіх хвилюють все ті ж питання:

Що робити? Хто може допомогти? До кого йти по допомогу? Чи є вихід?

У цій статті ми постаралися неупереджено, без будь-якої самореклами, дати на наш погляд дійсно потрібну інформацію для батьків, родичів залежного, так би мовити, ті слушні поради які допоможуть Вам, як допомагають і багатьом до нас звернувшихся.

1. Не панікуйте

При будь-яких обставинах не панікуйте, дізналися, що син наркоман або дочка перше, що Вам потрібно зробити після того як Ви прийдете в себе - НЕ ПАНІКУВАТИ! Звичайно це легше сказати, ніж зробити, але пам'ятайте, що зберігаючи здоровий глузд ви зможете тверезо все зважити, проаналізувати і знайти так вам гостро необхідний ВИХІД!

2. Не звинувачуйте себе

Це не означає, що потрібно повністю зняти з себе відповідальність і перекласти її на кого-небудь іншого, будь то: двір, друзі, невдалий економічний стан в країні, спадковість і так далі, але не варто побиватися і продовжувати звинувачувати себе, вважаючи, що все, що відбувається - це ваша велика помилка. Зазвичай після цього слід ще більше ускладнення і ви несвідомо переходите У СТАН СПІВЗАЛЕЖНОСТІ, в тому сенсі, що ви стаєте ніби солідарні своїй дитині, а це тягне за собою надмірну жалість і "фінансування" вживання своєї дитини.

Все, що вам потрібно пам'ятати це зберігати тверезість, що допоможе вам адекватно все оцінити і прийняти в подальшому вірне рішення.

3. Визнайте що ваша дитина НАРКОМАН.

Ніхто з батьків цього б не бажав ніколи почути в своєму житті, але так часто не бажання бачити очевидне веде до ще більших ускладнень. Тільки переставши заперечувати Ви зможете звернутися до фахівців, тільки так можна досягти позитивного результату в лікуванні наркоманії! Без визнання всі подальші зусилля марні, так як волею неволею ви будете виправдовувати вживання ваших близьких, хоча по суті будете самі ж і проти.

4. Не спонсоруйте або Не примушуйте себе продовжувати спонсорувати вживання!

Якщо Ваша дитина вживає наркотики і всіма можливими вивертами намагатиметься вивудити у вас гроші, ні в якому разі не давайте грошей. Не знаєте як себе правильно вести, але хочете зберегти життя рідної людини - зверніться до фахівців.

5. Зверніться за порадою до фахівців.

В цьому немає нічого поганого, що хтось може знати краще, що вам слід робити, як і де лікувати рідних. Зазвичай більшість з нас не в змозі розуміти як звільнити близьких від залежності, проте лікарі, психотерапевти, працівники ребцентрів, мають досвід і багато історій про молодих людей які зуміли кинути наркотики при житті, змогли пройти курс лікування наркоманії і залишитися в тверезості. Просто зніміть трубку і зателефонуйте, зазвичай консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує. Навіть просто зателефонувавши і проконсультувавшись Ви зробите великий крок на шляху до одужання.

6. Виберіть ребцентр

З безлічі наркоклінік, наркологічних диспансерів, трудових центрів, всевожномжних центрів подолання залежності - ми радимо реабілітаційний центр, радимо саме ребцентр по ряду причин:

  • центр реабілітації допоможе змінити середу, оточення
  • із залежністю легше боротися спільно, а на ребцентрі багато молодих хлопців зі схожими долями, разом впоратися з хворобою буде простіше.
  • центр реабілітації допомагає рідним залежного спеціальними курсами, програмами, які лише збільшують шанси на одужання.
  • тому, що вилікувати наркоманію можливо, НЕ БЕЗ ПРАЦІ, але МОЖЛИВО!
  • дає можливість ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ після реабілітації. Обов'язково запитуйте в ребцентрах про подібні програми. Зміна оточення і робота, збільшать шанси, що ваші близькі не зірвуться і знову не повернуться до вживання.
  • дає надію, вчить жити по-новому в тверезості.

приклад того як проходить життя, одужання в ребцентрі

лікування наркоманії поради

лікування наркоманії в ребцентрі

Важливо!

Коли ви зважитесь відправити рідних на лікування в ребцентр, не забувайте, що не тільки працівники центру будуть намагатися вам допомогти у вирішенні залежності будь то сина, дочки або близького, А Й ВАМ ОБОВ'ЯЗКОВО ТРЕБА ЗНАТИ ЯК ВЕСТИ СЕБЕ З РІДНИМИ!

6. Дізнайтеся про курси для співзалежних.

Ми не втомлюємося повторювати 70% зривів відбуваються з вини батьків! Це при тому, що побороти залежність і так вкрай складно.

Неправильне, не твереза часом, поведінка батьків може привести до зриву. Будь ласка пам'ятайте про це і робіть все можливе, щоб вести себе правильно з залежним. Тому дізнайтеся про курси, консультації і сходіть на пару зустрічей. В основному це ЗАВЖДИ АНОНИМНИЙ і БЕЗКОШТОВНО, так як проблема з наркоманією в Україні, Росії носить вже епідемічний характер.

фото: курси співзалежності

курси співзалежності

7. Одужуйте!

Зверніть увагу:

Якщо лікування, то тільки в перевіреному реабілітаційному центрі. Обов'язково дізнайтеся про документи і можливості відвідати центр, щоб подивитися умови проживання та реабілітації. Пам'ятайте, що подібні дії зроблять лікування наркоманії можливим.

лікування наркоманії за кордоном

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)