Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії в ребцентрі

Реабілітаційний центр - це єдиний вихід в лікуванні залежної людини. Вам не може допомогти ні один навіть найталановитіший психолог, тому як після проведеного заняття або терапії (яка триватиме максимум 2 години) людина змушена повернутись додому, зустріти друзів, дійти до дому, купити продукти, приготувати поїсти ...

Людина, яка залежна від наркотиків, від однієї консультації не отримає миттєвий результат, який буде настільки сильно мотивувати його одужувати, щоб він зміг безконтрольно залишитися тверезим.


Не може допомогти і лікування в наркодиспансері, яке дає полегшення тільки фізичних симптомів - порушення сну, апетиту, зняття ломки, болів в тілі і т.д. З наркоманією безсилі ні екстрасенси ні бабусі-шептуни - якби все було так просто, то наша країна не тонула би в рабстві алкоголізму і наркоманії.

Переваги лікування наркоманії в реабілітаційному центрі

Реабілітаційний центр хороший тим, що там знаходяться абсолютно тверезі люди. Центр закритий - це значить, що роздобути алкоголь і наркотики неможливо, хлопці не залишають центр протягом тривалого періоду часу, поки до них не починає повертатися розсудливість. На реабілітації легко знайти нових хороших друзів, які прагнуть до тверезого, нового життя.

Люди які пройшли лікування наркоманії в реабілітаційному центрі не можуть залишитися незмінними, так як на ребцентрі змінюються все - в характері, звичках, набувають відповідальність і починають культурно спілкуватися.

лікування наркоманії в реабілітаційному центрі

Більшість реабілітаційних центрів - це ребцентри закритого типу. Закриті двері, решітки на вікнах, все з тією метою, щоб чоловік не втік в перші дні лікування, або в періоди сумніви і кризи.

Навіть ті хлопці, які приїжджають за власним бажанням і з рішучим наміром залишатися тверезим рано чи пізно стикаються з тим, що приходить криза. Якби не було кризи, будь-яка людина всього лише зусиллям волі могла би боротися з бажанням випити, покурити або прийняти наркотики.

Але так, як він залежний, то мислення (не завжди, але частіше за все буде працювати в "користь" його залежності. Сам того не відаючи людина прораховує як можна дістати і вжити, де може продаватися наркотики, де взяти гроші. Людина, яка знаходитися під впливом психоактивних речовин буде обманювати себе, захищати свою хворобу брехати і маніпулювати - взагалі робити все, щоб повернутись до колишнього способу життя. Але рано чи пізно кризи проходять (вони можуть тривати від 3 днів і до 1 місяця) і людина починає одужувати, поки не прийде до наступної кризи.

Якщо в момент, коли все хочеться кинути і зірватися, поруч немає фахівців, людей які розуміють і підтримують, мотивуючи рухатися в правильному напрямку - залишитися тверезим неможливо! Якщо залежний проходить кризи за межами реабілітаційного центру - рано чи пізно зірветься, передумає, звинувачуючи при цьому когось іншого, але не себе.

Програма лікування наркоманії в реабілітаційному центрі

Хлопці які надходять на реабілітаційний центр - не вибирають програму або терапевтичний метод який їм підходить. Тому ми використовуємо групи різного спрямування, але з одним і тим же змістом, використовуємо різні методики в психотерапії для того, щоб людина залишилася тверезою.

Ми використовуємо:

програму 12 кроків, гештальт терапію, когнітивну терапію, поведінкову психотерапію, системно-сімейну психотерапію, використовуємо програму пізнай істину та інше. Кожна людина може сама вибрати що більше підходить їй. На одних групах людина може працювати активно, на інших менш активно. Але в кінцевому рахунку головне результат - тверезість.

Хлопці в реабілітаційному центрі живуть за розпорядком дня. Це допомагає їм дисциплінувати себе, навчитися під час вставати, не лінуватися.

Кожен день вони аналізують своє минуле і нинішнє, роблять висновки, вчаться розбиратися у власних почуттях, вчаться стримувати негативні емоції - працюють над зміною свого характеру. Вони намагаються реагувати на несправедливість неображаючись на весь світ

наприклад: якщо з ранку хтось не привітався, не виявив доброзичливість - це не означає, що весь день буде поганим.

Для розвитку мови і освіти, хлопці на реабілітації читають програмну літературу, участі, читають класичну літературу. Раз в тиждень у них є творчі вечори, де вони можуть підготувати сценки, попередньо поділившись на команди, також можуть обговорювати творчість та біографію одного з відомих авторів і т.д ..

Звикання на реабілітаційному центрі - це складний, але все таки цікавий процес. Він повертає в дитинство, нагадує перебування в піонерському таборі. Правда крім розваг є і неприємні моменти - боротьби з собою, зі своїм заперечення, негативною реакцією на обставини і інше.

Реабілітаційні центри допомагають психологічно відновити деградуючу особистість, допомагати людині знайти себе і почати рухатися в правильному напрямі по життю. Програма реабілітації мультидисциплінарна, тобто ми використовуємо все, що працює: гештальт терапію, аутогенні тренування, системно-сімейну терапію, проводимо ігрогруппи і навіть танцетерапію.

Серед програмної літератури, з якої хлопці черпають знання про хвороби, зриві, кроках до одужання, ми також включаємо і біблію. Кожен може знайти те, що працює і є особисто для нього. Тут все рухається за розпорядком дня, реабілітація нагадує психологічний проект, терапевтичний піонерський табір.

Кожен день всі учасники програми аналізують себе, свою поведінку, реакцію на побутові або інші обставини, коригують свою поведінку, вчаться якісному спілкуванню між собою. Проаналізувати допущені помилки або успіхи в житті, розібратися в собі допомагають не тільки психотерапії, але і письмові аналітичні завдання - письмові роботи, профілактики зриву, підсумки дня і тижня.

Перші кроки тверезого життя під час і після реабілітації

Реабілітаційний центр вчить учасників програми зустрічати свята тверезо. Важливий факт, що залежні люди не вміють тверезо веселитися, тим більше відзначати урочистості. Тут хлопці святкують новий рік, Великдень, день перемоги, свій день народження - в тверезості.

Консультантами ребцентру розробляється програма заходів - конкурси, поздоровлення, вікторини, готуються заздалегідь сценки. Свята на реабілітаційному центрі завжди проходять весело і незабутньо. Це вчить хлопців радіти тверезо, розкріпачуватися, отримувати задоволення від життя і звичайно, такі заходи згуртовують колектив.

Той, хто пройшов реабілітацію не може залишитися незмінним. Змінюються звички, характер, цінності в житті. Такий центр вчить багато чому, наповнює оптимізмом і головне БАЖАННЯМ ЖИТИ!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)