Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Реабілітація наркоманії

Наркоманія є складною, але виліковної хворобою, яка зачіпає функції мозку і поведінку людини. Не може одна методика лікування підходити до всіх наркозалежних. Для кожного хворого потрібен індивідуальний підхід. Лікування наркоманії - це тривалий процес, який вимагає часу, мотивації, підтримки і цілеспрямованості. Наркологічні клініки пропонують лікування, засноване, як правило, на медикаментозному знятті «ломки», забуваючи про те, що припинення фізичної залежності є тільки першим етапом в одужанні і саме по собі робить небагато в процесі реабілітації наркомана. Тривалість лікування грає дуже важливу роль в процесі лікування. Ефективність лікування в основному залежить від активної участі самого наркозалежного. Програми по одужанню, які використовують в реабілітаційних центрах, вважаються найбільш ефективними, особливо для наркозалежних з серйозними проблемами, тривалим терміном вживання.

Тривалість лікування в реабілітаційних центрах

У реабілітаційних центрах пацієнти знаходяться, як правило, від 6 до 12 місяців. За цей період організм відновлюється, як з фізіологічної, так і з психічного боку. Індивідуальні та групові консультації є найбільш часто використовуваними формами лікування. Терапія, яку ефективно практикують реабілітаційні центри у всьому світі, це лікування і профілактика рецидивів. Як і з іншими хронічними захворюваннями, після рецидиву може бути повернення до початкової точки лікування. Безперервний догляд, який включає індивідуальні методики лікування, які розглядають всі аспекти життя людини, в тому числі і психіатричні, може мати вирішальне значення для успіху в досягненні і підтримці вільного від наркотиків способу життя. Також, реабілітація допомагає пацієнтам брати участь в процесі лікування, змінити їхнє ставлення і поведінку, пов'язану з наркоманією, і освоїти навички здорового способу життя. Лікування наркоманії та наркотичної залежності може бути представлено в різних ситуаціях, використовуючи різні поведінкові підходи. Співробітники реабілітаційних центрів прагнуть допомогти пацієнтам навчитися впізнавати, уникати, і справлятися з ситуаціями, в яких вони можуть повернутись до вживання. Реабілітацію в центрі можна пройти також і анонімно.

Коли ви починаєте боротися з наркоманією, лікування може здатися недосяжною метою. Насправді, відновлення не буває не досяжним якою б безнадійної ваша ситуація не здавалася. Реабілітація наркоманії можлива при правильному лікуванні і підтримці, шляхом усунення корінних причин вашої залежності. Не здавайтесь. Шлях до відновленню не легкий, вас можуть очікувати удари долі, підводні камені та невдачі. Але, вивчивши проблеми своєї наркоманії і зважившись на зміни, ви вже на правильному шляху.

Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі

Для багатьох людей, що борються з наркоманією, найбільший і найскладніший крок на шляху до відновлення - це прийняття рішення внести зміни в своє життя. Але лікування наркоманії - це більше, ніж припинення зловживання наркотиками. Наркоманія зачіпає усе Ваше життя, в тому числі відносини, кар'єру, здоров'я і психологічне благополуччя. Успіх лікування залежить від вироблення нового способу життя і в першу чергу - від усунення причин, через які Ви звернулися до наркотиків. Можливо, це було через нездатність впоратися зі стресом, в цьому випадку Ви повинні будете знайти здорові способи боротьби зі стресовими ситуаціями. Не бійтеся звертатися за допомогою в реабілітаційні центри, адже як показує практика, вони вже допомогли тисячам людей впоратися зі смертельною недугою. Кращі шанси на одужання наркозалежності бувають при комплексному лікуванні, як проблеми наркоманії, так і психічного здоров'я.

Ми формуємо нашу програму на результатах багаторічних досліджень, всебічній освіті і здоровому глузді. Наші реабілітаційні центри працюють, тому що вони вчать приймати тверді рішення, спираючись на важку роботу, позбавлятися від негативних звичок і допомагають людям перебудуватися і прийти до нормального людського тверезого життя. Для досягнення цих цілей потрібно напружена робота і готовність до змін в кращу сторону. А наші консультанти і психологи працюватимуть індивідуально з кожним пацієнтом, щоб зробити це реальністю. Реабілітаційні центри - це те, що дійсно допоможе Вам.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)