Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Анонімне лікування наркозалежності

Наркозалежність. Як відбувається її формування?

Про проблему наркозалежності було відомо здавна, проте як вона формується, знають далеко не всі.

У головному мозку є область, яка відповідає за мотивацію і емоційний стан людини. І коли людина штучним способом, за допомогою наркотичних речовин, стимулює цю частину мозку, відбувається звикання з подальшою залежністю від препарату.

У чому підступність наркотичної залежності?

Наркозалежний чоловік, як правило, навіть не підозрює, що він хворий. І одні починають лікуватися, тільки тоді, коли відбудуться катастрофічні наслідки.

Інші ж зовсім, вважаючи наркозалежність всього лише «шкідливою звичкою», не поспішають звертатися по допомогу до спеціалізованих установ. Також є ще такий тип людей, які в цій ситуації не можуть, відкрито говорити про свою проблему наркозалежності. Для таких випадків наші реабілітаційні центри надають послуги проходження анонімного лікування наркозалежності.

Крім психічної залежності наркоманія несе шкоду і фізичному стану людини. Наркотики дуже сильно впливають на органи і організм в цілому. Про токсичну дію цих речовин відомо, що вони впливають на: мозок, печінку, нирки, серце, підшлункову залозу, шлунок та ін. органи, приводячи поступово ці органи в непридатність. Якщо наркозалежний чоловік потребує медикаментозного лікування і не хоче звертатися в наркологічну клініку, так як це веде за собою наркологічний облік, то реабілітаційні центри практикують анонімну детоксикацію.

Детоксикація - це руйнування і знешкодження різних токсичних речовин хімічними, фізичними або біологічними методами.

З нашими реабілітаційними центрами співпрацюють кваліфіковані лікарі, які, медикаментозним способом допоможуть позбутися від фізичної залежності («ломки») і стати на шлях одужання від наркозалежності. За угодою клієнта, реабілітаційний центр надає гарантію повної анонімності в проходженні лікування від наркозалежності. І найголовніше, потрібно знати і пам'ятати, що бездіяльність і невтручання в розвиток хвороби, ведуть до плачевних наслідків, як правило, закінчується летальним результатом. Наші співробітники завжди готові допомогти людині, що потрапила в мережі наркозалежності.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)