Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Зав'язати з наркотиками?

Коли у наркозалежного виникає таке бажання, то це є першим і найголовнішим кроком на шляху до одужання. Як правило, бажання припинити вживання наркотиків, виникає, коли людина вже досягає, так званого «свого дна». Набагато більше шансів на позитивний результат в лікуванні наркоманії, коли людина сама усвідомлює, що йому потрібно «зав'язувати». Таке бажання, свого часу, приходить до будь-якого наркоману, але, на жаль, не всі розуміють, що крім свого бажання, їм обов'язково потрібна допомога людей, що спеціалізуються на лікуванні наркозалежності.

Бажання зав'язати з наркотиками може то з'являтися, то зникати. Це тому, що людина страждає наркозалежністю не може думати раціонально. Вона починає виправдовувати своє вживання. З - за хвороби у неї з'являється ілюзорне мислення і спрацьовує система заперечення. І вона починає думати, що може вона і не настільки залежна, щоб звертатися за допомогою. І взагалі, що вона сама зможе впоратися зі своїми проблемами, пов'язаних із залежністю.

Зав'язати - Чи складно це?

Кожен наркоман, на початку свого вживання, виправдовує себе переконанням в те, що вона вживає тільки в особливих випадках. Але за тим, ці «особливі» випадки, наркозалежний придумує собі вже сама, щоб вжити в черговий раз. Коли вживання переростає в систематичне, наркоман і тут знаходить собі виправдання, переконуючи себе, в тому, що вона вживає з - за того, що їй важко впоратися зі своїми проблемами. І найсумніше в цьому те, що наркозалежний не усвідомлює, що сам же, своїм вживанням, і створює ці проблеми. Слід знати, що такі виправдання свого вживання, є всього лише проявом хвороби.

Усвідомлення проблеми залежності

Коли приходить усвідомлення проблеми, відчуття того, що ви зайшли в глухий кут, виникають почуття безпорадності і безвиході, в ситуації, що склалася. Коли у вас опускаються руки і ви пускаєте все на самоплив, і ви визнаєте своє безсилля перед наркозалежністю, це і є початком на шляху до одужання. Ось тоді головне не упустити свій шанс, і вчасно звернутися за допомогою в реабілітаційний центр, що працює по ефективній програмі «12 кроків».

Слід знати, що з такою небезпечною хворобою, як наркозалежність, другого шансу може й не бути. І в кінці хочеться сказати, щоб «зав'язати» з наркотиками, одного бажання замало. Обов'язково потрібна допомога реабілітаційного центру, де не тільки лікують, але, і найголовніше вчать, як протистояти наркозалежності в подальшому житті.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)