Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії в ребцентрі

Кожен наркозалежний і алкозалежний унікальні за своїм характером і світоглядом, за тривалістю вживання і відносинам з батьками. Але у всіх залежних приблизно одна і таж історія як все починалося, як розвивалося і чим закінчилося. Всі починають добре, їм легше спілкуватися під допінгом, успіх на роботі - креативність та комунікабельність. Потім залежні як правило втрачають контроль над собою - не приходять на роботу, перестають вчитися, постійно потрібні гроші - вони крадуть у мами, потім у друзів, у дівчини або дружини ... Потім вони втрачають все. Роботу, навчання, дівчину, довіру і повагу батьків ... все.

Також і батьки які звертаються за допомогою схожі між собою:

Перший варіант: Це ті, хто чи то в паніці. Тільки дізналися про проблему і дзвонять, що б їм збрехали що все буде добре, що ваша дитина впоратеться сама і вам не потрібен центр. Якщо такого не сказати, батько ображається і намагається сам собі довести що він зможе вплинути на одужання без центру. Але проходить час і ця ж людина ридаючи буде дзвонити знову. Розчарований, що так нічого і не вийшло.

Другий варіант: Другий тип батьків це ті, які дійшли до повного безсилля. Самі пробували контролювати, викликали лікарів, кодували і тепер пологами ви. Грошей немає, сил і віри теж.

У кожного з батьків залежні виманюють гроші, залазять в кредити, є проблеми з міліцією, у кого-то є діти, за яких несуть відповідальності не тата і мами, а бабусі. Тому тато або мама вживають і мало того, що грошей немає, так і адекватні рідко бувають. І тоді починається найцікавіше. При виборі реабілітаційного центру батьки шукають такий, де треба платити менше за все. А при можливості, щоб вони там ще й працювали. Це помилка! На жаль, ми не можемо назвати назви таких реабілітаційних центрів, але можемо їх описати.

Центри реабілітації лікування в яких на перший погляд виглядає економно

Дійсно, є такі центри, де реабілітація може коштувати копійки або нічого не коштуватиме. І там обіцяють дати вашій дитині ще й освіту. Що це таке? Є два варіанта:

- лікування в центрі реабілітації заснованому на програмі трудотерапії

Такі ребцентри з ранку і до вечора працюють, живуть в господарських приміщеннях. Немає шаф, нормального душа, житлових кімнат, немає цивілізації. З ранку молитва і йдуть працювати в свинарник або корівник. Таких хлопців експлуатують як безкоштовну робочу силу. (Вам зароблені на них гроші не дають). Можуть дати технічну освіту доярки або дизайнера ландшафтів (догляд за клумбами). Програми там не існує. Лікарської або психологічної допомоги немає.

Застосовують фізичну силу. Бувають смертельні випадки. Після реабілітації осіб має викривлене розуміння про Бога, себе і людей. Він має низьку самооцінку, і більше ніколи не захоче поїхати в реабілітаційний центр. Відмовляється від допомоги і ненавидить батьків.

- лікування в центрі реабілітації протестантів різних деноменацій

Це віруючі протестанти різних деномінацій, які вирішили вимотувати своїх реабілітантів. Там погано годують, убогі приватні будинки, немає телевізора або спортивних заходів. Немає навіть нормально розпорядку дня. Там люди живуть і моляться. Часто такі центри погано контролюються. Тому що часто там немає консультантів, співробітників або психолога.

Там тільки віруючі, які можуть з тобою помолитися. Є люди яким це допомагає, але без психологічної допомоги і роботи по кроках тверезість буде короткою, а після зриву людина розчаровуються в Богові, тому що Він його не зупинив.

Ми з вами живемо в такий час коли наркотики досить поширені і доступні. Кожен третій з молоді пробував наркотики. Звичайно, ще 10 років тому о центрах реабілітації ніхто не чув і всі думали, що такими центрами займаються тільки «віруючі американці». Сьогодні ми бачимо величезну кількість клінік, наркології, замісних програм, амбулаторного та неамбулотарного лікування.

Правда про замісну терапію

«Після 2 років тверезості я повернулася на свій район. Насамперед мені хотілося допомогти, хто також як і я колись гине. Я зустріла кілька мам. Які не щиро говорили зі мною, відповідаючи мені, що все у них чудово, і що мій друг тепер ходить на замісну програму. »

Вихід чи від наркозалежності вживати такі ж наркотики тільки легально. Офіційно стояти на обліку і приймати дозу за дозою день в день. Це жахливо. Наркоман залишається наркоманом. Крім тієї дози, що він вживає в наркології, він «подогняется« ще чим завгодно протягом дня. Зуби сипляться, нирки і печінку поступово відмовляються працювати. Ми ще не бачили не однієї людини, яка стояла на цій програмі більше трьох років.

Де вони? Живи вони? Навряд чи. Бублик морфін або метадол - це сильні наркотичні препарати від яких важче очистити організм. Фізична залежність стає настільки сильною, що людина, яка знаходитися на цих препаратах більше 2 років, може просто не вижити якщо вирішить кинути.

Економлять відправляючи залежного в наркологію

Наркологія сьогодні сприяє замісній терапії. Якщо вашій дитині більше 17 років і він або вона має паспорт ви можете і не знати коли так сталося, що він стоїть на замісній терапії. Вас не сповістять. Просто виявляється паспортні дані і все. Справа навіть не в наркології, а в державі. Лікарі не винні. Їх зобов'язують це робити.

Наркології та наркодіспаснери знімають синдром відміни у алкоголіка і наркомана (ломку, абстиненцію). Фізично людина після детоксикації може без наркотиків і алкоголю. Ну ось психічно змінити що небудь у них не виходить. Мало того, часто в наркологію приносять наркотики ті ж продавці наркотичних речовин, також легко проносять будь-які види спиртного.

Економлять відправляючи залежного в клініку або на реабілітаціію при наркології

Так лікарі заробляють на життя і виправдовують свою совість. Дійсно програма 12- кроків допомогла багатьом, це працює. Правда не довго. Для підтримки тривалої тверезості потрібна тривала реабілітація, яка триватиме близько року, а не три місяці. Тільки через рік тверезості наднирники в організмі починають правильно працювати і бажання вжити наркотик приходить рідше і набагато слабкіше хочеться це зробити. Так, зрив до року - це йти на поводу у своєї слабкості, а після року тверезості - прийняте усвідомлене рішення. Року тверезості зриватися рідше. Якщо пережив тверезим рік, починаєш звикати до тверезого стану і поведінки. Крім цього, у клінік даного напрямку немає ре-соціалізації, яка адаптує хлопців до нормального повсякденного життя, немає контролю і підтримки на тривалій ремісії, що призводить їх до повторного зриву. Тобто в даних клініках клієнти знаходяться постійно. Від зриву і до зриву.

Не можна економити на реабілітації

Ребцентри - це комплексне психологічне лікування наркозалежності, яке забезпечує навички тверезого життя, робота по кроках, робота над своїми комплексами, дисципліна і соціальна адаптація. Це більш успішний вид лікування наркоманії.

Як можна відрізнити якісний реабілітаційний центр від не якісного

  1. Багато сперечаються хто повинен лікувати. Одні кажуть лікарі, інші що колишні залежні, треті психологи. Це правда, що важлива медична допомога, так як потрібно зняти фізичний симптом, щоб почати працювати з психологічним. Також правда, що найкращий психолог, це колишній наркоман. Важливо, що структура реабілітаційного центру була побудована так, щоб ті хто перебувають на лікуванні бачили постійно живий позитивний приклад. Щоб з ними працювали, ті хто їх розуміють - колишні наркомани. Але тільки не кожен колишній наркоман і може працювати з такими ж. Тільки ті, у яких є спеціальна освіта. Тобто ті центри, які в своїй робочій команді мають психологів і психотерапевтів, які в минулому пройшли проблему з наркотиками мають високий показник одужання.
  2. Такі центри повинні мати статут і реєстраційні документи.
  3. Центр реабілітації повинен бути досить відомий, щоб про них чули багато людей і їх підтримували впливові люди. Це говорить про досвід в роботі і компетенції.
  4. На реабілітаційному центрі куди ви відправляєте дитину повинна бути позитивна і доброзичлива атмосфера. Домашній затишок і спокій. Це стимулює видужуючих бути щирими, відкриватися на групах і залишатися на центрі.
  5. Бажано щоб центр знаходився далеко від транспорту, міської суєти. Щоб залежний з вікон не міг побачити п'яний натовп, курців або вживаючих наркотики, аптеку або магазин де продається спиртне.
  6. У центрі повинна працювати велика команда консультантів, стажистів, директорів, психологів, психотерапевтів і т.д.

Реабілітація - це не те, над чим треба економити.

Є для цього кілька причин.

  • фахівці безкоштовно не працюють. Чим нижче ціна реабілітації, тим менше фахівців.
  • якщо центр має низьку оплату значить там низька оренда і убоге меню харчування. Низька оренда тільки в страшних і незатишних будинках, де жити не хочеться, а одужувати в періоди сумнівів точно.
  • якщо центр безкоштовний вмовляти залишатися там ніхто не буде, тим більше всіляко намагатися утримати
  • якщо порахувати скільки ви витрачаєте на його харчування і скільки він у вас краде вийде досить велика сума. А якщо зволікати з лікуванням наркоманії кредитів стає більше, більше боргів і проблем з міліцією.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)