Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування від наркозалежності - 12 кроків

В даний час число людей, які потребують лікування від наркозалежності, неухильно зростає. І як показує статистика, в мережі наркоманії потрапляють люди абсолютно різні, за віком, статтю, своїм соціальним становищем. Але об'єднує їх одне спільне горе - залежність від наркотиків.

Наш центр реабілітації має великий досвід в області лікування наркозалежності, головною метою якого, є ефективна допомога наркоманам в позбавленні від наркотиків.

І для досягнення позитивних результатів у лікуванні, ми застосовуємо індивідуальний підхід для кожного клієнта.

Враховується стать, вік, стаж вживання, і які саме наркотики вживав. Але велика увага, в процесі лікування, приділяється особливостям характеру і внутрішнього світу наркозалежного. Наше завдання - виховати в людині вміння протистояти наркотику, прищепити впевненість в собі, так як - це є основою психологічного благополуччя, і навчити його жити в тверезості.

- програма 12 кроків і індивідуальна програма психотерапевта

Наш реабілітаційний центр практикує лікування наркозалежності, засноване на ефективній програмі 12 кроків. Унікальність програми в тому, що вона довела свою ефективність в реабілітації наркозалежних і також є універсальною для лікування будь-якої залежності. Однак для більшої ефективності лікування, співробітники нашого центру реабілітації, становлять індивідуальні програми для кожного клієнта.

Враховується його емоційно - психічний і фізичний стан, його потреби, і в міру допустимого, його побажання. Лікування в нашому ребцентрі проходить як в групі, так і індивідуально.

Хвороба залежності - хвороба душі

Хворобу залежності називають - хворобою душі, і тому, наші психотерапевти і консультанти допомагають залежним людям розібратися в собі. Разом з ними, клієнти нашого центру виявляють, чому поводилися так чи інакше в певних ситуаціях, які при цьому відчували емоції.

Психотерапевт допоможе знайти першоджерело ваших тривог, депресій, страхів. За час вживання наркотичних речовин, людина перестає відчувати емоції по справжньому. Він живе в ілюзорному, штучному світі, який створив наркотик. Наші психотерапевти допомагають позбутися від комплексів і стереотипів, які сформувалися за час вживання, і які заважають залежній людині повернутися до нормального життя. У нашому центрі допоможуть підібрати особистісні, а головне, дієві способи в рішенні проблем, пов'язані з наркозалежністю.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)