Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркозалежності принципи

Лікувати наркозалежність потрібно комплексно, тому як, наркоманія складається з фізичної та психологічної залежностей. За допомогою медикаментів можна позбутися фізичної але максимум зусиль потрібно направити саме на лікування психічної залежності.

І для досягнення позитивного результату, необхідно слідувати трьом основним принципам лікування наркозалежності - це чесність, неупередженість та готовність діяти.

- принцип перший - чесність

Не дарма, в цьому списку, чесність стоїть на першому місці. У лікуванні наркозалежності в першу чергу потрібно бути чесним перед самим собою. Для цього треба визнати, що весь час ти брехав собі. Переконував, що все у тебе добре і ніяких проблем з наркотиком у тебе немає. А якщо і є, то з ними ти можеш впоратися самостійно.

Ти займався самообманом, кажучи собі, що з завтрашнього дня ти кинеш вживання наркотиків, і твоє життя зміниться в кращу сторону. Але час минав, а положення ставало тільки гірше. Тому, на початковому етапі лікування від наркозалежності треба зізнатися в своїх помилках, усвідомити, що весь цей час ти обманював себе, для того, щоб виправдати своє вживання.

Слід знати, що самообман є одним із проявів наркозалежності. Чесність перед самим собою веде до щирості і чесним у відносинах з оточуючими людьми.

- принцип другий - неупередженість

Переходимо до наступного принципу - це неупередженість. По-перше, це готовність об'єктивно сприймати те, що відбувається і формувати власний висновок. Неупередженість звільняє людину від «навішування ярликів» і шаблонів. Дає силу зрозуміти, що є різні точки зору, на один і те саме питання, що, в свою чергу, мають однакове право на існування.

У лікуванні наркозалежності, для досягнення мети, дуже важливо прищепити собі принцип неупередженість. Перестати думати, типа: «іншому може і допомогло, але мені це точно не допоможе» або «у мене немає сили волі, тому я безнадійний». Навчитися приймати допомогу від інших людей. Розпізнавати проблеми, викликані вживанням. Для досягнення неупередженості необхідна праця думки. Також слід розвиватися і духовно. Чим глибше у людини духовний світ, тим менше упереджено ставиться до певних речей.

- готовність діяти

І нарешті, останній принцип лікування наркозалежності, котрий повинен керувати всім процесом одужання - це готовність діяти. Тоді, коли ви намітили і остаточно затвердили для себе головну мету - досягти тверезого життя. Коли ви вибрали жити, а не вмирати від наркотиків, вам необхідно починати діяти, брати на себе ініціативу свого лікування. Не чекайте, що наркозалежність може пройти сама собою. А дійте в напрямку повної відмови від вживання наркотиків.

Звичайно, самостійно поміняти свій спосіб мислення дуже важко. Але це цілком можливо в реабілітаційному центрі. Тут співробітники допоможуть у розвитку вашої особистості. Візьміть собі за правило - дотримуватися рекомендацій працівників центру і кожен день працювати над тим, щоб стати краще. І результат не змусить себе чекати.

Головне завдання - це сповнитися бажанням видужувати і не боятися шукати допомоги у інших, для того, щоб залишатися тверезим.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 8 095 723 99 89

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)