Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі

"РЕЦЕНА" - РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ НАРКОМАНІВ І АЛКОГОЛІКІВ

Слід пам'ятати, що наркоманія не тільки соціально небезпечне психічне, а й смертельне захворювання. Важливо пам'ятати, що якщо не вживати заходів, щодо його запобігання, кінець зі смертельним результатом неминучий.

Реабілітаційний центр «РЕЦЕНА» першочергово спрямований на лікування наркозалежності. Статистика показує, що відсоток видужуючих наркоманів досить великий, і тому можна сміливо говорити про те, що «РЕЦЕНА» дійсно допомагає людям позбутися від наркозалежності.

Хочеться відзначити, що ребцентр займається саме лікуванням, а не кодуванням. Нікому вже не секрет, що кодування від наркотиків, є всього лише застрашливою дією для залякування наркозалежної людини. Основа кодування полягає в тому, щоб під страхом смерті утримувати залежну людину від вживання наркотичних речовин. І, на жаль, в наш час кодування від наркозалежності - це всього лише викачування грошей у рідних і близьких хворої людини.

- ми говоримо правду про наркотики

Ми усвідомлюємо, і в відкриту про це говоримо, що наркозалежність - це хвороба! Наркотичну залежність необхідно лікувати! І ми готові вам показати, що наркоманія виліковна! Лікування наркоманії - це не лише відмова від вживання хімічних речовин, це процес поліпшення якості життя, зміни цінностей, поглядів і прагнень жити новим, вільним від наркотиків життям!

- ми згуртована команда

Наш реабілітаційний центр - це згуртований колектив, що складається з висококваліфікованих психологів, наркологів, психотерапевтів і консультантів з хімічної залежності, людей, які знають захворювання зсередини.

- ми практикуємо анонімне лікування наркозалежності.

У нас також практикують анонімне лікування наркозалежності. Є такий тип людей, які в силу обставин, що склалися, не можуть відкрито говорити про свою проблему. У суспільстві склався стереотип про наркоманів, якщо людина залежна від наркотиків, то вона автоматично стає на один щабель зі злодіями, грабіжниками, насильниками. Людину, залежну від наркотиків, по праву вважають розповсюдником всіляких вірусів та інфекційних хвороб.

Тому, як правило, наркозалежний є ізгоєм суспільства. Ще, звернувшись в наркологічну клініку, хворого автоматично ставлять на наркологічний облік, що може негативно відбитися на подальшій професійній діяльності людини.

Також, наркологічний облік суттєво обмежує права людини. Багато хто помилково думають, що це всього лише «шкідлива звичка», яку потрібно приховувати від оточуючих людей, забуваючи про те, що в першу чергу наркозалежність - це небезпечна хвороба, яку потрібно лікувати, і чим раніше звернешся за допомогою, тим більше шансів на одужання .

У нашому реабілітаційному центрі можливе анонімне лікування наркозалежності.

- програма лікування наркозалежності довела на практиці свою ефективність

Наша програма лікування наркозалежності відрізняється своєю ефективністю. Реабілітаційний центр «РЕЦЕНА», використовує індивідуальний підхід до кожного наркозалежного, враховує його інтереси, відносини в родині, фізичний стан, визначає емоційно - психологічну нестабільність хворого.

На початковому етапі лікування наркозалежності, нашим завданням, є зняття абстинентного синдрому («ломки»), якщо це необхідно хворому. Але, лікування наркоманії полягає не просто в позбавленні від фізичної залежності.

Ми розглядаємо наркоманію, як хворобу в біологічній, психологічній, соціо-духовній сферах життя людини. Саме тому, наркозалежному обов'язково потрібна психологічна допомога.

Наші психотерапевти допоможуть сформувати у наркозалежного усвідомлену мотивацію, на остаточну відмову від вживання наркотиків, і відродження до нормального, повноцінного життя. Клієнти нашого центру проходять курс лікування всередині групи. Так людина, яка проводить більше часу з такими ж видужуючими наркоманами, як і вона сама, за підтримки психологів і співробітників центру, ефективніше переймає норми поведінки, властиві здоровому способу життя.

І так як наркоманія це ще й хвороба душі, то без духовно-морального відродження лікування не можливе. Наркозалежність є захворюванням, що змінює функціональні процеси в головному мозку. Але найстрашніші зміни відбуваються в духовній сфері людини. За час вживання наркозалежний чоловік втрачає всі духовні принципи.

Відсутність духовності, є однією з головних причин, через яку залежний не може припинити вживання наркотиків. Реабілітаційний центр «РЕЦЕНА» працює по всесвітньо відомій програмі «12 кроків», де є місце і духовній освіті.

Ми бачимо позитивний результат нашої методики лікування, який можуть підтвердити наші випускники та їхні сім'ї. Ефективність лікування в реабілітаційному центрі «РЕЦЕНА» - підкріплена практикою і людьми живучими в тверезості. Програма постійно прогресує на поліпшення. Всім відомо, що наркозалежність - це величезна проблема нашого суспільства, і існує думка про те, що це невиліковна хвороба, а тривале невживання наркотиків, називають періодом ремісії.

Це, правда, що залежність від наркотиків залишається на все життя, і про це не слід забувати. Але те, що наркозалежність - невиліковна хвороба, ми не можемо погодитися. Тому, як бачимо, що після проходження повного курсу лікування, в реабілітаційному центрі «РЕЦЕНА», сотні колишніх наркозалежних людей повертаються до нормального життя. Вони влаштовуються на роботу, заводять сім'ї, у них народжуються діти. Одним словом, вони починають жити по справжньому, повноцінним, а найголовніше, тверезим життям!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)