Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Вживання наркотичних речовин

У середовищі наркозалежних людей ходять міфи про існування контрольованого вживання наркотиків. Багато наркозалежних людей. Таким чином, намагаються виправдати своє вживання. Якщо розмова йде про вживання наркотиків, то про який контроль може йти мова ?!

Хочеться вберегти тих, хто ще не встиг спробувати наркотик. Якщо вам кажуть, що можна контролювати вживання наркотиків, то це брехня. Людина, яка говорить це, просто не може припинити вживання наркотичних речовин. І цими словами вона просто виправдовує своє вживання, і своє безсилля перед наркозалежністю.

Це, як вживання «легких» наркотиків призводить через якийсь час до вживання «важких», так і «контрольоване» вживання, веде в будь-якому випадку, до абсолютної залежності від наркотиків. Деякі думають, що "ось я такий сильний і духом, і тілом, що у мене цієї сили волі хоч відбавляй, і що це вони, слабкі не можуть неконтрольовано вживати, а я можу."

Наркотик не вибирає собі слабких. Перед ним усі рівні

НІ !!! Це самообман. Наркотик не вибирає собі слабких. Перед ним усі рівні. Люди однакові по своєму фізіологічному складу. Ми всі створені з крові і плоті. Адже при вживанні наркотиків, стимулюється частина головного мозку, який виділяє ендорфіни «гормони щастя». І після такою штучної стимуляції у людини виникає звикання або простіше кажучи залежність від наркотичних препаратів.

А якщо є залежність, то значить, людина тісно пов'язаний з цим, і вже не належить собі повністю. Сам того не розуміючи, людина потрапляє в рабство до наркотику.

Деякі міфи, що існують в колах наркозалежних:

  • дехто вважає, що в житті все треба спробувати, в тому числі і наркотики;
  • деякі розповідають, що є люди, які приймають наркотики багато років і прекрасно живуть;
  • якщо держава буде сама контролювати призначення наркоманам наркотиків, то це запобіжить поширення наркоманії;
  • якщо легалізувати наркотики, то це призведе до зниження злочинності;
  • що безпечно приймати легкі наркотики;
  • що наркотики роблять людей вільними;
  • що наркотики надають життю різноманітність, допомагають вирішувати життєві проблеми;
  • і що є чисті наркотики, і вони нешкідливі для вживання;
  • підлітки дуже часто думають, що наркотики приймають сильні і сміливі люди, та й взагалі наркотик - це круто.

Ні, ні, і ще раз ні !!! Наркотик лише тільки на початковому етапі його вживання викликає почуття ейфорії, але незабаром воно змінюється важкої залежністю від препарату, що супроводжує спочатку моральним розкладанням особистості, ну а потім і повною втратою фізичного здоров'я.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)