Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Наркоманія і хвороби наркоманіїНаркоманія - тяжке хронічне захворювання, яке піддасть людину, що вживає наркотики, великому ризику до придбання безлічі різних вірусних і хронічних хвороб наркоманії.

У наркозалежного слабшає імунний захист організму, що робить складним лікування наркоманії як такої. Наркотик, є токсичною речовиною, що, по суті, є отрутою для людини. І як будь-який отрута, наркотик повністю руйнує здорові клітини організму. Крім того, вживання наркотиків завдає шкоди не лише фізичному здоров'ю, воно ще й згубно впливає на нервову систему людини.

Плутанина в думках, депресії, порушення пам'яті, погіршення зору - цей список нескінченний. У людей, залежних від психотропних препаратів, виникають галюцинації і параноя. Відбувається порушення в опорно-рухової системи. Частий безпідставний тривожний стан призводить до спроб суїциду.

Наркоманія і Хвороби що супроводжують наркоманію

Через вживання будь-якої наркотичної речовини, відбуваються незворотні зміни в структурі головного мозку, які викликають різні психічні порушення, нерідко призводять до захворювання на шизофренію і повного розпаду особистості. Для ін'єкційних наркоманів великий ризик зараження ВІЛ-інфекцією, гепатитами В, С і іншими інфекційними захворюваннями, через використання брудних шприців.

Наслідки наркоманії

Також, наркозалежні, вживаючі наркотик внутрішньовенно, страждають через абсцеси і інші шкірні захворювання (екзема, псоріаз і т.д.). Захворювання вен (тромбофлебіт), руйнування зубів, кісток. Велика смертність серед наркозалежних ще тому, що у людини під «кайфом» притупляється больовий поріг, і вона може не відчувати ознак розвиваючої хвороби. Фізичне і нервове виснаження, інфаркти, інсульти, смерть в результаті ниркової недостатності і цирозу печінки, і це далеко не повний список хвороб наркоманії, які супроводжують наркоманію, і призводить наркозалежних до болісної смерті.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)