Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії - реабілітаціяРеабілітація наркозалежних вкрай актуальне питання в нашій країні. Наркоманія в даний час, як серйозна самостійна проблема, являє собою реальну загрозу національній безпеці та здоров'ю нації. Проблема наркозалежності досягла глобальних масштабів, має багатогранний характер, і включає в себе економічні, медичні, соціальні, правові, і виховні аспекти.

Важко сказати, чим викликана масова мода на наркотики. Можливо, в умовах загальної кризи культури, мистецтва і релігії, в якомусь сенсі вичерпали свої власні ресурси, душа людини шукає штучні засоби існування. Про проблему масового вживання наркотичних речовин можна міркувати довго.

Хто винен? Споконвічно російське питання. Головне те, що ця проблема набула характеру епідемії. Отже, основними причинами, виникнення наркозалежності є соціальні причини і, відтак, найбільш ефективними методами боротьби з цим захворюванням є соціальні методи, такі як профілактика підліткової наркоманії, реабілітація наркозалежних і соціально-психологічні методи лікування наркозалежності.

Що важливо знати про реабілітацію наркозалежних

На жаль, наркозалежність - хвороба хронічна, не буває колишніх алкоголіків і колишніх наркоманів. Але це не означає, що життя скінчилося і більше не має сенсу. Як людина, що страждає яким-небудь хронічним захворюванням, може жити повноцінним життям, просто пам'ятаючи про свою хворобу і дотримуючись всіх необхідних рекомендацій, так і наркозалежний чоловік може благополучно жити десятиліттями, але для цього треба не забувати про свою проблему і дотримуватися всіх правил.

Кожний наркозалежний чоловік рано чи пізно намагається припинити вживання ПАР. Так, дійсно самостійно перестати пити або приймати наркотики часом практично неможливо. Для допомоги в полегшенні фізичних наслідків можна звернутися до лікаря-нарколога, в нарко диспансер або приватну наркоклініку, а після поліпшення самопочуття необхідно починати працювати по реабілітаційній програмі.

Таким чином, лікування і звільнення від наркозалежності - це цілий комплекс медичних і соціальних заходів.

Що таке реабілітація наркозалежних

Реабілітація наркозалежних - це система лікувально-педагогічних заходів, спрямованих на попередження і лікування патологічних станів, які можуть привести до тимчасової або стійкої втрати працездатності. Реабілітація має на меті по можливості швидко відновити здатність жити і працювати в звичайному середовищі.

Реабілітація включає як медичну частину лікування, так і психотерапевтичну. Психотерапія - це дуже потужна зброя проти наркозалежності, адже ця хвороба вважається хворобою духовного плану. Ліки знімають синдроми на фізичному рівні, але повністю недуг цей не лікують.

Реабілітаційні центри, займаються духовно-орієнтованої терапією, де заняття проводяться індивідуально, або проходять групові психокорекції. Людині пропонується зазирнути всередину себе, подивитися на інші цінності і відкрити їх з нової точки зору.
Наркоманія, як правило, призводить до соціальної ізоляції хворого. Порушуються відносини в родині, трудові і інші суспільні відносини.

Тому хотілося б звернути окрему увагу на важливість комплексу психотерапевтичних заходів. Психотерапія є основою будь-якої програми реабілітації, покращує лікування наркоманії і сприяє кращій реабілітації наркозалежних людей.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)