Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Проблема наркотичної залежності, таблеткоманііВ даний час кожна друга сім'я не з чуток знає про проблему залежності. Будь то алкоголь, наркотики або інші психоактивні речовини.

Проблема наркотичної залежності виходить на рівень національної загрози і веде до вимирання нації. Адже страждають цим захворюванням в основному молоді люди, які повинні були стати майбутніми батьками і матерями. Варто зазначити, що наркоманія ще в минулому столітті визнана другими захворюванням за ступенем тяжкості після онко захворювань. Назвати конкретну причину по якій починають вживати речовини що змінюють свідомість, складно.

Напевно з того, для кожної людини що потрапила в цю проблему вони індивідуальні.

Для одних це здавалося круто і нібито вигідно вирізняло їх з-поміж друзів і однолітків, для інших прикладом були п'ючі батьки, для кого-то спорт, для інших спосіб схуднення або можливість спілкування без всяких комплексів і заборон, не останнє місце в цьому списку буде займати підвищений сексуальний потяг і розширені можливості в цій області, тако ж сама по собі ейфорія або "кайф" обумовлений величезною кількістю ендорфінів, які виробляються організмом людини при вживанні хімічно активних речовин.

Так само психоактивні речовини сприяють прояву творчих здібностей і саморалізаціі людини. Вплив наркотиків на головний мозок викликає посилення абстрактного і образного мислення, і людина бачить світ "іншими очима". І це все далеко не повний список того, що змушує молоду людину спробувати і не припиняти вживати наркотики.

Проблема наркотичної залежності: наслідки

Через невеликий відрізок часу починають проявлятися і перші негативні явища. Розлади психіки, втрата концентрації, часткова втрата пам'яті, больовий синдром, безсоння. Ще через якийсь час приходить повна залежність у всій її красі, людина без волі, без права приймати власні рішення, все його життя обертається навколо наркотику і його наявності на даний момент. Зломлений і пригнічений в один час і зухвалий і сміливий в інший, одна і та ж людина може бути найбільш депресивною і боягузливою, а може і найактивнішою і успішною. Але ще через час чорна смуга все частіше і частіше переважає над світлою, а туга і смуток бере верх над активним життям. Соціальний статус людини різко змінюється. Вона стає небезпечною для оточуючих. З причини повної деградації особистості, зміни системи цінностей і домінуванні кримінального мислення залежна людина являє собою реальну загрозу для здоров'я і майна інших людей. Таким чином залежний стає ізгоєм суспільства, не бажаним гостем в будь-якому місці. Та й хвороби приходять, як правило не по одній, а цілими букетами. Мінімальний набір наркомана зі стажем це: гепатит В, С, ВІЛ, СНІД, туберкульоз, захворювання крові, уражені нирки і шлунок.

Вік наркомана

З часом наркоманія молодшає, і якщо раніше наркозалежний чоловік міг прожити до 45 років, то тепер все набагато гірше. Наркотики продаються в аптеках (у вигляді таблеток, сиропів і т.п.) без жодних рецептів. І якщо раніше далеко не кожен міг їх дістати то зараз вони доступні у вільному продажі. Середня ціна однієї пачки потрібних таблеток від 12 до 20 грн. Багато пацієнтів нашої клініки почали вживати ще в школі. І кажуть, що наркотик легше купити ніж алкоголь і сигарети (там хоч віковий поріг продажів існує). Сучасні наркотичні препарати вбивають людину за кілька років і багато хто не доживають навіть до 30.

Яке майбутнє у нашої країни? Хто за цим всім стоїть? Чому держава не діє? Кому це вигідно?

Я не беруся судити, але знаю точно, що вихід є. Я сам колишній наркоман вже 6 років живу в тверезості, у мене щаслива сім'я. Дружина і двоє синів, помолоділі батьки і багато тверезих друзів. Я знаю що є шарлатани яким вигідно говорити, колишніх наркоманів не буває, це ті псевдолікарі яким зручно мати постійних клієнтів в наркодиспансері. Наркоманію перемогти можна це можу підтвердити я і ще понад 2000 осіб що мають стабільну тверезість більше 1 року.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)