Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Що таке наркоманія?Наркоманія - це гостра залежність людини від наркотичних речовин. На жаль, з кожним роком, наркоманів, серед людства стає все більше і більше. Тільки в одній Україні вона зачіпає кожного третього. За один день забирає безліч людських життів, серед яких є молоді члени суспільства, які могли б внести істотний внесок в розвиток нашої країни.

Найсумніше те, що наркоманія з дня в день молодіє.

Ця хвороба перешкоджає самовдосконаленню підлітків і їх навчанню в школах і інших навчальних закладах. Наркотична залежність є причиною підліткової злочинності, так як у нічим незайнятих підлітків від байдикування з'являються думки злочинного характеру, такі як злодійство і розбій

 

Не потрібно говорити, скільки їх від цього смертельно небезпечного потягу перебувати в місцях позбавлення волі!

Единий вихід уникнути цієї стршной залежності це стежити за нашими рідними і близькими і мати з ними теплі і дружні взаємини.

Наркоманія - це шлях до злочину і обставини, пов'язані з вживанням наркотиків. Наркоманія - це манія пов'язана з наркотиками.

Злочини пов'язані з нанесенням шкоди оточуючим з метою вилучення власної вигоди, в той час, як наркотик сам по собі є злом.

Люди, яких торкнулася наркоманія, можуть бути потенційними злочинцями. Адже ті, кого єднає наркоманія практично всі є наркоманами. Наркомани - це люди, які вживають наркотики і відчувають до них залежність. Наркомани, наркотики, залежність - все це і є наркоманія!

Наркоманія і залежність

Залежності бувають різними, але залежність, яку створює наркоманія дійсно складна. Наркоманія насамперед являє собою психічну залежність, тобто душевну і пов'язану з розумом. Якщо фізична залежність (пов'язана з тілом і з його відчуттями) швидко відпускає, то психічна - практично невиліковна. Наркоманія робить людей бранцями наркотичних речовин.

Наркотики в свою чергу являють собою отрути, які в малих дозах викликають залежність і так зване почуття кайфу, а в великих кількостях - смерть. Поширення та зберігання наркотиків переслідується законом, а це значить, що наркоманія створює потенційних злочинців. Люди, яких торкнулася наркоманія, а також залежні від наркотиків люди, крім вживання наркотичних засобів, можуть вдатися до крадіжки, вбивств і обману заради дози. Це ще один привід вважати, що наркоманія - це шлях до злочину.

Наркоманія і залежністьЩо робить наркоманія?

Можливо наркоманія не така погана ?! Адже наркоман іноді буде змушений бути енергійним ... через час, в пошуках однієї дози. Таким чином, наркотики штовхають до крадіжок і насилля. Наркоманія безпосередньо пов'язана зі злочинністю.

2/3 неповнолітніх наркоманів стають злочинцями, інша третина встигає зрости, звичайно, за винятком тих, кого наркоманія відправляє на цвинтарі ...
Наркоманія і наркотики причина багатьох захворювань. Понад 18 мільйонів людей уже померли від СНІД-а ... (2002р.)

Одна заможна родина, щоб уберегти сина від СНІД-а і гепатиту давали гроші і на дозу, і на разові шприци. Вберегли! Син не помер від СНІД-а, помер від передозування. Наркоманія взяла своє ...
Наркоманія може виникати як результат «експериментування», бездумної цікавості: Гена давно дружив з Ігорем, наркоманом. Ігор переконав Геннадія спробувати разок наркотик. Гена був задоволений, сподобалося: "Наркоманія, це прекрасно! Тільки ідіоти не пробують наркотиків." Ігорь першим уколом завжди поступався йому ... Одного разу першим уколовся Ігор! Ну і що тут страшного? Нічого, лише СНІД теж іноді вміє псувати настрій ...

Наркоманія завжди бере своє: в Росії, щороку від наркотиків помирає близько 70 000 чоловік. Наркоманія розвивається як вірус і захоплює цілі міста і країни. Наркоманія стала проблемою всього людства.
Наркоманія лякає багатьох ... У Китаї з березня 1982 року запроваджено смертну кару, а кількість наркоманів зросла в 8 разів. (2005р.)

Наркоманія лякає не всіх ... І що відбувається в країнах де дозволяють приймати «легкі» наркотики? Там, дитяча наркоманія показує найвищі відсотки.
Наркоманія не мара, а неприваблива реальність: наркотики призводять до каліцтва дітей. Наркоманія за останні 10 років народила світу мільйони дітей з дефектами і серйозними порушеннями в розвитку. Коефіцієнт інтелекту дітей матері яких під час вагітності вживали наркотики, на 30-40% нижче, ніж у інших дітей. Наркоманія багатьох опускає в апатію.

Наркоманія це нещастя завжди, так як наркотики руйнують сім'ї.

Наркоманія в країні набирає обертів: у Росії 80% всіх злочинів скоюються в стані наркотичного або алкогольного сп'яніння.

Наркоманія огидна: наркотики - фальшиве уявлення про щастя. Наркоманія пов'язана з ейфоріючим, приємно приголомшуючим або стимулюючим ефектом наркотику. Речовини, які викликають ейфорії, не стають предметом зловживання і не ведуть до розвитку пристрасті. Чим сильніше виражений ейфорізуючий ефект речовини, тим швидше настає формування звички, а далі наркоманія.

Наркоманія має кілька стадій

На першій стадії наркоманія викликає у людини психічну залежність, яка з'являється вже після одного вживання. Коли людина вживає наркотики 1-2 місяці у нього, крім психічної, з'являється фізична залежність. На другій стадії наркоманія значно відрізняється від першої стадії (від шести місяців). Тут вже наркоманія перетворюється в систематичне вживання, при якому людина заради дози може піти на різного роду злочини. Це може бути крадіжка, афера, розбій. На третій стадії наркоманія найнебезпечніша, яка починається після трьох років систематичного вживання.Наркоманія - захворювання, яке можна вилікувати

Тут людина практично не контролює себе і своє оточення. Наркоманія створює у нього розумовий механізм, який працює виключно з однією метою - знайти наркотик і швидше ввігнати його в себе. В основному людина не замислюється, де і яким чином йому взяти наркотик.

Наркоманія - це складне захворювання, яке, як виявляється, можна вилікувати.

Слова наркотики і наркоманія мають однакову першу частину, яка позначає з грецького «заціпеніння». Заціпеніння по суті є зупинкою в розвитку чого-небудь, тобто як тіла або його окремих частин так і головного мозку. Але є ще одне, слово, схоже на два попередніх. Це слово «Нарконон», яке в прямому сенсі означає - немає наркотиків. Якщо не буде наркотиків, то і наркоманія зникне.

«Рецена» - це реабілітаційний центр. Центр, який знає, що наркоманія - це проблема, яку можливо перемогти. У ньому не використовують ніяких ліків і ніякої релігії, крім простих етичних і моральних даних, які значно покращують здатність виживати і повністю усувають причину, через яку виникла наркоманія.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)