Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії

Види лікування наркозалежності

Сучасне суспільство в даний момент сильно займається проблемою наркоманії. З цієї причини в світі чимало людей різних напрямків і спеціальностей зайняті пошуком ефективних і надійних методів лікування страшної недуги під назвою - залежність.

На сьогоднішній день вже представлено кілька видів лікування, які мають свої результати і певну історію боротьби з наркоманією.

Кожен вид відрізняється своєю власною методикою і підходом до пацієнта. Найпопулярнішими вважаються такі види, як різні реабілітаційні центри для наркозалежних, наркологічні диспансери, замісна терапія, психіатричні лікарні, кодування, народна медицина, детоксикація і т.д.

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Ефективне лікування наркоманії

Лікування наркоманії складний і тривалий процес. Не варто себе тішити думками, що якісь нові програми, методи можуть вилікувати залежного в короткі терміни це неможливо.

Однак є все-таки надія, підкріплена нашим досвідом, що при дотриманні режиму лікування, рекомендацій і підтримки рідних, близьких - залежному все ж вдасться повернутися до нормального і головне тверезого життя в соціум.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Реабілітація наркозалежності в Херсоні

Наркотики, алкоголь, цигарки - в світі так багато речей, які масово гублять людські життя і від яких на жаль, так важко відмовитися.

Починаючи вживати різні психоактивні речовини, мало хто замислювався навіщо він це робить і чим все обернеться і що для того щоб вижити людині доведеться проходити довгий шлях лікування залежності та реабілітації в спеціально створених для цього центрах.

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Лікування наркоманії, наркозалежності в Чернівцях

Останні роки все більше і більше світ потрясають новини про кількість людей які мають алкогольну та наркотичну залежність. На боротьбу з цими хворобами багато вчених присвятили все своє життя, щоб припинити муки залежних людей.

Багато хто хоче внести свій вклад в пошук того методу лікування наркоманії в Чернівцях, який зможе раз і на завжди позбавити людину від наркозалежності і алкозалежності. На сьогоднішній день нараховується понад п'ятдесят різних методів і способів лікування "хвороби почуттів". Так, саме так прийнято називати залежність від психоактивних речовин.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Реабілітація наркоманії в Луцьку

Проблема наркоманії та алкоголізму - на жаль вже у всіх на слуху, ми з цим звиклися якось поки це не стосується нас. Ми забуваємо, що кількість жертв від наркоманії та алкоголізму з кожним роком стає все більше і більше. Часом кожен роздумує, як же позбутися від всенародної напасті.

Як наслідок, щороку з'являється якийсь новий спосіб чудотворного зцілення від вживання наркотиків і алкоголю. Однак спроби зняти порчу, навести на себе гіпноз або переконувати себе, що вшивши собі під шкіру лікарську капсулу більше ніколи не захочеш випити або вколотися.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Суть лікування наркоманії

Спершу треба вивчити природу наркоманії і наслідки що надходять із залежністю. Також в лікуванні треба враховувати своєрідність цієї хвороби, тобто це не біологічне або психічне захворювання, від якого можна позбутися тільки за допомогою медичних препаратів.

Насправді залежність має руйнівну силу в усіх сферах життєдіяльності людини і його оточення.

Вплив будь-якого наркотику однаково поширюється як на організм людини, так і на його психологічний стан. Звісно хвороба з такою симптоматикою повинна піддаватися лікуванню, адже профілактика не сильно допомагає людям усвідомити всю суть проблеми.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

лікування наркоманії не допомогло

При лікуванні наркоманії потрібно розуміти - що це тривалий і непростий шлях, і до кожної людини повинні застосовуватися свої методи і підходи в лікуванні. Одному підходить те, іншому це.

У будь-якому випадку відчаюватися не потрібно. Залежність не іде сама по собі, з нею не можна впорається вдома, самому або з сім'єю, залежність з кожним днем ускладнюється.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Відновлення або повторне лікування

Одужання - це тривалий процес реабілітації індивідуума, варто пам'ятати, що у кожного він відбувається по-різному. Буває трапляється, коли за процес реабілітації людина не приймає твердого рішення бути тверезим і потребує повторного лікування, в такому випадку повторне лікування наркоманії, алкоголізму - називається відновленням.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Що важливо знати про наркозалежності

Наркозалежність - це серйозна хвороба, через яку люди, молоді люди вмирають. Передозування, аварія, збила машина, стрибнув з вікна, через галюцинації кинувся під поїзд, СНІД, цироз і гепатит - методи, якими вбиває наркотик.

Тому потрібно поспішати. Ми не знаємо, що буде завтра: в'язниця, хвороба, злодійство у рідних і близьких, зрада і розчарування ... Час працює не за нас, а проти. Ні в якому разі не відкладайте лікування залежного!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Спорт як альтернатива наркоманії та алкоголізму

Ми живемо в час, коли частка вживання алкоголю на душу населення перевищує всі допустимі норми

Відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм, вимираючої вважається нація, яка вживає понад 9 л чистого спирту на душу населення на рік.

Рівень споживання алкоголю в Україні на сьогоднішній день є одним з найвищих в світі і фактично становить близько 20 літрів спирту на душу населення на рік (офіційна статистика повідомляє про 12-13 літрів).

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (1 Vote)

Чи не відкладати лікування наркоманії і алкоголізму

Чому не варто відкладати лікування наркомана:

1. Кожен укол може стати останнім. Неможливо розрахувати дозу так, щоб з точністю сказати передозування не буде.

2. З кожним днем хвороба наркоманії стає міцніша і заперечення сильніше. Хвороба розвивається і переходить в інші стадії.

3. Невідомо які нові наркотики спробує ваша рідна людина. Можливо сьогодні йому запропонують то, від чого паралізує ноги і він погодитися.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Наркотична залежність

Наркотична залежність - це хронічне, прогресуюче, смертельне захворювання, викликане в слідстві вживання наркотиків. Слово "наркоманія" складається з двох слів - "нарко" і "манія". "Нарко" - перекладається на російську мову як заціпеніння. Наркоман в стані наркотичного заціпеніння не здатний проявити свою волю, він перебуває ніби в безпорадному стані.

"Манія" позначає - потяг. Друга частина складних слів, що означає, хворобливий потяг до того, що виражено першої частини слова. Наркотик перекладається як приводить в заціпеніння.

3.875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (8 Votes)

Наркозалежність у дітей

У сучасному світі наркоманія є найпоширенішою хворобою. Нерідко дана проблема є результатом неправильного ставлення дорослих до дітей.

Найчастіше батьки не звертають увагу на ті зміни, які відбуваються з дітьми. Батьки нічого не підозрюють і залишаються сліпими до того періоду, коли починають виникати тяжкі наслідки, часом незворотні, діти знаходяться в наркотичній залежності.

3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (1 Vote)

Лікування наркозалежності стає можливим

В той, момент, коли сім'я, близькі стикається з проблемою наркозалежності лицем до лиця, спочатку всі без винятку заперечують, той факт, що їх син, дочка - залежні від наркотиків. Потім настає момент відчаю, ми звинувачуємо себе в кінці кінців опускаємо руки.

Що робити людині, коли не дай Бог, його спіткала така страшна хвороба як наркозалежність? Які кроки робити, до кого звертатися?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Популяризація наркоманії

Наркотичний вибух відбувся. Кількість наркоманів в нашій країні зростає в геометричній прогресії. Наша держава поступово перетворюється в черговий ринок для наркобаронів. Коли говорять про "епідемії наркоманії" в світі, багато хто вважає, що нас проблема не стосується.

Ми намагаємося не помічати її або просто не хочемо. Думаючи, що це не наша проблема. Мовляв, з цим злом успішно боремося, а партії наркотиків, які затримують спецслужби, - це в основному транзит з Афганістану до країн Євросоюзу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Наслідки вживання наркотиків

Наркотики - це речовини змінючі свідомість і викликаючі залежність. У цьому їх первинне призначення в розумінні залежної людини.

У природі є безліч ПАР здатних змінювати свідомість, але лише частина з них є наркотиком як таким, а то, що наркотиком не є за визначенням, може умовно вважатися сировиною для виготовлення наркотику. Але не будемо заглиблюватися в цю тему, скажемо лише про те, що наркотики легально використовуються в медицині і ветеринарії.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

лікування наркоманії за кордоном

Лікування наркоманії це довгий і непростий процес. Кожній людині, що знаходиться в залежності необхідна сильна мотивація, сильне бажання, щоб поїхати на реабілітацію.

Навіть у тих хлопців, які самі прийняли рішення лікуватися і розуміють всю важливість процесу реабілітації трапляються кризи. У ці періоди дуже складно залишитися на центрі, і зберегти свою тверезість.

Залежність не може не проявитися в процесі лікування, будуть виникати думки і бажання вживати, будуть згадуватися найприємніші моменти з минулого, коли був в нетверезому стані. Психологи центру і консультанти зазвичай особливо уважні до клієнтів центру в кризові періоди.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

как не поддаться употреблению наркотиков

Наркотик - слово грецьке, на російську мову його переводять, як «одурманюючий».

Наркоманія, в наш час, стала суспільною проблемою номер один. З кожним роком все більше людей страждають залежністю від наркотичних речовин.

Що ж підштовхує людей до такого непоправного кроку, як вживання наркотиків. Деякі, таким способом, напевно хочуть піти від повсякденних проблем. Але це тільки спочатку прийом наркотиків дозволяє не думати про проблеми, але потім вже не думаєш ні про що, крім наступної дози.

2.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.50 (1 Vote)

Лікування наркоманії на базі ребцентру

Найчастіше лише коли ми повністю втомилися або більше немає сил боротися, тільки тоді ми звертається за допомогою. Всі методи перепробувані, всі поради випробувані на ефективність.

Дуже важливо потрапити до фахівців, але як їх знайти, коли інтернет більш ніж наповнений інформацією різної якості на теми:

лікування наркотичної залежності, лікування наркоманії, допомога наркозалежним, примусове лікування, кращий ребцентр для наркоманів, лікування наркозалежності, виклик нарколога на дім, високоефективне лікування наркоманії і список цей можна продовжувати і продовжувати. Давайте зупинимося на найголовнішому.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії в ребцентрі

Реабілітаційний центр - це єдиний вихід в лікуванні залежної людини. Вам не може допомогти ні один навіть найталановитіший психолог, тому як після проведеного заняття або терапії (яка триватиме максимум 2 години) людина змушена повернутись додому, зустріти друзів, дійти до дому, купити продукти, приготувати поїсти ...

Людина, яка залежна від наркотиків, від однієї консультації не отримає миттєвий результат, який буде настільки сильно мотивувати його одужувати, щоб він зміг безконтрольно залишитися тверезим.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Реабілітація наркозалежності

У кожній країні борються з нею по своєму: в деяких країнах наркотики легалізовані, в деяких за наркотики садять до в'язниці строком на 25 років, проте проблема не знімається. Можна констатувати факт, що наркозалежність - це чума 20-21 століття, яка захопила весь світ.

Хвороба не обирає кого їй стосуватися - щасливих людей або нещасних, багатих чи бідних, жорстоких або добрих. Випадки із залежністю абсолютно різні, але кожна залежність проходить однаковими етапами і в наслідку несе деградацію здоров'я і особистості і в кінцевому етапі смерть.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Центр для наркозалежних закритого типу

Багато хто задає питання - берете ви на реабілітацію без бажання? Як ви їх утримуєте? Чи застосовуєте ви фізичну силу? А що якщо втече? А чи сильно на мене образитися дочка, якщо я її почну лікувати без бажання?

У нас проходять реабілітацію люди, мало мотивовані одужувати, або які не хочуть одужувати взагалі. Справа в тому, що у кожного залежного бувають періоди, коли йому набридло все: не хочеться лікуватися, змінюватися, працювати над собою. Хочеться все кинути. І це і є основна причина залежності - егоцентризм, неусвідомленість дій, відсутність контролю над собою. Якщо ви хочете відправити до нас на реабілітаційний центр мало мотивовану людину, то вам потрібно знати кілька речей:

  • наш центр не спеціалізується на примусовому лікуванні. У нас немає охорони, немає електрошокерів і підвалів. Ми не застосовуємо фізичну силу.
  • На жодному з наших центрів не буває більше трьох слабо мотивованих клієнтів в групі. Інакше вся група перестане одужувати. Суть нашої методики - взаємодопомога, зворотний зв'язок видужуючих, мавших певний досвід в одужанні. Якщо усі захочуть колотися і пити, то неможливо буде тільки психологами і психотерапевтів налагодити атмосферу в групі. Для групи важливі видужуючі, які показують собою позитивний приклад і самі одужують.
    4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Реабілітація наркоманії

Наркоманія є складною, але виліковної хворобою, яка зачіпає функції мозку і поведінку людини. Не може одна методика лікування підходити до всіх наркозалежних. Для кожного хворого потрібен індивідуальний підхід. Лікування наркоманії - це тривалий процес, який вимагає часу, мотивації, підтримки і цілеспрямованості. Наркологічні клініки пропонують лікування, засноване, як правило, на медикаментозному знятті «ломки», забуваючи про те, що припинення фізичної залежності є тільки першим етапом в одужанні і саме по собі робить небагато в процесі реабілітації наркомана. Тривалість лікування грає дуже важливу роль в процесі лікування. Ефективність лікування в основному залежить від активної участі самого наркозалежного. Програми по одужанню, які використовують в реабілітаційних центрах, вважаються найбільш ефективними, особливо для наркозалежних з серйозними проблемами, тривалим терміном вживання.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Анонімне лікування наркозалежності

Наркозалежність. Як відбувається її формування?

Про проблему наркозалежності було відомо здавна, проте як вона формується, знають далеко не всі.

У головному мозку є область, яка відповідає за мотивацію і емоційний стан людини. І коли людина штучним способом, за допомогою наркотичних речовин, стимулює цю частину мозку, відбувається звикання з подальшою залежністю від препарату.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лечение наркомании в условиях кризиса

Летить криза над США: О, бачу тут я добре попрацював

Летить криза над Європою: Про тут я бачу відмінно постарався

Летить криза над Україною: Нічого собі, а хто це тут без мене таке накоїв

Ми з вами знаходимося в країні де що з кризою, що без нього, що в СРСР, то без нього - все погано. І це проблема не тільки в уряді, хаосі і крадіжці наших чиновників. Це проблема нашого мислення. Більшій частині нашого населення зручніше отримувати маленьку зарплату, ніж ризикувати і влаштовуватися не за освітою або робити свій бізнес. Ми жебраки в розумі. Ми не вміємо ставитися до речей з оптимізмом. Син наркоман? батьки гнівят Бога, запитуючи: За що? Чому? Ми любимо страждати. Про це безліч анекдотів і байок. Ми бідний народ.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії за програмою 12 кроків

Мені б дуже хотілося остаточно відповісти на питання батьків і залежних, які телефонують за контактними номерами нашого сайту. Найчастіше всі задають питання: "У вас чиста 12-ти крокова програма? Друзі, не буває реабілітаційних центрів по лікуванню наркоманії з чистою 12-ти крокової програмою. Так як 12 кроків - це анонімні групи, і вони не сумісні з реабілітаційним центром. У нас не чиста 12-ти крокова програма. Але ми цю програму любимо і поважаємо, думаємо, що вона потрібна. Ми з клієнтами центру, працюємо по кроках і проходимо всі 12. Аналізуємо себе і вчимося, як запобігти зриву.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

лікування від наркотиків і алкоголю

Одне з найголовніших переконань, яке змушує родичів залежного відкласти лікування від наркотиків і алкоголю на потім - це переконання, що вони самі можуть контролювати свого родича. Ми повинні визнати, що контролювати - можливо, але не довго. Ви постійно не будете поруч. А залежність не боїться ні вас, ні вашого контролю. При першій-ліпшій можливості залежний без психологічної допомоги, допомоги кваліфікованого фахівця, буде вживати.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркозалежності - Принципи

Про проблему наркозалежності сказано дуже багато. Але в першу чергу потрібно знати, що наркоманія - це складне захворювання, яке треба лікувати. І лікування потрібне комплексне, тому як наркозалежність складається з фізичної та психологічної залежності. За допомогою медикаментів можна позбутися від фізичної, але максимум зусиль потрібно направити на лікування саме психічної залежності. І для досягнення позитивного результату, необхідно слідувати трьом основним принципам лікування наркозалежності - це чесність, неупередженість та готовність діяти.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування в реабілітаційному центрі

Як знайомі ці слова матерям, чиї діти вживають наркотики. Але слід знати, що заперечення хвороби, є одним з її проявів. Наркоманія, в першу чергу, є психічним захворюванням. А як відомо, ніколи душевно хвора людина не скаже, що вона ненормальна, і що її треба ізолювати від суспільства. Так і наркоман, поки буде думати, що у нього немає ніяких проблем, і що він сам зможе протистояти залежності, він глибоко помиляється.

Адже коли людина вживає наркотики, то сподіватися на її силу волі і здоровий глузд, не доводиться. Наркозалежність веде до психічної деградації, і людина, потрапляючи в неї, вже не може сама контролювати свої дії. Давайте розглянемо механізм руйнівної дії наркотику на психіку людини.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Зав'язати з наркотиками?

Коли у наркозалежного виникає таке бажання, то це є першим і найголовнішим кроком на шляху до одужання. Як правило, бажання припинити вживання наркотиків, виникає, коли людина вже досягає, так званого «свого дна». Набагато більше шансів на позитивний результат в лікуванні наркоманії, коли людина сама усвідомлює, що йому потрібно «зав'язувати». Таке бажання, свого часу, приходить до будь-якого наркоману, але, на жаль, не всі розуміють, що крім свого бажання, їм обов'язково потрібна допомога людей, що спеціалізуються на лікуванні наркозалежності.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії в ребцентрі

Кожен наркозалежний і алкозалежний унікальні за своїм характером і світоглядом, за тривалістю вживання і відносинам з батьками. Але у всіх залежних приблизно одна і таж історія як все починалося, як розвивалося і чим закінчилося. Всі починають добре, їм легше спілкуватися під допінгом, успіх на роботі - креативність та комунікабельність. Потім залежні як правило втрачають контроль над собою - не приходять на роботу, перестають вчитися, постійно потрібні гроші - вони крадуть у мами, потім у друзів, у дівчини або дружини ... Потім вони втрачають все. Роботу, навчання, дівчину, довіру і повагу батьків ... все.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Наслідки від хімічних наркотиків

У наш час катастрофічно зросло виготовлення і вживання хімічних наркотиків, виготовлених кустарним способом. Це пояснюється вільним продажем аптечних препаратів, що містять наркотичні речовини (кодеїн, ефедрин і т.п.), ну і звичайно ж, такі наркотики обходяться значно дешевше для їх споживачів.

Але говорячи по суті, хімічні наркотики є всього лише страшним замінником, можна сказати, сурогатом наркотику. А як відомо, сурогат - це щось схоже, але не володіє якостями натурального.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

12 фактів про наркотики

Наведемо кілька незвичайних фактів про наркотики. В цілому, всі вони далеко непозитивні, що ще раз говорить про всю серйозність проблеми. Всю свою історію, людство намагається направити наркотик в потрібне русло, щоб він служив людям, а не руйнував їх життя. Але найчастіше, відбувається навпаки.

12 фактів

1. Відомий факт, що препарати, містячі опіум (героїн, морфін і т.д.), були створені як ліки від кашлю, і ще 50 років тому, вільно продавався в аптеках.

2. Альберт Хофман, в 1943 році, випадково відкрив психотропний препарат (ЛСД), хоч і сам неодноразово зазнавав його дію на собі, прожив 102 роки. ЛСД відразу ж отримало визнання в медицині, як корисний засіб в психіатрії. Але наслідки, як показує час, виявилися жахливими.

3. Багато хто помилково вважає, що наркотик обов'язково повинен викликати почуття ейфорії, але це не так. Речовина вважається наркотичною, якщо вона викликає звикання, з подальшою потребою до збільшення дози. Так всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), тютюн був визнаний наркотичною речовиною.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування від наркозалежності - 12 кроків

В даний час число людей, які потребують лікування від наркозалежності, неухильно зростає. І як показує статистика, в мережі наркоманії потрапляють люди абсолютно різні, за віком, статтю, своїм соціальним становищем. Але об'єднує їх одне спільне горе - залежність від наркотиків.

Наш центр реабілітації має великий досвід в області лікування наркозалежності, головною метою якого, є ефективна допомога наркоманам в позбавленні від наркотиків.

І для досягнення позитивних результатів у лікуванні, ми застосовуємо індивідуальний підхід для кожного клієнта.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркозалежності принципи

Лікувати наркозалежність потрібно комплексно, тому як, наркоманія складається з фізичної та психологічної залежностей. За допомогою медикаментів можна позбутися фізичної але максимум зусиль потрібно направити саме на лікування психічної залежності.

І для досягнення позитивного результату, необхідно слідувати трьом основним принципам лікування наркозалежності - це чесність, неупередженість та готовність діяти.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

стадії наркозалежності

Дуже важливо розуміти, що наркозалежність - це хвороба. Медициною це доведено ще в минулому столітті. Хвороба наркозалежність включена в усі медичні довідники. Мало того, за своєю тяжкістю, наркоманію прирівнюють до онкологічних захворювань, так як вона має величезний відсоток смертності.

Залежність у наркомана проявляється від хімічних речовин (наркотиків), тому наркоманію ще називають хімічною залежністю. Фахівці - наркологи виділяють три основних стадії наркозалежності.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

лікування наркоманії ребцентр

1. Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі «РЕЦЕНА», особливості:

- центр реабілітації «РЕЦЕНА» має хорошу статистику видужуючих наркозалежних, приблизно 30% з 100% не повертаються до вживання, інші 30% періодично вживають, ще 30% зриваються і повертаються на відновлення, 10% не піддаються лікуванню;

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі

"РЕЦЕНА" - РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ НАРКОМАНІВ І АЛКОГОЛІКІВ

Слід пам'ятати, що наркоманія не тільки соціально небезпечне психічне, а й смертельне захворювання. Важливо пам'ятати, що якщо не вживати заходів, щодо його запобігання, кінець зі смертельним результатом неминучий.

Реабілітаційний центр «РЕЦЕНА» першочергово спрямований на лікування наркозалежності. Статистика показує, що відсоток видужуючих наркоманів досить великий, і тому можна сміливо говорити про те, що «РЕЦЕНА» дійсно допомагає людям позбутися від наркозалежності.

Хочеться відзначити, що ребцентр займається саме лікуванням, а не кодуванням. Нікому вже не секрет, що кодування від наркотиків, є всього лише застрашливою дією для залякування наркозалежної людини. Основа кодування полягає в тому, щоб під страхом смерті утримувати залежну людину від вживання наркотичних речовин. І, на жаль, в наш час кодування від наркозалежності - це всього лише викачування грошей у рідних і близьких хворої людини.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії в тюрмі або армії?

Основним завданням в лікуванні наркоманії є позбавлення від психічної залежності людини від наркотиків. Для цього існують різні методики психотерапії. Потрібно відзначити, що психотерапія бореться не з наркотиком, а з бажанням людини втекти від реальності за допомогою його.

Завданням психотерапії є фактично перевиховання, зміна погляду людини на світ. У лікуванні наркоманії за допомогою психотерапії, дуже важливо враховувати середу виховання наркозалежного. Більшість батьків від відчаю вирішують змінити цю середу відправивши залежного в армію або допустити потрапляння до в'язниці в надії, що це все ж допоможе врятувати людину.

Середовище виховання - це природні і соціально - побутові умови, в яких знаходиться людина, і в яких відбувається формування або розвиток його як особистості.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Вживання наркотичних речовин

У середовищі наркозалежних людей ходять міфи про існування контрольованого вживання наркотиків. Багато наркозалежних людей. Таким чином, намагаються виправдати своє вживання. Якщо розмова йде про вживання наркотиків, то про який контроль може йти мова ?!

Хочеться вберегти тих, хто ще не встиг спробувати наркотик. Якщо вам кажуть, що можна контролювати вживання наркотиків, то це брехня. Людина, яка говорить це, просто не може припинити вживання наркотичних речовин. І цими словами вона просто виправдовує своє вживання, і своє безсилля перед наркозалежністю.

Це, як вживання «легких» наркотиків призводить через якийсь час до вживання «важких», так і «контрольоване» вживання, веде в будь-якому випадку, до абсолютної залежності від наркотиків. Деякі думають, що "ось я такий сильний і духом, і тілом, що у мене цієї сили волі хоч відбавляй, і що це вони, слабкі не можуть неконтрольовано вживати, а я можу."

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Сила волі в лікуванні наркозалежності

Сьогодні є досить теоретичних і практичних засобів, щоб лікування наркозалежності було ефективно. За допомогою лікарів можна провести медикаментозне лікування допомогти людині подолати процес відмови від наркотиків і привести фізичний стан хворого в норму.

Але проблема полягає в тому, що в результаті таке лікування наркозалежності, приносить лише тимчасове полегшення, яке і самими наркоманами, і їх родичами сприймається часто як зцілення від наркозалежності.

Насправді ж, зняття абстинентного синдрому в рамках лікування наркоманії - процедура, безумовно, необхідна але, на жаль, переживши «ломку» в стаціонарі, знімаючи біль препаратами, наркоман дуже скоро знову повертається до колишнього способу життя.

Фізіологічного лікування наркозалежності та алкоголізму недостатньо, необхідно ще показати людині, як можна жити по-новому, отримувати задоволення без хімічного «кайфу», дати йому можливість адаптуватися і пройти через процес соціалізації в суспільстві.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Наркоманія і хвороби наркоманіїНаркоманія - тяжке хронічне захворювання, яке піддасть людину, що вживає наркотики, великому ризику до придбання безлічі різних вірусних і хронічних хвороб наркоманії.

У наркозалежного слабшає імунний захист організму, що робить складним лікування наркоманії як такої. Наркотик, є токсичною речовиною, що, по суті, є отрутою для людини. І як будь-який отрута, наркотик повністю руйнує здорові клітини організму. Крім того, вживання наркотиків завдає шкоди не лише фізичному здоров'ю, воно ще й згубно впливає на нервову систему людини.

Плутанина в думках, депресії, порушення пам'яті, погіршення зору - цей список нескінченний. У людей, залежних від психотропних препаратів, виникають галюцинації і параноя. Відбувається порушення в опорно-рухової системи. Частий безпідставний тривожний стан призводить до спроб суїциду.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Процес лікування наркозалежних

Коли родичі залежної людини підшукують реабілітаційний центр, багато хто питає: «А чи буде результат від цього лікування наркозалежних? І не просто результат, а позитивний? ». Однозначно сказати «так» чи «ні» неможливо. Але для того, щоб був позитивний результат необхідно дотримуватися ряду певних рекомендацій.

Варто зауважити, що одужання не відбувається за допомогою одного кліка пальців, одужання-це процес. Залежна людина повністю зруйнована, вона деградувала як особистість, і завдання реабілітаційного процесу - цю особистість відновити. Ця дуже тонка робота, до якої потрібно докласти всіх зусиль.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування від наркозалежності у компетентного нарколога

У нашому сучасному суспільстві ходять різні думки, можна сміливо сказати - омани, по такій складній проблемі, як наркоманія. Існує безліч хибних уявлень про наркотики, і особливо про залежність від них.

Так ось, хочеться відкрити очі тим людям, які ще знаходяться в невіданні, і не усвідомлюють всієї небезпеки наркоманії в цілому. Постараємося розповісти, що ж є правдою, а що помилкою і вигадкою. Легенди, або так звані міфи, поширюються самими наркозалежними для того, щоб ті, в свою чергу ставши наркозалежними, оплачували їм вживання. Або для того, щоб просто виправдати своє вживання. Так як самі безсилі впоратися з наркозалежністю. Про найпоширеніших в суспільстві помилках ми і розповімо.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування від алкоголізму в наркодиспансеріВ принципі, лікування таких захворювань, як наркозалежність і алкоголізм - ідентичні. Вони вимагають комплексного лікування, тому, що включають в себе, як фізичну, так і психологічну залежність.

Відмінністю є те, що алкоголь дозволено продавати, а ось за продаж наркотиків можна надовго потрапити до в'язниці.

Та й в соціальному суспільстві алкоголь прийнятний для вживання, а наркоманів вважають ізгоями.

Також вони різні і за хімічним складом. Алкоголь не у всіх викликає звикання. Якщо розглянути ці захворювання з медичної точки зору, то терміни лікування в наркологічних клініках теж різні. Для проходження курсу лікування від алкоголізму приділяється менше часу, так як вважають алкогольну залежність менш небезпечною.

Але всі ці домисли - чергова помилка в серйозності захворювань залежності. Алкоголь і наркотики викликають звикання, їх вживання змінює свідомість. Через алкоголь і наркотики здійснюються більшість злочинів. Вони однаково руйнують всі сфери людини. І цей список можна продовжувати. Повернемося до лікування цих хвороб.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування від наркозалежності легкими наркотикамиІснує умовний розподіл на легкі і важкі наркотики. За походженням вони поділяються на рослинні, напівсинтетичні і синтетичні. І дуже небезпечна помилка, з якою стикається людина, це переконання в тому, що «легкі» наркотики нешкідливі для здоров'я. Різниця лише в тому, що при вживанні, так званих «легких» наркотиків, накопичення отрут в організмі відбувається менш помітно. Це те ж саме, що якщо взяти будь-яку сильнодіючу отруту, і трохи розбавити її водою. Від цього отрута не перестане бути смертоносною.

І якщо вірити в те, що є безпечні наркотики, то треба і повірити, що є безпечний спосіб самогубства. Всі наркомани, свого часу починали з «легких» наркотиків, але через певний час, вони вже не доставляють бажаного результату. До цього часу, в отруєному головному мозку людини, формується думка, що наркотик - це всього лише шкідлива звичка, і переходить до більш «важких». І після першого вживання «важкого», «легкі» наркотики автоматично відходять на другий план. Ну, а наслідки від вживання, так званих «важких» наркотиків, як усім відомо, плачевні.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

програма реабілітації наркозалежнихВ даний час найбільш дієвим способом допомоги наркозалежній людині є реабілітаційний центр. Але під цією назвою може ховатися абсолютно незрозуміла програма.

Центри реабілітації отримали велике поширення, останнім часом їх налічується понад 500 центрів тільки в одному Києві і області. По всій Україні понад 4000 закладів так чи інакше пов'язаних з реабілітацією наркоманів.

Така безліч центрів обумовлена в першу чергу зростанням кількості наркозалежних людей (наркоманів і алкоголіків) .І як ми знаємо попит народжує пропозиції. У цій статті ми не будемо робити ні яких висновків, і постараємося чесно і неупереджено висвітлити найбільш поширені моделі або програми реабілітації наркоманів і алкозалежності людей. Відразу хочеться зауважити, що кожна з наведених нижче програм реабілітації має право на існування, і має певний плід у вигляді живих людей зі стійкою ремісією (абсолютної хімічної чистоти).

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В наш час, в ЗМІ, досить багато інформації про наркоманію, про наслідки вживання, про те, як ця хвороба розвивається. Ми знаємо досить багато, але хтось замислювався про те, звідки з'явилися наркотики, хто їх винайшов і для якої мети? Ні? Багато з вас можуть сказати, що абсолютно все одно звідки сталася ця погань, а кому-то може бути це цікаво. І ця стаття саме про походження наркотичних засобів. Заглянемо в історію.

Опіум - історія появи.

Назва "опіум" походить від грецького "opium" - сік. Британський єгиптолог Р. Томпсон в 1924 р повідомив про згадування в давньоєгипетських рукописах процедур збору і медичного використання опіуму. Як приклад він наводить текст такого змісту: "Рано вранці стара жінка, хлопчики і дівчатка збирали сік на розрізах (макових капсул) невеликою залізною ложечкою і потім переносили його в горщик для їжі".

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

НаркоторгівляЖиття-штука непроста! Багато хто скаржиться, що з кожним роком, жити стає важче, ціни ростуть неймовірно, з роботою важко, за квартиру платити треба, дитині в інститут треба, і багато-багато іншого. А жити хочеться не гірше за інших, ходити по ресторанах, добре одягатися, принаймні не гірше ніж друзі або подружки, хочеться красивого життя, машину.

Загалом, потреб багато, особливо у підростаючої молоді. Що робити бідним батькам, які не можуть всього дати своїм дітям ?! І молоді люди шукають легких грошей, щоб швидко і без особливих проблем заробити багато грошей. Але, як відомо, безкоштовний сир тільки в мишоловці.

Коли людина намагається знайти собі "легких грошей", то найчастіше, що йому можуть запропонувати-це заняття злочинністю, а саме: продаж зброї, наркоторгівля, проституція, контрабанда.

Але я зупиню свою увагу на наркоторгівлі. У нашій країні, та й по всьому світі, наркоторгівля і продаж зброї це найприбутковіший бізнес. Звичайно, наркотики не продаються на продуктовому ринку, або на прилавку в магазині, вони реалізуються на "чорному ринку"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркозалежності сучасними методамиНаркозалежність, як одна з головних проблем сучасного суспільства, існує вже давно. Лікування наркозалежності дуже складний процес який вимагає максимальної участі не тільки залежного але і його рідних. Однак, багато хто помилково думає, що це всього лише «шкідлива звичка», яку потрібно приховувати від оточуючих тебе людей, забуваючи про те, що в першу чергу наркозалежність - це хронічне захворювання і невтручання в процес розвитку наркозалежності, веде до летального результату.

Багато людей, які страждають наркотичною залежністю, не можуть звернутися за допомогою в спеціалізовані клініки через упередженого ставлення до наркозалежних людей. Створився так званий ярлик наркомана. Якщо ти наркозалежний, то для всіх ти ізгой суспільства.

Зазвичай наркозалежних прирівнюють до божевільних людей. І багато в чому вони мають рацію. Ось тільки душевнохворі викликають до себе жалість і співчуття, а ось до наркозалежних, люди ставляться з відразою, побоюванням і гидливістю. Тому що наркозалежні відносяться до групи ризику і є переносниками різних вірусних захворювань.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії - реабілітаціяРеабілітація наркозалежних вкрай актуальне питання в нашій країні. Наркоманія в даний час, як серйозна самостійна проблема, являє собою реальну загрозу національній безпеці та здоров'ю нації. Проблема наркозалежності досягла глобальних масштабів, має багатогранний характер, і включає в себе економічні, медичні, соціальні, правові, і виховні аспекти.

Важко сказати, чим викликана масова мода на наркотики. Можливо, в умовах загальної кризи культури, мистецтва і релігії, в якомусь сенсі вичерпали свої власні ресурси, душа людини шукає штучні засоби існування. Про проблему масового вживання наркотичних речовин можна міркувати довго.

Хто винен? Споконвічно російське питання. Головне те, що ця проблема набула характеру епідемії. Отже, основними причинами, виникнення наркозалежності є соціальні причини і, відтак, найбільш ефективними методами боротьби з цим захворюванням є соціальні методи, такі як профілактика підліткової наркоманії, реабілітація наркозалежних і соціально-психологічні методи лікування наркозалежності.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркозалежності в центрі реабілітаціїНаше життя не стоїть на місці, йде час, і все навколо змінюється, нові технології, нові науки, нові перспективи.

Так само стають сучасними реабілітаційні центри для лікування наркозалежних. З кожним роком вдосконалюється програма, вносяться нововведення, нові методики, поліпшуються умови проживання.

Для того, щоб повноцінно одужувати, необхідно щоб все влаштовувало. Кому-то це важливо, хтось не звертає уваги, а комусь це необхідно. Що ж, давайте розглянемо, якими стали сучасні реабілітаційні центри.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркозалежності (наркоманії)Перш за все хочеться нагадати про те, що наркозалежність - не згубна звичка і не відсутність сили волі - це смертельне, хронічне, прогресуюче, як правило, невиліковне захворювання, що характеризується нав'язливим характером вживання.

Ця така ж хвороба як ВІЛ, РАК і т.д. Не багато людей усвідомлюють серйозність даного захворювання, найчастіше переважає думка, що «залежність» можна вилікувати просто пройшовши певний Медікоментозний курс лікування наркозалежності і без будь-яких проблем почати побудову продуктивного життя. Насправді все набагато складніше.

У залежної людини за період вживання ПАР (психо-активні речовини) руйнуються чотири основні аспекти в житті людини: біологічний (організм, клітина, генетичний матеріал); психологічний (думки, почуття, поведінка); соціальний (стосунки з оточуючими, в першу чергу - в сім'ї); духовний (зміна системи цінностей закриває людину від допомоги).

Захворювання дуже підступне через те, що на ранній стадії дуже важко переконати хімічно залежну людину в тому що вона знаходяться в проблемі. В період вживання у залежної людини формується певна система переконань, іншим словом «заперечення» своїх проблем.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії: програма 12 кроківНаркоманія, в наш час набула, катастрофічних масштабів і стала світовою суспільною проблемою номер один. З кожним роком все більше людей страждають залежністю від наркотичних речовин.

Що ж підштовхує людей до такого непоправного кроку, як вживання наркотиків. Одні, таким способом, напевно хочуть піти від повсякденних проблем, інші з цікавості - відчути щось нове, забуваючи про те, що вживання наркотичних речовин є, по суті, самогубством.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Підшивка від наркотиків, кодування від наркотиківМетод підшивки від наркотиків (кодування від наркотиків) вже кілька років вважається вичерпавшим себе і зовсім не дієвим. Його використовували по різному: одним давали свідчення застосовувати його щодня обіцяючи вбити тягу до вживання, іншим капсулу вшивали під лопатку і робили так звану провокацію.

Тобто показували як буде діяти вшитий препарат якщо, все таки, пацієнт вирішиться, вжити наркотичну речовину. Провокація це як правило скорочення і / або спазм легенів. І людина втрачає свідомість від нестачі дихальної діяльності. Простіше кажучи задихається. Лікарі вводять антидот, роблять штучне дихання, (відкачують).

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії у підлітківПідліткова наркоманія - це проблема, яка не може не хвилювати. Спеціальних засобів, що пригнічують потяг до наркотиків не існує.

1. Лікування наркоманії краще почати коли у підлітка ще немає залежності!

Потрібно спробувати пояснити, що будь-яка наркотична речовина-це ОТРУТА і СМЕРТЬ. І чим раніше він це зрозуміє, тим більше шансів прожити довге життя.

Статистика наркоманії каже, що з числа вживаючих наркотики, виліковуються лише 5-6% людей. Офіційна статистика-це в принципі всього лише вершина айсберга. Насправді, багато не врахованих хворих.

Так само статистика наркоманії безпосередньо пов'язана зі статистикою вбивств і грабежів. Велика частка подібних злочинів скоюється власне заради видобутку грошей на наркотики.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії на дому і в наркологіїКажуть, у житті як на війні-всі засоби хороші. Але як бути коли в сім'ї є наркоман, чи всі засоби хороші в цій війні з залежністю, що робити?

1. Лікування наркоманії в наркології

Часто, коли сім'я стикається з проблемою наркоманії, родичі вирішують її своїми силами, а саме, кладуть в наркологію, багато хто намагається прокапати вдома, або купують знеболюючі таблетки, і батьки сподіваються, що одного разу цілком достатньо, що після залежний не повернеться до вживання.

Але мало хто знає, що такого лікування недостатньо для повернення залежного до нормального життя, і за невеликий проміжок часу, залежна людина починає вживати з новою силою і дуже швидко опиняється "в системі".

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Марихуана не наркотик?

Коли я чую це питання, у мене не виникає не на секунду сумніву, в тому що «план» - це наркотик.

Мені здається що крилату фразу- «трава не наркотик» придумали люди на початковій ранній стадії свого вживання «марихуани».

1. план, марихуана - це наркотик

Перша причина по якій я вважаю що «марихуана» є наркотиком - це наукове підтвердження того - що «план» є психо-активною речовиною, що змінює свідомість, викликає певну легкість, розслабленість і масу інших приємних відчуттів. І незабаром внаслідок систематичного вживання людина перестає відчувати себе комфортно без допінгу, з'являється апатія, байдужість, втрачається життєвий інтерес без «веселої рослини».

На мій погляд «план» дуже небезпечний тим, що людина довго не розуміє серйозності і наслідків вживання. Багато залежних усвідомивши, що більше не можуть повноцінно жити без «трави» виправдовують своє вживання тим, що їм краще курити, ніж вживати алкоголь.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії всіх видів

Або як виявити наркомана?

Що робити коли не знаєш що робити? У багатьох батьків виникають підозри, і сумніви щодо тверезості своєї дитини, але як дізнатися?

"..... Підкажіть мені, що робити. Мій син, за останній рік, сильно змінився, став замкнутим, додому приходить, майже не розмовляє зі мною. В очі не дивиться, пробігає швидко в кімнату і сидить там. Одного разу я помітила , що він прийшов не тверезий, а алкоголем не пахне, придивляюся до рук, але і проколів немає. Бачу, що що щось відбувається, але не знаю що. Може він наркоман? Підкажіть, будь ласка, що мені робити в цій ситуації ..... "

Такі питання дуже часто зустрічаються від батьків в листах і телефонних консультаціях. Ми постараємося вам розповісти про те, які наркотики бувають, як вони діють, і що відбувається з людиною, після того, як він починає їх вживати.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Примусове лікування наркоманіїЗвичайно займається! Де ви бачили наркозалежного або алкозалежного який з величезним бажанням кидає вживати наркотик або алкоголь ?! Таких хлопців один на мільйон. До речі кажучи, з тими хто приїхав на реабілітацію з величезним бажанням видужувати проблем набагато більше, так як з часом вони досить швидко приходять до переконання, що раз вони такі герої змогли приїхати самі і прийняти таке рішення, то значить вони впораються самі і без реабілітації.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Наркотики і наркоманіяЛюдина - це істота, яка вічно в пошуках духовного і фізичного задоволення, того, що могло б відвернути його від мирської суєти і проблем, того, що могло б їй дати відчути прилив радості і щастя хоча б на деякий час, тому що в світі він його не знаходить.

Навіть якщо і знаходить, те їй цього мало.

- наркотики допомагають забутися?

У цьому їй «допомагають» наркотики, алкоголь і ще інші ... вони обіцяють насолоду, але це лише тимчасове помутніння в нашій голові, фальш. Це обман нашої свідомості, але воно так приємно, що людина піддається цій спокусі і потім потрапляє в рабство, залежність, тому що вже без цих відчуттів, які дають їй наркотики, не може обходитися.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Лікування наркоманії у жінокНаркоманія - чума 21 століття. Хімічна хвороба, якою хворі тисячі людей, вік яких починається з 14 років, а то і раніше. Хотілося б звернути увагу на жіночу наркоманію.

Чому саме на неї? Тому що у жінок наркотична залежність з'являється набагато швидше, ніж у чоловіків. У жіночому організмі існує дамський гармон-естроген, який і сприяє швидкому звиканню вживанні психоактивних речовин, в наслідку - формування залежності.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Проблема наркотичної залежності, таблеткоманііВ даний час кожна друга сім'я не з чуток знає про проблему залежності. Будь то алкоголь, наркотики або інші психоактивні речовини.

Проблема наркотичної залежності виходить на рівень національної загрози і веде до вимирання нації. Адже страждають цим захворюванням в основному молоді люди, які повинні були стати майбутніми батьками і матерями. Варто зазначити, що наркоманія ще в минулому столітті визнана другими захворюванням за ступенем тяжкості після онко захворювань. Назвати конкретну причину по якій починають вживати речовини що змінюють свідомість, складно.

Напевно з того, для кожної людини що потрапила в цю проблему вони індивідуальні.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Примусове лікування наркоманії і алкоголізмуЗа статистикою найбільша кількість скарг і заяв, про необхідність примусового лікування наркоманів і алкоголіків надходить з таких міст як: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв, менше з Луганська і Криму.

Не дивлячись на меншу кількість скарг проблема необхідності примусового лікування наркозалежних та алкозалежних людей, стоїть дуже гостро по всій території України.

Примусове лікування наркозалежних та алкозалежних на прикладі

Як приклад розглянемо лист Оксани з м. Суми:

... моєму синові 29 років, він вживає наркотики з 17 років, за цей час ми перепробували все, і кодували і підшивали, і шепотіли над ним, і молилися, і в лікарні проходили детокс не один раз. Два рази сидів за наркотики. Коли повернувся після чергової відсидки, як з ланцюга зірвався з дому все виносить, мені загрожує, постійно в несамовитому стані я вже не знаю що й робити. Зверталася в міліцію, так вони раз приїхали подивилися і кажуть, що це наші сімейні проблеми. Тепер дзвоню, навіть не приїжджають мовляв розбирайтеся самі. ...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Позбавлення від алкоголю і наркотиків

тема: Лист колишнього наркомана до наркотику (на жаргоні) шлях позбавлення від наркотичної залежності

Шлях позбавлення від наркотичної залежності

Здорово, кентік! Так, так - це пишу тобі я, і не намагайся вирахувати де і коли я тобі його написав. Ти, (наркотик) прозріваєш як хвацько я тебе кинув, ти звичайно думаєш про те, як я міг так вчинити з тобою, адже ми так довго по життю терли разом. Я тебе стільки разів відмазував, виправдовував. Ти жив у мене. Я тебе, падло, дозволяв все, катався як сир у маслі. Тобі діставалося все саме найкраще.

Ти міг взяти у мене грошей, стільки, скільки тобі потрібно було, кращу кишку, ражое, звести на нову квартиру апаратуру. І взагалі, ти дуже, бик, сильно змінився після нашої першої зустрічі і знайомства з тобою. По початку, ти був мені найкращий і чіткий кент.

Я думав, що ми з тобою будемо чітко рулити до полика і все у нас буде в шоколаді. Але ти почав мене напружувати, кумарить, приводити до мене муссора, всяких терпил, лівих жінок легкої поведінки.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Передозування - причина смертності

Що таке передозування героїном ???

Передозування - це, можливо, основний фактор ризику для людей, що вживають наркотики у формі ін'єкцій. Вона є основною причиною високого рівня смертності серед споживачів героїну в США і інших країнах, рівного, а іноді і перевищуючого статистику смертності від ВІЛ. Але, незважаючи на величезну кількість передозувань, цій проблемі не приділяється великої уваги. У США проводиться дуже мало досліджень феномена передозування і існує лише невелика кількість програм, спрямованих на його запобігання. Тільки зараз проблема передозування починає виходити на перший план. Можливо, це відбувається через те, що нарешті були знайдені більш ефективні способи лікування ВІЛ, і це дало можливість звернути більш пильну увагу на факт небезпеки передозування, або ж причина в тому, що смерть близьких людей від передозування наркотиком стала занадто поширеним явищем.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Семінар по співзалежності

В першу суботу червня 2011 року, за адресою: майдан Незалежності 24 (2-й поверх малий актовий зал) м.Полтава, центр реабілітації алкогольної і наркотичної залежності "Рецена" провів семінар для всіх бажаючих і в першу чергу для родичів залежних людей (семінар для співзалежних).

Тема семінару: "Природа наркоманії, етапи лікування наркоманії, як допомогти близьким".

Виступало два спікера.

Перший спікер, працівник центру, ділився своєю життєвою історією, про те як він потрапив в кабалу наркотичної залежності, як він жив з цією хворобою, і про те як отримати свободу, завдяки допомозі спеціалістів.

Другий спікер, магістр психології, говорила про те як відбувається сама реабілітація наркоманів і алкоголіків в ребцентрах - про етапи, методи, терміни.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Причини підліткової наркоманії

тема: про основні причини підліткової наркоманії. Важливі факти про тютюн і алкоголь.

Основні причини підліткової наркоманії:

  • заперечувальна духовність
  • вживання алкоголю
  • куріння
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Про лікування наркоманів в сучасних реабілітаційних центрах

Зараз існує безліч різноманітних реабілітаційних центрів, які покликані допомогти залежній людині позбутися, власне від його залежності.

Центри використовують різноманітні програми, працюють кращі фахівці, проте виникає як і раніше, все те ж актуальне питання: "Чи можливе лікування наркоманії?" Не дивлячись на те, що інформаційні ресурси рясніють інформацією про те, що недуга практично виліковна, звичайна людина, а частіше - близькі залежної людини намагаються зрозуміти, чи виліковна наркоманія?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Реабілітація наркоманів

Наркоманія - це хвороба, яка, як не дивно, пов'язана більше з психологічною залежністю, ніж залежністю фізичною.

Саме тому труднощі в реабілітації наркоманів відбувається в більшості випадків, з небажанням або слабким бажанням залежних боротися з проблемою.

Реабілітація наркоманів - шлях до відновлення особистості

Реабілітація наркоманів - це процес цілісного відновлення особистості людини в суспільстві (фізично, психологічно, духовно).

Медичний підхід в лікуванні (детоксикація, замісна терапія) дуже часто не дає головного результату - свободи. Тобто - це проблема не медичного характеру. Слід зазначити, що в нашій системі охорони здоров'я, наркологи, по числу поступаються тільки хірургам і реаніматорам.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як уберегти дітей від дитячої наркоманії

Що таке наркотики - як уберегти наших дітей?

Якщо ви зрозумієте, що ваше чадо наркоман або токсикоман, - не сидіть, ридаючи над бідою. Шукайте вихід, інакше все життя будете звинувачувати себе. Краще зверніться до професіоналів. Компетенції фахівців «Рецена» підкріплені високими практичними результатами.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Програма реабілітації наркоманів

Поетапна схема програми

Програма може бути умовно розділена на 4 етапи. 1) Етап, що передував влаштуванню в центр («дореабілітаційний») 2) Етап активної терапевтичної інтервенції; 3) Етап формування стійкої ремісії і 4) Етап протирецидивної і підтримуючої терапії. Кожен з етапів має власну стратегію і відрізняється від інших вмістом і тривалістю. Разом з тим, всі вони складають єдине нерозривне ціле в досягненні головної мети і тому, слід мати на увазі, що розділення значною мірою умовно.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Що таке передозування наркотиками?Передозування наркотиків порушує роботу основних внутрішніх органів: серця, головного мозку, печінки, легенів і нирок. При передозуванні відбувається втрата свідомості з подальшою зупинкою серця або припиненням дихання. Загрози передозування схильні абсолютно всі: як для споживачів зі стажем, так і для новачків.

Існують чинники, що підвищують ризик виникнення передозування; ці фактори пов'язані, в першу чергу, з якістю і кількістю введених наркотиків.

Наркотики опіатної групи і алкоголь являють собою смертельно небезпечну комбінацію. Чим більше ступінь алкогольного сп'яніння, тим менше опіатів потрібно для передозування зі смертельними наслідками. І тоді свята (ювілеї, випускні вечори, дні народження, весілля) закінчуються трагедією.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Що таке наркоманія?Наркоманія - це гостра залежність людини від наркотичних речовин. На жаль, з кожним роком, наркоманів, серед людства стає все більше і більше. Тільки в одній Україні вона зачіпає кожного третього. За один день забирає безліч людських життів, серед яких є молоді члени суспільства, які могли б внести істотний внесок в розвиток нашої країни.

Найсумніше те, що наркоманія з дня в день молодіє.

Ця хвороба перешкоджає самовдосконаленню підлітків і їх навчанню в школах і інших навчальних закладах. Наркотична залежність є причиною підліткової злочинності, так як у нічим незайнятих підлітків від байдикування з'являються думки злочинного характеру, такі як злодійство і розбій

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)