Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування від хімічної залежності

Алкоголізм і наркозалежність - це проблеми, з якими щодня стикається безліч людей, однак не тільки залежних, але і тисячі близьких і рідних залежного.

Постійно звучить одне і те саме питання: "Що робити з цією хворобою і чи є спосіб вилікуватися раз і назавжди від цієї недуги?". Раніше ніхто собі й уявити не міг, що лікування цих хвороб за складністю прирівнюється до цукрового діабету та онкологічних захворювань, які відомі тривалим і постійним вживанням ліків для підтримки нормального стану організму.

Людям зловживаючим алкоголем і наркотиками доводитися стабільно відчувати на собі всілякі методи лікування, щоб хвороба не мала можливості прогресувати.

Пропонованих варіантів чудодійного зцілення залежності досить багато, щоб після їх провалів розчаруватися у будь-якої допомоги з боку медицини, психології та інших народних засобів, а може і зовсім перестати шукати вихід з ситуації, що склалася.

Методи лікування наркоманії

Звісно, відповідальність за гарантію лікування наркоманії або алкоголізму беруть на себе люди пропагуючі даний метод. Ось, припустимо взяти середину 90-х років, коли свою популярність придбав грандіозний "метод Довженка". Люди лікуючі по його методу абсолютно всім давали гучні обіцянки, що залежний після їх гіпнотичних сеансів навіть не буде пам'ятати, що колись вживав наркотики або спиртні напої.

Але доля цих людей складалася зовсім інакше, кодування, гіпноз, 25-й кадр - це не лікування, а спроби навчитися контролювати свідомість інших людей. Також і більшість інших способів таких, як зміна наркотиків на лікарські препарати або вливання під шкіру капсул з препаратом що реагує на вживання алкоголю і залякування смертю в разі вживання заборонених речовин. Все це впливає на людину, адже ці способи не лікують, а лише дають мотивацію на утримання і то дуже маленькому відсотку звернувшихся до подібних методик.

Кожний не призначений для лікування наркоманії і алкоголізму спосіб, руйнує надію і впевненість у можливості вилікуватися від залежності. І розчарувавшихся людей досить багато і коли вони чують черговий пропонований ним метод лікування наркозалежності, вони навіть не хочуть слухати цих порожніх слів.

Реабілітація наркоманії як спосіб лікування залежності

Тому існує абсолютно інший метод лікування наркоманії та алкоголізму, що розвиває людину, як особистість і тим самим надає можливість не тільки позбавити від шкідливих звичок, а й побудувати абсолютно нове життя з новими пріоритетами і принципами.

Такий вид лікування від хімічної залежності, як реабілітація, де залежні люди займаються відновленням всіх сфер життєдіяльності людини - Біологічна, Психологічна, Соціальна і Духовна (БПСД).

Після тривалого вживання змінюючі свідомість речовин людині потрібні не гіпноз і заклинання від пристріту, а тривала робота і зміна його звичного залежного мислення.

Саме такими принципами керуються в реабілітаційних центрах з використанням програми "12 Кроків", що користується популярністю серед залежних людей своєю зростаючою статистикою. У реабілітаційному центрі "РеЦеНа", після проходження повного курсу реабілітації тверезими залишаються 6 осіб з 10. І це результати їх же праці та роботи над собою, лише своїми силами і з підтримкою консультантів центру можна придбати дорогоцінний досвід для нової тверезого життя. І є люди, які з радістю діляться своїми знаннями і почуттями з іншими, ще не усвідомивших свою хворобу людьми.

Історії людей які пройшли лікування в ребцентрі

Зараз я хочу вам розповісти три історії змінених життів за допомогою проходження реабілітації в центрі для алкозалежних та наркозалежних людей "РеЦеНа". Одним з тих, хто особисто пройшов нелегкий шлях реабілітації і напевно знає різницю між залежністю і свободою від змінюючих свідомість речовин.

Андрій. 18 років.

Цією людиною є Андрій з м Одеса. Вісімнадцять років його життя пройшло в глибокій ілюзії, що вживання алкоголю і наркотиків не заподіює йому шкоди, хоч і кожен його день йшов лише на пошуки коштів для покупки наркотиків, навіть якщо наркотики вже були у нього, все-одно в голові переважають думки тільки про те, як дістати ще.

Власне це і є залежність, яка наповнює наш світ постійним занепокоєнням, очікуванням, пригніченістю, роздратуванням і агресією. Навіть в такому важкому психологічному стані Андрій хоч і розумів існування в його житті безлічі проблем, але ніяк не пов'язував їх з вживанням наркотичних препаратів.

За роки вживання Андрій не раз звертався за допомогою до різних методів і способів лікування наркозалежності, але все це відбувалося тільки на прохання і наполяганням його близьких. І коли все пережите виявилося марним проти хвороби залишалася лише остання надія, поїхати в реабілітаційний центр для наркозалежних.

Але навіть при сильній мотивації від батьків, Андрію зовсім не хотілося їхати на довго, навіть заради тверезості. І не дивлячись на всі негативні думки і не бажання, в перебігу реабілітації мислення Андрія сильно змінилося. Натомість наркотиків і розваг, тепер він сміливо бере відповідальність за свої вчинки, і не боїться відкривати людям свої переживання і почуття.

Реабілітація прийняла в його життя багато плодів, які здорово допомагають змінити свої життєві цінності і пріоритети. На даний момент Андрій має можливість тверезо оцінювати свої бажання і співставляти їх зі своїми можливостями для здійснення планів, а також він кожен день радіє незамінним відчуттям свободи від обставин і наслідків створених вживанням наркотичних речовин.

Іра. 24 роки.

З такою ж проблемою залежності зіткнулася одного разу і я, мене звуть Іра, (м.Павлоград). Мені двадцять чотири роки, одинадцять років з яких я витратила на вживання наркотичних препаратів. Це був досить важкий період в моєму житті, вся реальність була прихована від мене ілюзією радості і в відчутті адреналіну.

Але веселощі перестало мене втішати, з тих пір, як вперше відчула ломку і у мене вже не було грошей купити собі чергову дозу наркотику. З того моменту моє життя перетворилося на нескінченний пошук то грошей, то наркотиків.

Часу на роботу або особисте життя зовсім не вистачало, я втратила все. Натомість кайфу в моє життя прийшло пригнічення і злість, від безвиході я почала красти і обманним шляхом виманював гроші, які всі йшли на вживання. Згодом у мене виникло досить багато проблем, щоб розчарувався в житті і зненавидіти себе.

Не дивлячись на обставини, що склалися я ніяким чином не пов'язувався їх з вживанням наркотиків і продовжувала думати, що наркотики навпаки допомагають мені позбавитися від всього поганого. Коли про мою залежність дізналися рідні мене вмовили почати лікування в наркодиспансері, яке я проходила під впливом тих же наркотичних речовин, що вживала і раніше.

Незабаром я перепробувала чимало варіантів лікування, щоб зрозуміти, що колишнього життя у мене вже ніколи не буде і тут останнім варіантом стала пропозиція поїхати на реабілітацію, але так як я про це раніше нічого не чула, на довго їхати не хотілося.

І все ж, в моєму житті відбулися кардинальні зміни, крім мого фізичного і психологічного стану я відчула життєлюбність, впевненість в своїх силах, які кожен день допомагають мені рухатись в новому тверезому житті. На сьогоднішній день це протилежний світ в порівнянні з ілюзією через яку я не знала, куди мені йти і чим займатися. Зараз я вчуся в університеті і у мене є улюблена робота пов'язана з допомогою таким же залежними, як і я.

Історія звільнення Ігоря

Буквально така ж доля спіткала і Ігоря з м Сіверодонецьк, який більше 10 років витратив не на успішне облаштування свого життя, а на постійні пошуки грошей або на пошук наркотиків та інгредієнтів для виготовлення наркотичних препаратів.

І не дивно, що це замкнене коло приносило в його життя тільки розчарування, здивованість, невпевненість і сердитість.

Навіть після усвідомлення своєї залежності від речовин змінюючих свідомість шукати допомогу і лікування самому не хотілося, але на лікуванні наполягали його близькі. Кілька років Ігор був стурбований питанням лікування, але які б він не робив і способи лікування не відчував, тяга до наркотику все-одно долала і він зривався.

Шлях був нелегким і надія зовсім не помітна і в останній раз він зважився звернутися до реабілітаційного центру. Хоч він і приїхав в реабілітаційний центр самостійно, його бажання було не лікуватися, а просто втекти від проблем виниклих вдома.

Приїхавши на реабілітацію і приймаючи рекомендації консультантів центру пріоритети Ігоря геть змінилися і негативний настрій змінився позитивним настроєм до побудови свого майбутнього.

Простеживши схожість цих трьох історій можна зрозуміти, що ким би ти не був і які б у тебе не складалися обставини через вживання наркотиків або алкоголю, ніколи не можна здаватися і припиняти шукати вихід із залежності. Навіть якщо це остання надія, то нехай нею буде реабілітаційний центр.

4.2834645669291 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.28 (127 Votes)