Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікарська залежність

У сучасному житті кожна людина потрапляє під вплив різноманітних подій, які негативним чином позначаються на нашому здоров'ї і психологічному стані.

А від усіх болів і стресів ми природно звикли рятуватися ліками, для поліпшення фізичного і психологічного стану.

Саме тому сьогодні я пропоную вам розглянути всі сторони медичних препаратів які ми вживаємо щодня і у великих кількостях. Може, варто задуматися про нав'язливе самолікування і панічний пошук таблеток від поганого настрою ?!

Давайте докладніше подивимося, що ж нам дають ліки, які багато людей звикли приймати постійно, і не змінюючи своїх пріоритетів. Коли у нас болить голова або зуб ми п'ємо «Анальгін» або «Цитрамон», але навіть ці звичайні препарати мають властивість викликати психологічне звикання, тобто залежність. А все починається з того, що ми привчилися якщо щось заболить відразу ж пити таблетки.

Причини і наслідки лікарської залежності

Спочатку випивається одна таблетка, потім через годину ще одна тому, що дія першої була неефективною або малоефективною. Згодом подібного вживання медичних препаратів організм виробляє імунітет до речовин що впливають на організм людини. І ті ліки, які приймалися раніше, вже не допомагають, людина починає шукати препарат з більш сильним впливом на негативні відчуття.

У списку ліків привертаючих увагу більшості людей знаходяться такі речовини, як транквілізатори, сильнодіючі заспокійливі, барбітурати, психостимулятори, антидепресанти, наркотичні анальгетики і цей список може тривати ще дуже довго.

Людству відомо багато різних видів залежності, але найбільш згубними і руйнуючими були визнані наркоманія і алкоголізм. Але якщо добре подумати, то в кожному наркотику і алкогольному напої містяться речовини хіміко-фармакологічної напрямку (спирт, йод, кодеїн, ефедрин, фенобарбітал і т. далі.).

Виходячи з цього, можна побачити, що деякі ліки і наркотики схожі за складом. На жаль крім того, що медичні препарати використовують для виготовлення наркотиків і алкоголю, ними можна замінити вживання тої чи іншої речовини.

Наприклад, якщо не вистачає грошей на горілку можна в аптеці купити настоянку глоду. Також і придбання таблеток «Пенталгін», «Кодтерпін», «Ефіна» можуть з легкістю замінити наркотики будь-якого виду і психотропні, і стимулятори, і опійні.

Саме таким методом вживання медичних препаратів можна стати наркозалежним. Дійсно прийом ліків і наркотиків подібним чином впливає на фізичний і психологічний стан людини. А головною метою залежної людини буде постійно одне - зміна своєї свідомості.

Таке бажання з'являється тільки тоді, коли хочеться піти від реального життя, скинути з себе відповідальність за свої вчинки. Мислення таких людей це помилка, яка створює ілюзію і змушує жити в неіснуючому світі.

Часто люди, які постійно піддаються стресовим ситуаціям, починають зловживати заспокійливими і снодійними. Тут не обходиться без прийому спиртових настоянок на основі фенобарбіталу, який має погану славу. Крім виготовлення седативних препаратів, фенобарбітал використовують для умертвіння ув'язнених засуджених до смертної кари. Він володіє сильнодіючим ефектом шляхом пригніченості ЦНС (центральної нервової системи) і притупляючи діяльність мозку.

Лікарська залежність - вживання транквілізаторів

Ще більшою стадією лікарської залежності є пристрасть до вживання транквілізаторів і анти депресантів. Це препарати, які не тільки викликають звикання організму, але і деякі вважаються наркотичними.

У список таких ліків входять транквілізатори «Сибазон», «Феназіпам»; антидепресанти «Меліпрамін» і «Продеп». Насправді цей перелік сильнодіючих препаратів не має кінця, подібних речовин настольки багато, що деякі наркомани відмовляються від наркотиків і переходять до стабільного вживання ліків що впливають на психіку і змінюють свідомість.

Звісно всі ліки повинні відпускатися лише за наявності рецепта, але для тих, хто вже звик до пігулок нічого не варто заплатити більше грошей і отримати свою дозу кайфу без зайвих проблем. У складі кожних ліків міститися сильнодіючі пригноблюючі ЦНС наркотичні речовини.

Їх вживання не просто прирівнюється до наркотиків або алкоголю, але буває і набагато сильніше, вони все також відносяться до заборонених речовин. Людина, що залежить від ліків і різних медичних препаратів, потребує проходження курсу лікування на реабілітаційному центрі. Там він отримає необхідну для цього допомогу і підтримку від фахівців в області хімічних залежностей та психотерапевтів, які будуть працювати над його психологічним станом.

Лікарська залежність найбільше має вплив на психіку людини, і є хворобою душі і почуттів.

4.2307692307692 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.23 (130 Votes)