Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Після-реабілітаційний супровід

Що таке реабілітація від наркоманії? Це психокорекція та психотерапія в безпечному, психічно здоровому середовищі, де немає можливості вживати, в тому числі і алкоголь.

Залежний завжди буде шукати, як би йому вжити хоч що-небудь - перебуваючи в реабілітаційному центрі виключаються все те, що може спровокувати вживання, заборонені зустрічі з друзями, виходи в магазин, у людини на реабілітації немає особистих грошей в кишені.

При таких умовах одужувати легше. Але показником якісного одужання є вихід в соціум. Лакмус того, одужує чоловік чи ні - це найменше довіра грошей, засобів зв'язку, дозвіл вільного пересування. І тільки після реабілітації видно, людина просиділа весь час в реабілітаційному центрі, або все таки одужував і працював над собою.

Після-реабілітаційний супровід для наркоманів

Багато хлопців після центру реабілітації не хочуть взагалі повертатися в своє місто, намагаються почати своє самостійне життя і влаштуватися на роботу. Але як вони будуть це робити коли їм важко дисциплінувати себе та й взагалі важко бути без будь-якої підтримки і контролю.

Для цього існує після-реабілітаційний супровід для наркоманів. Він складається з декількох етапів:

  • адаптація до соціуму, психологічна допомога;
  • самовизначення і реалізація, шляхом освоєння нових програм навчання;
  • стажування на центрі, як твердження в своїй життєвій позиції;
  • аналіз почуттів і реакції на події;
  • працевлаштування;
  • психологічна допомога (безкоштовна).

Після реабілітації залежній людині нелегко звикнути справлятися з проблемами, влаштовуватися на роботу, боротися з важкими почуттями і спокусами, негативними думками самостійно, а головне тверезо.

Саме тому ми створили програму після-реабілітаційного періоду, що полягає в тому, щоб надати моральну і психологічну підтримку залежним, дати їм освіту і працевлаштувати їх. Для нас важливий результат в нашій роботі, а саме життя залежних людей, ми спостерігаємо статистику видужуючих, збираємо про них відомості, навіть задовго, після реабілітації.

Не рідко ми влаштовуємо творчі вечори, спільних відпочинок на морі, для тих, хто пройшов реабілітацію. Це допомагає триматися в тверезості, видужувати і не здаватися. Це дає незабутні враження - єдність, підтримку і віру в себе! Кожному видужуючому важливо знати, що він не один такий, що його приймають люблять і цінують таким яким він є.

реабілітація в Сочі

Реабілітація наркозалежних, футбол

реабілітація наркоманів, пейнтбол

На останній зустрічі "випускників" зібралося 500 осіб в місті Сочі. Це було літо 2013 року. Для того, щоб не жити від зустрічі до зустрічі, що трапляється один раз на пів року, ми влаштовуємо для хлопців групи взаємодопомоги, які проходять абсолютно безкоштовно, конфіденційно та проводяться один раз на тиждень.

Працевлаштування

Для хлопців, які не бажаючи повертатися в своє місто або ж у своєму місті шукають роботу з тверезими людьми - ми також можемо допомогти. За 9 років роботи організації багато вихідців з центру створювали свій бізнес, починали свою справу, таким чином організовувалися колективи, ПП, бізнес структури, до яких можна приєднатися, влаштуватися на роботу.

Важко перелічити всі варіанти роботи, тож як в кожному місті вони різні. Є можливість стати водієм, будівельником, журналістом, програмістом, адміністратором в закладах громадського харчування, офіціантом, кухарем, кур'єром, флористом, перукарем ... варіантів дуже багато.

Звичайно завжди є можливість залишитися співробітником, безпосередньо реабілітаційного центру, де можливе також зростання: від стажиста до директора центру.

Завдання після-треабілітаціонного періоду і психологічного супроводу - допомогти людині адаптувати до самостійного тверезого життя, знайти себе і навчитися розпоряджатися часом, фінансами засобами.

Після-реабілітаційний супровід залежних починається під помірним контролем психолога, психотерапевта інших видужуючих. Цього лише для того, щоб людина, залежний від хімічних речовин навчився жити тверезо, дотримуватися рекомендацій, відучився від шкідливих звичок, які сприяють зриву.

Нерідко на цьому періоді відновлюються взаємини з сім'єю, що теж несе за собою безліч різних емоцій і бажань.

Після-реабілітаційний супровід було створено для того, щоб роботу з залежним чоловіком довести до кінця, так як пройти реабілітацію - це лише 50% успіху, а ось звикнути до тверезості, прикладати щоденні зусилля, щоб не скотитися вниз - це завдання складніше.

4.8780487804878 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (123 Votes)