Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Детоксикація - початковий етап лікування від наркозалежності

Суть детоксикації - це виведення токсичних речовин з організму, очищення крові. Лікування алкоголізму і наркоманії слід починати з детоксикації, але не варто очікувати того, що після курсу крапельниць і вітамінів і мінералів наркоман перестане вживати наркотики, а алкоголік перестане пити.

Лікування наркозалежності - це комплексна терапія, де будь-які методи можуть виявитися корисними - головне результат. Якщо для поліпшення самопочуття потрібна детоксикація - нагадуємо, що така послуга у нас є.

Якщо ви вірите в кодування і гіпноз - ми можемо з вами пробувати різні варіанти, але суть проблеми таїтися глибоко в психіці, в підсвідомості людини. Тому потрібна психологічна та психотерапевтична допомога. Якби проблема наркоманії вирішувалася одними крапельницями - в нашій країні не було б такої страшної епідемії.

Детоксикація має певні плюси:

- після проведення курсу очищення організму набагато легше минає постабстінентний синдром; - поліпшується кровообіг; - знижується рівень токсичних речовин в організмі, що безумовно покращує роботу печінки; - таке лікування перешкоджає появі шкірних захворювань, висипу, що нерідко з'являється від залежних речовин:

- залежний краще себе почуває, активніше беруть участь в житті центру, більш спокійно спить; - покращує стан навіть після тривалого часу через передозування;

- у алкоголіків відсутність детоксикації нерідко супроводжується нападами білої гарячки і епілепсії. Алкозалежним детоксикація необхідна;

- якщо наркозалежний вживає наркотики тривалий термін, особливо якщо залежний має великий стаж вживання разом з тривалими і короткими ремісіями, - різке зниження дози наркотику або припинення вживання наркотичних речовин, без детоксикації, може привести до летального результату без детоксикації.

Недоліки детоксикації:

  • детоксикація очищає кров не тільки від НЕ корисних речовин, але і від корисних теж. Досвідчений фахівець призначить препарати, які будуть підтримувати нирки, печінку, серце і відновлювати активність мозку;
  • на проведення детоксикації в наркодиспансері умовити алкозалежної або наркомана дуже легко. Найважче умовити на тривале психологічне лікування - реабілітацію. так як після детоксикації вживати простіше, так як фізичне здоров'я поліпшується;
  • проведення детоксикації без психологічного лікування посилює залежність. Усвідомлення проблеми не приходить, так як фізичний симптом знятий медикаментозно; - багато психологів не підтримують ідею детоксикації в лікуванні наркоманії і алкоголізму, через те, що залежному необхідно зіткнутися з наслідками свого вживання.

Насправді, детоксикація, у багатьох випадках просто гостро необхідна, інакше людина може померти від болю (при наркоманії) або зійти з розуму від галюцинацій (при алкоголізмі) пов'язаних з абстинентним синдромом.

З неї краще починати лікування, але не закінчувати на цьому етапі. Так як фізичне, медикаментозне лікування не має нічого спільного з лікуванням залежності як такої.

Детоксикація - це швидка допомога організму, реанімація фізичного стану, але вплинути на психіку і рішення залишатися тверезим вона не може ніяк.

Чи існують протипоказання до детоксикації?

Безумовно існують. Основні протипоказання це: високий тиск, несприйняття препаратів, "відсутність вен".

Перед тим, як призначити курс лікування лікар-нарколог перевіряє в обов'язковому порядку реакцію організму на ті чи інші препарати, слухає серце, міряє тиск.

Буває так, що провести курс крапельниць та уколів не вдається, але можливо зняти абстинентний синдром іншими препаратами і підтримати організм мінералами і мікроелементами для того, щоб видужувати від залежності було менш болісно.

4.5615384615385 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.56 (130 Votes)