Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Програма 12 кроків в Рецені

Програма на яку ми опираємося при лікуванні залежностей - це програма 12 кроків. Багато прихильників програми реабілітації кажуть: "Чому ж у вас не курять?", "Чому так мало працюєте по кроках?", "Чому у вас не 30 занять психотерапії в тиждень?"

Ми взяли за основу 12 кроків, по ним всі проходять реабілітацію, але якщо в звичайних центрах 3 місяці реабілітації можна курити, у нас підводять до того, щоб людина не курила на реабілітації, допомагаємо чим можемо, так як куріння є перешкодою у звільненні від залежності. Нами відмічено, що люди які після 3-х місяців реабілітації не кидають палити вони, приходять до вживання наркотиків знову.

Особливості програми 12 кроків в тому, що люди знаходяться в одному середовищі, скажімо при лікуванні наркоманії, своїм досвідом одужання, успіхами, будуть допомагати і підтримувати один одного. Програма 12 кроків у всьому світі визнана діючою програмою, але її всі по різному трактують.

Оригінальна 12-ти крокова програма це групи на які ходять раз на тиждень на 1 годину, діляться про радісне і наболіле, проте нічого по суті це не змінює.

У реабілітаційному центрі на основі цієї програми ми додали психотерапію (поведінкову психотерапію), тобто спостерігаємо за поведінкою залежних що знаходяться в закритому просторі і допомагаємо їм справлятися з проблемами залежності. Коли на побутовому грунті виникають якісь конфлікти, то чи психологи чи консультанти, втручаються в ситуації, корегують поведінку, спостерігають за реакцією і допомагають видужувати! У побуті часто виявляються у людей вади характеру, робота над якими є обов'язковим умовам одужання.

Працюємо над тим, щоб людина взяла відповідальність за своє життя в свої руки. Працюємо над тим щоб у людини з'явилися свої цілі, мрії і він до них йшов взявши відповідальність тільки на себе.

Етапи реабілітації в Рецені

Центр реабілітації РЕЦЕНА - це реабілітація близько 6 місяців. Під час реабілітації:

12 кроків, гештальт-терапія, системно - сімейна терапія, коммунекатівная і поведінкова терапії.

Після реабілітації є рессоціалізація (зазвичай 6 місяців) - цей період дуже важливий, тому що під час реабілітації залежні люди проходять лікування від наркоманії або алкоголізму в закритому середовищі. Рессоціалізація - як лакмусовий папір і є показником того, чи готова людина жити в соціумі чи ні. На реабілітації немає просто можливості вживати, на рессоціалізаціі ж, з'являється більше свободи, свій телефон, більше особистого часу і т.д.

Однак керівник або консультант простежити з ким спілкується людина проходить реабілітацію. Дзвонить він старим друзьм або рідним близьким. Одужує чи ні. Керівник обов'язково обговорить всі питання і зробить все можливе, щоб направити людину на шлях звільнення від залежності.

На рессоціалізаціі є можливість вчитися в різних школах:

  • в школі консультантів,
  • бізнес школі
  • Проходьте різні курси, які допоможуть вибрати собі рід діяльності!

Чому саме рік?

Тому що, до року тверезості чоловік зазвичай йде на поводу у своєї слабкості.

Розсудливість приходить мінімум після року тверезості. Це найперші проблиски розсудливості. Перший рік найкритичніший і кожні три місяці трапляється криза. Коли важко переламувати себе і змусити одужувати. Зрив до року це просто йти на поводу у своїх слабкостей. Після року тверезості криз набагато менше.

Якщо людина зривається після року, то це усвідомлене вживання. Тому перший рік ми спостерігаємо залежних, щоб допомагати їм у важкі моменти, коли вони можуть втратити тверезість буквально через дрібниці,

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб запобігти зриву, відкриваючи залежному очі на реальність і звертаючись до розуму, пояснюємо, що на даному етапі одужання, людина може втратити тверезість. Перший рік для одужання залежному просто гостро необхідно щоб з ним був хтось поруч, хтось хто знає, що з ним відбувається і як йому допомогти. Тільки за таких умов лікування наркоманії буде ефективним.

4.7377049180328 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.74 (122 Votes)