Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Чи не відкладати лікування наркоманії і алкоголізму

Чому не варто відкладати лікування наркомана:

1. Кожен укол може стати останнім. Неможливо розрахувати дозу так, щоб з точністю сказати передозування не буде.

2. З кожним днем хвороба наркоманії стає міцніша і заперечення сильніше. Хвороба розвивається і переходить в інші стадії.

3. Невідомо які нові наркотики спробує ваша рідна людина. Можливо сьогодні йому запропонують то, від чого паралізує ноги і він погодитися.

 

4. Більшість наркоманів здійснюють різні злочини: крадіжки, грабіж, насильство, вбивство. Кожен день в залежності загрожує в'язницею і приносить біль іншим людям.

5. Чим більше часу в наркотиках - тим менш адекватною стає людина і її психічний стан.

6. Саме по собі чудо не станеться. Неможливо залишити зусиллям волі або новим стимулом. Все втрачає сенс перед залежністю.

7. Буває, що лікуватися стає пізно.

8. Кожен день неможливо повернути для здоров'я вживаючого.

9. Якщо наркоман вживає ін'єкційні наркотики - він може заразитися ВІЛ, гепатитом, туберкульозом та іншими страшними хворобами які мешкають поруч зі споживачами ін'єкційних наркотиків.

10. Є можливість не безпечного сексу, в нетверезому стані, який може принести різні важкі хвороби.

11. Чим довше вживаеш - тим важче подолати фізичний симптом

Одне з найголовніших переконань, що змушує родичів залежного відкласти лікування на потім - це переконання, що вони самі можуть контролювати свого родича. Ми повинні визнати, що контролювати - можливо, але не довго. Ви постійно не будете поруч. А залежність не боїться ні вас, ні вашого контролю. При першій-ліпшій можливості залежний без психологічної допомоги, допомоги кваліфікованого фахівця, буде вживати.

Споживачі наркотиків легко обманюють і маніпулюють тими, хто їх любить і терпить. Вони придумують сотню виправдань чому вони не можуть лікуватися саме сьогодні. Ви знаєте, виправдання будуть постійно - головне їм не піддаватися. Як тільки у вашого родича з'являється бажання лікуватися - треба діяти. «Куй залізо, поки гаряче» - так говорить відоме російське прислів'я, і в ньому є мудрість. Допоможіть своїй дитині вижити - не відкладайте на потім.

процес лікування наркоманії

фото: процес лікування наркоманії, табір відпочинку

Чому не варто відкладати лікування алкоголіка?

  1. Чим більше запій - тим важче вийти з нього
  2. З кожним днем організм ставатиме слабкіше: розвивається цироз печінки, виразка шлунка ...
  3. За впливом алкоголю чиняться злі злочини: вбивства, самогубство, злодійство, розбій і т.д. Це загрожує вашому родичу в'язницею, а його оточенню стражданнями.
  4. Є можливість не безпечного сексу, який може принести різні важкі хвороби.
  5. Буває, що коли батьки готові на тривале лікування алкоголіка, клієнтові вже допомогти не можна. Гепатит переходить в цироз печінки, розвивається сильна залежність фізична - біла гарячка, епілепсія.
  6. Алкоголік дуже рідко просить про допомогу, часто він не може визнати своєї проблеми, тим більше свої родичам. Коли він буде готовий? А що якщо ніколи?
  7. Алкоголік втрачає роботу, навички,. Сильно і безповоротно деградує особистість. Мислення алкоголіка рідше піддається впливу, ніж мислення наркомана. Наркомана вилікувати простіше. Алкоголізм - це спосіб життя, рівень мислення. Йому потрібна допомога психотерапевта, який допоможе розібратися в собі. Викинути неправильні установки і мислеформи з голови.
  8. Під впливом алкоголю залежний стає соціально небезпечним. Він може завдати значної шкоди своїй родині - особливо дітям.
  9. З кожним днем вживання характер людини міняеться в гіршу сторону. З'являється все більше брехні, любов до швидких грошей, лінь, грубість. Міняти характер алкоголіку дуже важко. На це йдуть роки.
  10. Ви не знаєте, на що буде готовий ваш родич сьогодні під впливом алкоголю. Він може бути небезпечний для вас, а може і для себе. Через не поваги до себе йому може прийти думка про самогубство, або він може напитися і заснути на снігу, або на дорозі. Це кожен день ризик втратити близьку людину. Залежність не жартує з нами, вона кожен день прогресує.

Так часто залежні як - ніби відчувають, що їх ось-ось зберуться лікувати. Вони дійсно відчувають. Вони здатні настільки прорахувати як проманіпулювати вами, щоб взяти грошей. Вони знають на що натиснути, щоб ви повірили їм. Вони наділені унікальними можливостями, хорошою інтуїцією.

Чому? Тому що люди, які схильні до залежності дуже чутливі. Вони хороші психологи і навіть екстрасенси- шарлатани. Вони як буд-то бачать наскрізь. Особливо наркомани. Алкоголіки рідко. Але алкозалежні можуть також з легкістю проманіпулювати і розповісти такі історії, в які гріх не повірити. Буває так, що залежний, розуміє, що мама не така як раніше. Їй набридло. Вона не така дурна як раніше, говорить стриманіше, грошей не дає (або навпаки) видно щось придумала.

Не рідко починаються розмови про реабілітаційний центр - але ці розмови присікаються залежним. Він не чує. Мама на даному етапі зазвичай вирішує примусово відправити дитину на реабілітації. А дитина це бачить. Мама кличе додому - він не приходить. Мама обіцяє дати грошей - він не вірить. Залежний намагається розчулити мати. Стати краще - не красти з дому, приходити раніше. Все, щоб мам почала вірити, що він впоратися сам. Це так званий «медовий місяць» у відносинах. Залежний - багато обіцяє, намагається, плаче, кається за минуле. Але це триває не довго.

реабілітаційний центр лікування від наркотиків і алкоголю

фото: ребцентр лікування від наркотиків і алкоголю

Так часто до нас телефонують з проханням допомогти, але незабаром кажуть: «Він прийшов і спить. Може в цей раз буде всі по іншому. Ви знаєте, я прийняла рішення йому повірити в цей раз. Я не можу його так підставити! »Як підставити? Хіба ви вірите, що він прокинеться, коли відіспиться і наїсться хіба він стане нормальним і кине свої шкідливі звички. Ви відтягуєте час - тому що вам боляче самій визнати, що ваш син або дочка - залежна людина, такий як всі наркомани або алкоголік. Вам хочеться вірити, що він краще ніж він є, але це самообман.

Пройде час і якщо не надати допомоги все стає гірше. Ви не зробите погано - якщо відправите лікуватися. Ви допоможете йому. Все здається добре поки він спить, але потім він прокидається і всі починається спочатку. Друзі, скандали, безгрошів'я і розруха.

Залежний живе щоб вживати. Він для цього живе, це головна мета його життя. І якщо для цього йому потрібно буде прикинутися на якийсь час паінькой - він прикинеться. Аби його не змусили кинути вживати і не вчили, як жити. Реабілітація ніколи не приносить шкоди. Лише тільки якщо ви не будете забирати людини проти його волі передчасно. А ось вживання, назад, ніколи не приносило користь. Людина сама кинути не може. Ніхто. Поспішайте допомогти своєму родичу, якщо звичайно ви їм дорожите.

4.4274193548387 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.43 (124 Votes)