Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Примусове лікування наркозалежності

За даними статистики наркоманія перебуває за смертністю після онкологічних захворювань. Але людина, яка потрапила в наркотичну пастку, часто сама не в силах усвідомити масштабність трагедії так як вживання в основному пов'язано не з болем, а з радістю і хорошим фізичним самопочуттям, особливо так званий "рожевим періодом вживання", коли наслідки не здаються непоправними.

Наркоманія і алкоголізм - це хвороби, що відноситься до розряду смертельних і прогресуючих захворювань. Смертельно хворій людині, скажімо онкологією, набагато простіше зробити вибір і прийняти рішення про необхідність власного лікування, якщо перед ним стає вибір: "або смерть-яке лікування".

- фаза заперечення

Ефективність такої мотивації перед людиною хворою на наркоманію та алкоголізм практично нульова, так як хворий знаходиться в ілюзіях і ЗАПЕРЕЧЕННІ власної хвороби, як наслідок до саморуйнування і смерті. З того випливає, що сама вона просто не здатна на здорову оцінку свого становища і потребує допомоги ззовні, навіть всупереч власним бажанням, адже все його бажання відмінні від нормального сприйняття світу, себе, оточуючих і сконцентровано лише тільки на те, які вимоги висуває його ХВОРОБА.

Наркоманія і алкоголізм насамперед хвороба духу, душі, а в цілому психіки. Коли хворий виявляється в системі, дух його зломлений, душа скалічена, а психіка зруйнована, особистість його знищена і прийняти правильне рішення самостійно він не може. Наше завдання не тільки пояснити, а й помістити хворого в ті умови, де для нього буде створена сприятлива атмосфера як для лікування, так і для його власного розуміння того, що лікування наркоманії і реабелітація необхідні, і на це потрібен час. На заході запущена система, що якщо людина попався на злочині, пов'язаному з наркотиком, то закон йому надає альтернативу - або лікування наркозалежності, або в'язниця і тут система дає збій.

- випадки коли примусове лікування необхідно

Виявляється більшість з тих хто попався на такому злочині вибирають в'язницю. Ось наскільки підступна залежність. В яких випадках примусове лікування необхідно? Для людей чиї близькі опинились в залежності важливо розуміти, що примусове лікування це не в'язниця з наручниками і не лікарня з пігулками.

Людина залежна, що потрапила в реабелітаціонний центр нехай і НЕ ПО ВЛАСНІЙ ВОЛІ, з часом досягає розуміння про необхідність лікування за допомогою співробітників реабілітаційного центру, консультантів з хімічної залежності, психотерапевтів, волонтерів.

Його не просто кладуть в лікарню де напихають ліками. Це не як детоксикація, а РЕАБЕЛІТАЦІЯ ТА РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ в подальшому, де він сам повинен брати активну участь в своє одужання. В результаті грамотної мотивації у більшості залежних виникає не тільки розуміння власної проблеми, але і здорова оцінка своїх дій, відповідальність за свої вчинки, а головне власне бажання позбутися і жити в свободі від вживання, адже без цього нічого працювати не буде.

- лікування наркоманії сьогодні

Що ж ми можемо бачити? МІФИ ПРО ЖАХ ПРИМУСОВОГО ЛІКУВАННЯ ЯК У СРСР ЙДУТЬ У МИНУЛЕ. Програма наших реабелітаціонних центрів - це грамотна мотивація залежної людини до прийняття правельного рішення бути тверезим, здоровим і емоційно зрілою особистістю.

відео: примусове лікування наркоманії

4.4876033057851 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.49 (121 Votes)