Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Наркозалежність у дітей

У сучасному світі наркоманія є найпоширенішою хворобою. Нерідко дана проблема є результатом неправильного ставлення дорослих до дітей.

Найчастіше батьки не звертають увагу на ті зміни, які відбуваються з дітьми. Батьки нічого не підозрюють і залишаються сліпими до того періоду, коли починають виникати тяжкі наслідки, часом незворотні, діти знаходяться в наркотичній залежності.

Як не дивно це звучить, у вживанні наркотиків підлітки бачать якусь незалежність, яка їм дає свободу вибору і уявний вплив на обставини, часом і на інших людей.

В основному таку звичку вони переймають у більш старших хлопців. Багато батьків починають розуміти, що відбувається з їх чадом, тільки тоді, коли дитина грабує, займається крадіжкою, щоб придбати чергову дозу наркотичних речовин.

Куди сумніше не відповідальності за крадіжку, а покалічене життя дитини. І навіть переставши вживати наркотики, дитині забути цей період буде дуже важко, а наслідки можуть залишитися з ним на все життя.

Симптоми наркоманії:

  • різкі і раптові скачки в настрої.

Воно змінюється за мить від агресії до неприборканої радості При цьому сам підліток після прояву агресії поводиться, як ніби нічого не сталося.

  • зміна розпорядку дня.

Підліток може не з'являтися вдома кілька днів і при цьому роблячи вигляд, що це норма. На спілкування з приятелями, як правило, відводить нічний час, а батьки в спілкуванні викликають, тільки роздратування.

  • замикання в собі.

Підліток категорично не бажає розповідати батькам про своє життя поза домом. Він намагається скоротити до мінімуму спілкування з усіма членами сім'ї, щоб ті не дізналися про його залежність від наркотиків і не перешкоджали йому вживати далі.

  • обман.

Систематична брехня всім доходить до абсурда.Нередко родичі пов'язують це з перехідним віком і не звертають належної уваги.

  • безсоння.

Втрата сну, безпричинне нічний час проводження в дрібних нікому не потрібних справах, під виглядом важливості цього заходу (прибирання, ремонт радіоапаратури і т.д).

Також про наявність наркотичної залежність може говорити втрата апетиту.

Допомога в лікуванні наркоманії у дитини

Помітивши початкові симптоми наркоманії, Ви зможете почати лікування наркоманії у дитини якомога раніше. Будьте пильні!

Телефонуйте, пишіть, ми постараємося Вам допомогти!

4.603305785124 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.60 (121 Votes)