Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркозалежності стає можливим

В той, момент, коли сім'я, близькі стикається з проблемою наркозалежності лицем до лиця, спочатку всі без винятку заперечують, той факт, що їх син, дочка - залежні від наркотиків. Потім настає момент відчаю, ми звинувачуємо себе в кінці кінців опускаємо руки.

Що робити людині, коли не дай Бог, його спіткала така страшна хвороба як наркозалежність? Які кроки робити, до кого звертатися?

Що потрібно знати і що необхідно робити, щоб лікування було можливим:

А. Будь-то лікування або консультація завжди звертайтеся до фахівців

Немає нічого поганого в тому, щоб звернутися за допомогою в ребцентр або записатися на консультацію до психолога по допомогу. Коли у нас проблеми зі здоров'ям ми йдемо до лікарів. Пам'ятайте, що наркоманія - це хвороба. Її необхідно лікувати! Тільки фахівець може вам дати слушну пораду, консультацію. Так склалося, що ми звикли з усіма нашими проблемами, труднощами справляємося поодинці. У питанні наркоманії ми настійно рекомендуємо на займатися самолікуванням.

Б. Не впадайте у відчай!

Наш досвід говорить про те, що досягти позитивних результатів у лікуванні наркозалежності можливо.
Реабілітаційний центр, допомагає людині позбутися залежності. Ось уже понад 9 років, в нашій організації пройшли реабілітацію і залишаються в тверезості 70 осіб в Полтаві і понад 1000 осіб по всій Україні. Дана статистика говорить про те, що жити в тверезості можливо!

Однак треба пам'ятати, що людині вживаючій раніше наркотики, не зірватися і не повернуться знову в вживання - дуже складно. Тому Ваша допомога, ваше тверезе ставлення, до залежного буде лише сприяти одужанню. Ніколи не здавайтеся, навіть якщо шанси мізерні, ні за що не опускайте рук!

В. Налаштовуйтеся спочатку на боротьбу за порятунок ваших близьких від залежності

Ми, як суспільство, зазвичай звинувачуємо наркоманів як слабаків, забуваючи, що залежність дуже важко подолати і побороти. А потім треба не тільки побороти залежність, але далі продовжувати жити тверезо, вести здоровий спосіб життя! Якщо ви не розумієте наскільки це важко, спробуйте обмежити себе у вживанні якихось продуктів, поміняти образ харчування (скажімо жінкам взагалі не їсти солодкого), і Ви зрозумієте як важко дотримуватися всіх правил. Так ось, наркотик в 10 разів сильніше діє на організм, подолати бажання його вживати не так вже й легко.

Наркотик збільшує поріг чутливості в кілька разів, світ здається краше цікавіше і набагато краще реальності, однак як тільки людина перестає вживати наркотичні препарати, все повертається на круги своя. Після припинення вживання світ втрачає фарби, жити просто не хочеться.

Людям, які до нас звертається за допомогою, ми чесно говоримо, що лікування наркоманії досить складний процес, але можливий. Хоча в нашій практиці є тисячі людей які звільнилися від наркотичної залежності, однак ми не можемо заперечувати той факт, що вилікувати людину від наркотичної залежності вкрай складно, її доводиться в прямому сенсі слова "виривати з чіпких лап" залежності. Це щоденна боротьба.

Боротьба за життя, за душу залежного. Тому не думайте, що якісь кодування або підшивки, крапельниці зможуть в короткий період часу зробити людину вільною від наркотиків. Будь ласка, не обманюйте себе. Це неможливо!

Якщо, Ви бажаєте дійсно допомогти своєму рідному близькій, розраховуйте на те, що вам доведеться проходити весь процес реабілітації разом з ним. Ми хочемо сказати, те що доведеться заново вчитися спілкуватися з рідними, знати що і коли можна говорити, знати як себе правильно вести з залежним і т.д.

Г. Відвідайте безкоштовні семінари, групи

Для того, щоб реабілітація, процес одужання від наркотиків був ефективним, багато батьків, добровільно приходять на анонімні групи по співзалежності. Слід сказати, що батьки, родичі самі розуміють, що їм потрібні практичні поради, допомога. Саме для цього і існує подібні групи, які проводяться в середньому один раз на місяць!

групи співзалежності

фото: зустріч групи співзалежності

Допомога рідних, близьких - гостро необхідна. Без вас дорогі, тата, мами, дружини, чоловіки, діти - залежній людині не звільнитися від наркоманії. Ми не втомлюємося повторювати, що 70% зривів і повернення до вжитку відбувається з вини батьків! Однак і одужують люди, багато в чому завдяки тим же рідним, родичам. Будьте пильні. Якщо Вам потрібно знати як вести себе з залежним, вам потрібна допомога приходите на безкоштовні групи співзалежності в вашому місті.

Д. Реабілітаційні центри показали свою перевагу перед наркоклініками, наркодіспансерами і всілякими наркоцентрами

Практика показує, що центри реабілітації в рази ефективніше в порівнянні з наркоклініками, наркоцентрами, наркодиспансерами і т.д.

  • центр реабілітації, закритий від попадання будь-яких наркотиків, на відміну від інших лікувальних закладів.
  • в ребцентрах людина проходить реабілітацію разом з іншими людьми, які також бажають звільнитися від залежності. Спільно завжди легше впорається з чим-небудь ніж одному, хлопці підтримують один одного, допомагають.
  • реабілітаційний центр допомагає у працевлаштуванні
  • центр реабілітації - це зміна оточення, середовища спілкування, без якого позбутися залежності просто нереально. Старі "друзі" завжди будуть нагадувати про себе, і не зірватися, не почати знову вживати буде вкрай нелегко.
  • ребцентр дає надію на життя, вчить ставити цілі, боротися зі своїми слабкостями, привчає до здорового способу життя.
4.6935483870968 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.69 (124 Votes)