Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

лікування наркоманії за кордоном

Лікування наркоманії це довгий і непростий процес. Кожній людині, що знаходиться в залежності необхідна сильна мотивація, сильне бажання, щоб поїхати на реабілітацію.

Навіть у тих хлопців, які самі прийняли рішення лікуватися і розуміють всю важливість процесу реабілітації трапляються кризи. У ці періоди дуже складно залишитися на центрі, і зберегти свою тверезість.

Залежність не може не проявитися в процесі лікування, будуть виникати думки і бажання вживати, будуть згадуватися найприємніші моменти з минулого, коли був в нетверезому стані. Психологи центру і консультанти зазвичай особливо уважні до клієнтів центру в кризові періоди.

Не рідко, в переломні моменти реабілітації у залежної людини виникає бажання кинути все, порвати відносини з тими, хто тебе чекає і любить, зробити щось з собою. У такий період їм здається, що одужання не принесе результату.

- кризові моменти при лікуванні наркоманії

Як не дивно, такі моменти є у кожної людини, хто зважився на лікування залежності. Але на щастя ці періоди проходять. Найтриваліші прояви кризи - це 28 днів. Найкоротші три дні.

В такий момент, щоб реабілітант залишився тверезим важливо врахувати кілька речей: бути в подалі від дому та місць які асоціюються з вживанням, скоротити спілкування з тими, хто має таке ж бажання їхати додому, спілкуватися з тими хто має тверезість більше року, не говорити про наркотики, не згадувати про солодкі моменти з ужитку, скоротити спілкування з родичами.

Такі умови можливо створити тільки в реабілітаційному центрі, і бажано, щоб центр знаходився далеко від дому. Ось чому люди, припустимо з Донецька їдуть лікуватися не в Донецьк, а в місто Київ. Чим далі тим краще. По-перше, як ми вже говорили, кризи є абсолютно у всіх, і якщо людина знатиме, що через 20 хвилин вона може бути вдома і їй варто зробити тільки один дзвінок і все ... він вколеться.

По друге - під час культурно-масових заходів, будь-яких поїздок, залежному важко буде не вийти на знайомій зупинці і зайти чи то до друга, то в аптеку. Ці думки будуть атакувати і посилювати бажання перервати лікування.

Пройти реабілітацію в своєму місті практично неможливо. Ось чому батьки залежних зазвичай вибирають інше місто для лікування.

- лікування за кордоном

Якщо бажання лікуватися спочатку немає, то потрапити і утриматися на реабілітаційному центрі ще важче. В даному випадку лікуватися найкраще за кордоном. Деяких батьків це лякає, оскільки вони не будуть бачити своїх дітей протягом якогось часу. Якщо вам страшно, ви не впевнені - ви можете для початку відвідати реабілітаційний центр або відправити родичів на лікування в нашій країні, а потім розглянути і варіант лікування за кордоном.

- особливості лікування наркоманії за кордоном

Лікування за кордоном особливе, так як, навіть просто бути там це вже інтерес і нова атмосфера. Одна справа валятися влітку на березі річки Ворскла, а інше на морі в Болгарії. Ходити на екскурсії по місцевому місту України, або потрапити на екскурсію в Ашдот (Ізраїль).

Там пізнавально і захоплююче. Дуже надихає те, що і там є наші люди, які пройшли реабілітацію і живуть там і працюють при організації. Там працюють фахівці іншого рівня і умови проживання на найвищому рівні. Для тих, хто має можливість потрапити на реабілітацію за кордон не варто навіть сумніватися у виборі ребцентру і місця.

- ребцентри розташовані в Болгарії, Ізраїлі, Німеччині, Білорусії і Росії.

Наші центри є в Болгарії, Ізраїлі, Німеччині, Росії, Білорусії та незабаром з'явитися і в Молдавії і США. Скрізь програма реабілітації та ж, що і в Україні. Для кожного залежного, хто пройшов реабілітацію, час коли перебував на центі не забувається. Це єдиний час в житті, коли ти турбуєшся тільки про свої почуття, вчишся виражати емоції, працюєш над собою, багато читаєш, морально відпочиваєш, знаходишся не в суєті повсякденного життя.

Для більшості ці дні викликають посмішку і сльози в очах, тому що там, в ребцентрі ти перший раз опиняєшся в колі наркоманів і алкоголіків, які не хочуть "кинути" тебе на гроші або зрадити, але хочуть підтримати і готові вивернутися навиворіт, щоб ти відчув, що твоїм співрозмовники такі ж як ти.

А тепер уявіть які почуття може викликати реабілітація, яка сама по собі нагадує курорт. За кордоном кризи проходять легше, для людей зі слабкою мотивацією краще ніж лікування за кордоном методу не знайдеш.

Там легко переключитися на інші речі - дивишся на менталітет інших людей і нації, милуєшся пейзажами і просто відпочиваєш мізками. Та й виїхати звідти важко, поки замовиш квиток, зберешся, доїдеш до аеропорту - вже 100% передумаєш, встигнеш зважити всі «за» і «проти» і точно залишишся. Якщо у вас є можливість відправитися на реабілітацію за кордон не пропустіть її.

Не варто лякатися оформленням віз і квитків. Всі ці питання легко вирішуються - головне ваше тверде рішення, або хоча б бажання. Звертайтеся за консультацією до консультантів сайту.

Чаплинська Анна

психолог-психотерапевт

4.4566929133858 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.46 (127 Votes)