Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування депресії в РЕЦЕНЕ

Депресія - це психічний розлад людини, що характеризується зниженням настрою і втратою здатності переживати радість.

При цьому порушується мислення, що супроводжує песимістичними поглядами на те, що відбувається, загальмовується рухова функція людини.

Депресія може вивести з емоційної рівноваги на тривалий час і погіршити якість життя людини. Депресивний стан виникає після психологічної травми або негативної події (смерть близьких людей, втрата роботи, побутова метушня і т.д.). Але часто депресія розвивається як би, ні з чого.

- особливості депресії

Вона може бути викликана постійними стресами, що накопичується втомою і всілякими страхами. Глибокі депресивні стани часто є причиною суїциду. У багатьох випадках, людина, що страждає депресією, починає зловживати алкоголем або наркотиками.

Але це лише самообман. Навпаки, діючи, в перший час, як депресанти, незабаром викликає зворотний ефект і значно посилює депресію. У наш час це досить поширена хвороба.

Лікарі стверджують, що до 2020 року депресія вийде на перше місце серед захворювань. Існує думка, що чоловіки страждають депресією менше, ніж жінки. Насправді це не так. Просто чоловіки набагато рідше зізнаються в нездатності впоратися з психологічними проблемами самостійно.

- самостійне лікування або допомога лікаря

Людина, коли розуміє, що він знаходиться в депресії, намагається впоратися з нею самостійно. Починає приймати вітаміни, заспокійливі і снодійні препарати, які є під рукою. Це називається самолікування, і як відомо воно до доброго не приводить.

Для багатьох людей до сих пір звернутися до психотерапевта чи психіатра, означає визнати себе психічно «ненормальним». Для того, щоб лікування депресії було ефективним лікування депресії потрібна спеціалізована допомога.

Існують перевірені, надійні і науково обґрунтовані методи терапії депресій і тривожних станів. Разом з фахівцем розробіть курс лікування. Призначення правильного прийому антидепресантів вимагає часу і вкладення коштів.

- перевірка ознак депресії

Антидепресанти не діють миттєво, але чим вони сучасніше, тим швидше вони діють і тим менше у них побічних дій на організм людини. Але в першу чергу, потрібно знайти свої ознаки депресії. Чи є у вас такі ознаки, як:

 • почуття спустошеності;
 • постійна незрозуміла втома;
 • роздратування, занепокоєння, напруженість;
 • порушення сну (неспокійний сон, сонливість в денний час);
 • нетерпіння, відчуття незручності, особливо вранці;
 • жалість до себе;
 • майбутнє представляється в чорному світлі, похмурому, безнадійному;
 • для зняття напруги: зловживання ліками, алкоголем, підвищення активності, виснажлива робота, посилене заняття спортом, рясне або убоге харчування;

- найкраще лікування депресії - профілактика

Але найкраще лікування депресії - це її профілактика. Тобто постаратися не створювати у себе передумов до депресії:

 • складіть розпорядок дня і намагайтеся дотримуватися його;
 • не висувайте до себе занадто завищені вимоги;
 • не лайте себе у всіх невдачах, постарайтеся заспокоїтися і подумати, в чому ваша помилка;
 • займайтеся спортом;
 • частіше спілкуйтеся з друзями і близькими;

Якщо депресією страждає близька людина, то не ігноруйте її скарги, покажіть своє співчуття і розуміння, підкреслюйте, що депресія швидкоплинна переконуйте надію на її закінчення.

Не допускайте того, щоб хворий відчував себе безпорадним і винуватим. Звільніть його від необхідності приймати важливі рішення. Слідкуйте за дотриманням їм його розпорядку дня, не допускайте, щоб хворий залежуються вранці в ліжку. Також, щоб не лягав спати рано і не залишався один.

Уникайте награної веселості і не робіть докорів. Але і найголовніше - це не займайтеся самолікуванням хворого, а самі зверніться за допомогою до фахівця або в реабілітаційний центр, організуйте прийом до лікаря, і особисто супроводжуйте хворого.

4.6935483870968 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.69 (124 Votes)