Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Як проходить день в центрі реабілітації

Незважаючи на те, що більшість часу хлопці проводять в закритому приміщенні - дні пролітають швидко і цікаво. Час реабілітації - це незабутній час. Коли хочеться любити, допомагати іншим, бути краще ніж є, хочеться змінюватися. Це час коли хочеться вірити в чудо - і ти починаєш жити, і переживати ті, почуття про які давно намагався забути. Ти починаєш щиро переживати за інших, тебе турбує те, що думають про тебе інші і нарешті - ти починаєш довіряти.

Дні пролітають легко і насичено важливо тільки втягнутися в розпорядок дня. Вам навіть важко собі уявити з яким не терпінням наркозалежні чекають походу в музей або театр, кіно чи ролер дром. Вони насправді хочуть різноманітності, виходу з центру, веселого і радісного настрою. Адже це дійсно диво - загін наркоманів в музеї. І для них цей музей стане найцікавішою подією - тому раніше вони ніколи не цінували інфраструктуру свого регіону або міста.

Для них стає цікавим будь-який похід натовпом, навіть просто в магазин, не кажучи вже про баню, роллер дром і кіно.

Це незабутній час - реабілітація. Кожен потім піде своєю дорогою На жаль хтось не зможе побороти себе, але хтось стане директором такого ж центру, або бізнесменом, або просто хорошою мамою.

Розпорядок дня в центрі реабілітації

День на реабілітації починається з підйому. Дійсно для багатьох проблема встати вчасно. І не те, щоб рано чи пізно - просто ні куди не запізнитися і ні валятися весь день на дивані. Лінь - мати всіх вад. Ми в це дійсно віримо. Тому встаємо в 7-ій ранку і починаємо жити точь-точь за розпорядком.

Після підйому і ранкових процедур - зарядка. Ка ви думаєте, це весело?

Потім, група «сьогодні». Мета цієї групи - підняття духу, позитивний настрій на цілий день. Все група кричить: «Сьогодні я!», А ведучий групи зачитує загальний текст. Текст такий:

СЬОГОДНІ Я постараюся жити турботами про сьогоднішній день, не намагаючись позбутися від усіх моїх проблем відразу.

СЬОГОДНІ Я буду щасливий, вірно те, що більшість людей щасливо настільки, наскільки самі собі дозволяють.

СЬОГОДНІ Я примирюся з моїм справжнім становищем, не намагаючись переробити все по-своєму і приймаючи в цьому світі те, що пошле мені доля.

СЬОГОДНІ Я постараюся зміцнити мій розум. Я буду вчитися. Я навчуся чогось корисного. Я не буду лінуватися. Я прочитаю що-небудь, що вимагає зусиль думки і зосередження.

СЬОГОДНІ Я зроблю три духовних вправи. Зроблю кому-небудь добро і постараюся, щоб про це ніхто не дізнався, а якщо хто-небудь дізнається, то це не буде вважатися. Зроблю хоча б дві речі, які мені не хочеться робити, але зроблю їх для вправи сили волі. Якщо мене хтось образить і мені буде прикро, я не подам виду.

СЬОГОДНІ Я буду привабливіше, постараюся виглядати якнайкраще, красиво одягнуся, при розмові не буду підвищувати голос, буду ввічливим, не буду нікого і нічого судити. Постараюся ні в чому не бачити недоліки і не буду нікого виправляти або переробляти, крім себе.

ТІЛЬКИ НА СЬОГОДНІ у мене складена програма. Я, може бути і не виконаю все, але я буду намагатися і буду боротися з двома ворогами: поспіхом і нерішучістю.

СЬОГОДНІ Я піду на пів години, щоб побути наодинці з собою і відпочити. В цей час я буду намагатися краще зрозуміти своє життя і що потрібно зробити для її поліпшення.

СЬОГОДНІ Я нічого не буду боятися. І буду вірити, що дається мною світу повернеться до мене.

Після даної групи хлопці снідають і кожен прибирає свою кімнату.

Далі у них ранкові дві групи. Це можуть бути письмові роботи або профілактика зриву, духовну освіту. На даній групі хлопці аналізують своє минуле: манери поведінки, зриви, боятися з негативними думками і почуттями, які сприяли зриву.

Дозвілля на центрі реабілітації

Після груп спрямованих на самоаналіз відбувається трудотерапія. Під час праці хлопці прибирають дім, гладять білизну, перуть речі, готують їсти, миють посуд, доглядають за квітами в будинку ... Не рідко в даний час доби відбуваються всі побутові конфлікти і усамітнення. Для цього на центрі знаходитися консультант і психотерапевт, який спостерігає стан поведінку і настрій кожного - потім веде після обіду групу спрямовану на корекцію глибинних проблем, комплексів. Дає позитивні навички спілкування.

Група психотерапії закінчується приблизно в 17: 00-18: 00. Потім у хлопців щодня новий прогноз - чи то спорт, чи то особисті консультації з психологом, або перегляд відео або особистий час, також є читання програмної літератури.

Днем ми не спимо. Так як потім гірше спиться вночі. А здоровий сон, правильний - це запорука гарного настрою. Для одужання важливо не усамітнюватися і не закриватися в собі. Якби допустити відпочинок вдень, то велика частина б реабілітантів говорила про наркотики і свої колишні «подвиги» (що робити категорично заборонено), або мріяли б про своїх дівчат, про те що їх чекає вдома - сумували і згадували хороші моменти з ужитку. Все це тягне назад тому ми спимо тільки вночі.

Активна реабілітація

19:00 хлопці вечеряють. Потім прибирають столову і передпокій і пишуть, готують підсумок дня. На підсумку дня кожен виписує три ситуації за день, де він не знав як себе повести або повів неправильно. Все що виводило з себе. Потім на групі «читання підсумку дня». Хлопці кожен читають свій результат і свої ситуації, після чого дається зворотний зв'язок. Група не переходить в з'ясування відносин. Все відбувається коротко і менш болісно. Так як зворотний зв'язок хлопці дають коректно, розчиняючи правду в позитиві настільки, що її легко прийняти.

Потім колектив готується до сну і відбій.

Культурно-масові заходи в центрі реабілітації

Щотижня центр (не рахуючи карантин або тих, хто погано поводиться) йде в похід на будь-які культурно-масові заходи. Це можуть бути: Похід в Храм, Екскурсія, музей, кіно, пікнік і т.д.

За такого перебігу днів важко не змінитися. Це неможливо. Хлопці стають іншими - працюють з комплексами, беруть на себе відповідальність, дисциплінуються і поводяться самостійно і цілеспрямовано. Вони вчаться дружити і спілкуватися.

На центрі реабілітації заборонено виражатися не цензурно або грубо. Це допомагає їм ставати м'якше і чесніше. Адже те, що вони ховали під матами - це власні почуття, про які вони вже після третього місяця тверезості з легкістю будуть говорити і просити про допомогу і підтримки в хвилини своїй слабкості.

Заняття на центрі реабілітації

Якщо чесно, то така реабілітація не завадила б всьому нашому суспільству, кожному. Адже тут люди стають добріші, чесніше і завжди готові допомогти. Всі хто був на такій реабілітації - де є такий розпорядок, хороші фахівці і любов до людей - не змінити не реально. Ти починаєш цінувати життя і людей навколо. Ти починаєш радіти і смієшся від власних дрібних невдач чи промахів. Тут люди стають сильними і щасливими.

4.7459016393443 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (122 Votes)