Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лечение наркомании в условиях кризиса

Летить криза над США: О, бачу тут я добре попрацював

Летить криза над Європою: Про тут я бачу відмінно постарався

Летить криза над Україною: Нічого собі, а хто це тут без мене таке накоїв

Ми з вами знаходимося в країні де що з кризою, що без нього, що в СРСР, то без нього - все погано. І це проблема не тільки в уряді, хаосі і крадіжці наших чиновників. Це проблема нашого мислення. Більшій частині нашого населення зручніше отримувати маленьку зарплату, ніж ризикувати і влаштовуватися не за освітою або робити свій бізнес. Ми жебраки в розумі. Ми не вміємо ставитися до речей з оптимізмом. Син наркоман? батьки гнівят Бога, запитуючи: За що? Чому? Ми любимо страждати. Про це безліч анекдотів і байок. Ми бідний народ.

Психологія Батьків наркоманів і алкоголіків

Батьки наркоманів і алкоголіків вважають себе жебраками втричі більше інших. Є чудова приказка, яка нагадує наш стан: «Спочатку у них нічого не було, а потім їх двічі обікрали». І правда. Часто наркозалежні виносять все з дому, алкоголіки все пропивають, наркомани все проколюють: кредити, борги, лікування ... Але насправді у всіх приблизно однакова картина. Тільки хтось хоче ще постраждати, і каже у мене грошей немає - а значить немає виходу. А хтось дереться, щоб їхні діти жили і всі були щасливі.

Ми зробили все, щоб вам допомогти. На центрі бувають пільгові місця. Немає бажання? Є центри де лікують примусово. Немає взагалі грошей? Ми поставимо вас на чергу і ваша дитина до нас зможе потрапити! Тільки зверніться, будьте готові щось робити. Бездіяльність - смерть.

Кожен день наркоманія вашої дитини вбиває його майбутнє. Витрачається його і ваше здоров'я. Він витрачає гроші, у нього з'являється більше боргів, затягується процес одужання, прогресують різні супутні захворювання (Які незабаром все одно доведеться лікувати), він може більше залізти в кредити і звичайно, може опинитися у в'язниці (і вам доведеться його звідти діставати). Послухайте, витівки наркозалежного обходяться набагато дорожче ніж саме лікування залежності. Ви не будете переживати де він і з ким, вам не треба продзвонювати лікарні, морги і міліцію, щоб його знайти, вам не варто витрачатися на одяг, їжу та інше. Він під контролем: ситий, одягнений і головне тверезий. Але якщо він залишиться вдома - ви будете платити більше, та й шансів стати іншим у нього «0».

Мене завжди заворожують люди, які стають на чергу на пільгове місце. Ті, хто можуть платити чекають і плачуть, що грошей немає. Ті, у кого немає грошей деруться щоб витягнути дитину - беруть кредит, позичають, посилено працюють, просять родичів допомагати. Одужує той, хто платить за це ціну. Не нам заплатить, а віддасть необхідну кількість власних зусиль. І цей закон працює тому, що лише той, хто заплатив ціну - буде цінувати. Батьки, які відправили сина на реабілітацію не безкоштовно, а якісну з хорошими умовами - будуть впевненіше говорити «ні», коли наркоман вирішить повертатися додому. Вони зможуть від душі висловити і посварити, а головне, вони буду робити все, щоб платити двічі не довелося, і що б син не зірвався. Вони готові змінюватися самі.

Краще один раз заплатити, не дивлячись на економічну кризу, за якісне лікування наркоманії - і це буде на все життя. Чим весь час платити і постійно падати і підніматися. Хороші фахівці знають собі ціну, і безкоштовно навряд чи хтось захоче працювати особливо з наркоманами і алкоголіками.

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі РЕЦЕНА

З будь-якої ситуації є вихід. У нас є багато пропозицій, що можливо вас зацікавлять. Є різні центри, в різних країнах світу і вони мають різну цінову політику. Головне ваше батьківське, тверде рішення - йти вперед і не дружити з хворобою дитини, а починати одужувати і сприяти одужанню близької вам людини. Удачі вам! Вам треба просто звернутися за допомогою. Ми не відмовимо.

Чаплинська А.В.

психолог-психотерапевт

4.7190082644628 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.72 (121 Votes)