Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

лікування від наркотиків і алкоголю

Одне з найголовніших переконань, яке змушує родичів залежного відкласти лікування від наркотиків і алкоголю на потім - це переконання, що вони самі можуть контролювати свого родича. Ми повинні визнати, що контролювати - можливо, але не довго. Ви постійно не будете поруч. А залежність не боїться ні вас, ні вашого контролю. При першій-ліпшій можливості залежний без психологічної допомоги, допомоги кваліфікованого фахівця, буде вживати.

Чому не варто відкладати лікування від наркотиків?

 1. Кожен укол може стати останнім. Неможливо розрахувати дозу так, щоб з точністю сказати передозування не буде.
 2. З кожним днем хвороба наркоманії стає міцніша і заперечення сильніше. Хвороба розвивається і переходить в інші стадії.
 3. Невідомо які нові наркотики спробує ваша рідна людина. Можливо сьогодні йому запропонують то, від чого паралізує ноги і він погодитися.
 4. Більшість наркоманів здійснюють різні злочини: крадіжки, грабіж, насильство, вбивство. Кожен день в залежності загрожує в'язницею і приносить біль іншим людям.
 5. Чим більше часу в наркотиках - тим менше адекватною стає людина і її психічний стан.
 6. Само по собі чудо не відбутися. Неможливо кинути зусиллям волі або новим стимулом. Все втрачає сенс перед залежністю.
 7. Буває, що лікуватися стає пізно.
 8. Кожен день неможливо повернути для здоров'я вживаючого.
 9. Якщо наркоман вживає ін'єкційні наркотики - він може заразитися ВІЛ, гепатитом, туберкульозом та іншими страшними хворобами які мешкають поруч зі споживачами ін'єкційних наркотиків.
 10. Є можливість не безпечного сексу, в нетверезому стані, який може принести різні важкі хвороби.
 11. Чим довше вживаєш - тим важче подолати фізичний симптом

Споживачі наркотиків легко обманюють і маніпулюють тими, хто їх любить і терпить. Вони придумують сотню виправдань чому вони не можуть лікуватися саме сьогодні. Ви знаєте, виправдання будуть постійно - головне їм не піддаватися. Як тільки у вашого родича з'являється бажання лікуватися - треба діяти. «Куй залізо поки гаряче» - так говорить відоме російська прислів'я, і в ньому є мудрість. Допоможіть своїй дитині вижити - не відкладайте на потім.

Чому не варто відкладати лікування алкоголіка?

 1. Чим більше запій - тим важче вийти з нього
 2. З кожним днем організм стає слабкіше: розвивається цироз печінки, виразка шлунка ...
 3. За впливом алкоголю чиняться багато злочинів: вбивства, самогубство, крадіжка, розбій і т.д. Це загрожує вашому родичу в'язницею, а його оточенню стражданнями.
 4. Є можливість не безпечного сексу, який може принести різні важкі хвороби.
 5. Буває, що коли батьки готові на тривале лікування від алкоголю, клієнтові вже допомогти не можна. Гепатит переходить в цироз печінки, розвивається сильна залежність фізична - біла гарячка, епілепсія.
 6. Алкоголік дуже рідко просить про допомогу, часто він не може визнати своєї проблеми, тим більше своїм родичам. Коли він буде готовий? А що якщо ніколи?
 7. Алкоголік втрачає роботу, навички,. Сильно і безповоротно деградує особистість. Мислення алкоголіка рідше піддається впливу, ніж мислення наркомана. Наркомана вилікувати простіше. Алкоголізм - це спосіб життя, рівень мислення. Йому потрібна допомога психотерапевта, який допоможе розібратися в собі. Викинути неправильні установки і мислеформи з голови.
 8. Під впливом алкоголю залежний стає соціально небезпечним. Він може завдати значної шкоди своїй родині - особливо дітям.
 9. З кожним днем вживання характер людини змінюеться в гіршу строну. З'являється все більша брехня, любов до швидких грошей, лінь, грубість. Міняти характер алкоголіку дуже важко. На це йдуть роки.
 10. Ви не знаєте, на що буде готовий ваш родич сьогодні під впливом алкоголю. Він може бути небезпечний для вас, а може і для себе. Через не повагу до себе йому може прийти думка про самогубство, або він може напитися і заснути на снігу, або на дорозі. Це кожен день ризик втратити близьку людину. Залежність не жартує з нами, вона кожен день прогресує.

Так часто залежні як ніби-то відчувають, що їх ось-ось зберуться лікувати. Вони дійсно відчувають. Вони здатні настільки прорахувати як проманіпулювати вами, що б взяти грошей. Вони знають на що натиснути, щоб ви повірили їм. Вони наділені унікальними можливостями, хорошою інтуїцією. Чому? Тому що люди, які схильні до залежності дуже чутливі. Вони хороші психологи і навіть екстрасенси- шарлатани. Вони як ніби-то бачать наскрізь. Особливо наркомани. Алкоголіки рідко.

Але алкозалежні можуть також з легкістю проманіпулювати і розповісти такі історії, в які гріх не повірити. Буває так, що залежний, розуміє, що мама не такай як раніше. Їй набридло. Вона не така дурна як раніше, говорить стриманіше, грошей не дає (або навпаки) видно щось придумала. Не рідко починаються розмови про реабілітаційний центр - але ці розмови присікаються залежним. Він не чує. Мама на даному етапі зазвичай вирішує примусово відправити дитину на реабілітацію. А дитина це бачить. Мама кличе додому - він не приходить. Мама обіцяє дати грошей - він не вірить.

Залежний намагається розчути мати. Стати краще - не красти з дому, приходити раніше. Все, щоб мама почала вірити, що він впоратеться сам. Це так званий «медовий місяць» у відносинах. Залежний - багато обіцяє, намагається, плаче, кається за минуле. Але це триває не довго. Так часто до нас телефонують з проханням допомогти, але незабаром кажуть: «Він прийшов і спить. Може в цей раз буде все по іншому. Ви знаєте, я прийняла рішення йому повірити в цей раз. Я не можу його так підставити! »Як підставити? Хіба ви вірите, що він прокинеться, коли відіспиться і відїсться хіба він стане нормальним і кине свої шкідливі звички.

Ви відтягуєте час - тому що вам боляче самій визнати, що ваш син або дочка - залежна людина, такий як всі наркоманії або алкоголік. Вам хочеться вірити, що він краще ніж він є, але це самообман. Пройде час і якщо не надати допомоги все ставити гірше. Ви не зробите погано - якщо відправите лікуватися. Ви допоможете йому. Все здається добре поки він спить, але потім він прокидається і все починається спочатку. Друзі, скандали, безгрошів'я і розруха.

Залежний живе щоб вживати. Він для цього живе, це головна мета його життя. І якщо для цього йому потрібно буде прикинутися на якийсь час слухняним - він прикинеться. Аби його не змусили кинути вживати і не вчили, як жити. Реабілітація ніколи не приносить шкоди. Лише тільки якщо ви не будете забирати людину проти його волі передчасно. А ось вживання, навпаки, ніколи не приносило користь. Людина сама кинути не може. Ніхто.

Поспішайте допомогти своєму родичу, якщо звичайно ви його цінуєте !!!

4.6065573770492 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.61 (122 Votes)