Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркозалежності - Принципи

Про проблему наркозалежності сказано дуже багато. Але в першу чергу потрібно знати, що наркоманія - це складне захворювання, яке треба лікувати. І лікування потрібне комплексне, тому як наркозалежність складається з фізичної та психологічної залежності. За допомогою медикаментів можна позбутися від фізичної, але максимум зусиль потрібно направити на лікування саме психічної залежності. І для досягнення позитивного результату, необхідно слідувати трьом основним принципам лікування наркозалежності - це чесність, неупередженість та готовність діяти.

Не дарма, в цьому списку, чесність стоїть на першому місці. І в лікуванні наркозалежності в першу чергу потрібно бути чесним перед самим собою. Для цього треба визнати, що весь час ти брехав собі. Переконував, що все у тебе добре і ніяких проблем з наркотиком у тебе немає. А якщо і є, то з ними ти можеш впоратися самостійно. Ти займався самообманом, кажучи собі, що з завтрашнього дня ти кинеш вживання наркотиків, і твоє життя зміниться в кращу сторону. Але час минав, а положення ставало тільки гірше. Тому, на початковому етапі лікування від наркозалежності треба зізнатися в своїх помилках, усвідомити, що весь цей час ти обманював себе, для того, щоб виправдати своє вживання. Слід знати, що самообман є одним із проявів хвороби наркозалежності. Чесність перед самим собою веде до розвитку бути щирим і чесним у відносинах і з оточуючими людьми.

Неупередженість - важливий принцип в лікуванні наркозалежності

Переходимо до наступного принципу - це неупередженість. По-перше, це готовність об'єктивно сприймати те, що відбувається і формувати власний умовивід. Неупередженість звільняє людину від «навішування ярликів» і шаблонів. Дає силу зрозуміти, що є різні точки зору, на одне і ті ж питання, які, в свою чергу, мають однакове право на існування. У лікуванні наркозалежності, для досягнення мети, дуже важливо прищепити собі принцип неупередженості. Перестати думати, типу: «іншому може і допомогло, але мені це точно не допоможе» або «у мене немає сили волі, тому я безнадійний». Навчитися приймати допомогу від інших людей. Розпізнавати проблеми, викликані вживанням. Для досягнення неупередженості, звичайно ж необхідно займатися самоосвітою, що допомагає розвитку мислення. Також слід розвиватися і духовно. Чим глибше у людини духовний світ, тим менше упереджено ставиться до певних речей.

І нарешті, останній принцип лікування наркозалежності, який повинен керувати всім процесом одужання - це готовність діяти. Коли ви намітили і остаточно затвердили для себе головну мету - досягти тверезого життя. Коли ви вибрали жити, а не вмирати від наркотиків, вам необхідно починати діяти, брати на себе ініціативу свого лікування. Не чекайте, що наркозалежність може пройти сама собою. А дійте в напрямку повної відмови від вживання наркотиків.

Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі

Звичайно, самостійно поміняти свій спосіб мислення дуже важко. Але це цілком можливо в реабілітаційному центрі. Тут співробітники допоможуть у розвитку вашої особистості. Візьміть собі за правило - дотримуватися рекомендацій працівників центру і кожен день працювати над тим, щоб стати краще. І результат не змусить себе чекати.

Головне завдання - це сповнитися бажанням видужувати і не боятися шукати допомоги у інших, для того, щоб залишатися тверезим.

4.2890625 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.29 (128 Votes)