Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Передозування

Визначення слова «передозування», можна перефразувати, як понад норму, перевищення допустимої кількості. Коли ми чуємо словосполучення «передозування наркотиками», в нашій підсвідомості це вираз асоціюється з летальним результатом. Передозування - це те, до чого практично будь-який наркоман відноситься легковажно, наївно вважаючи, що в його житті все під контролем, і особисто з ним цього ніколи не станеться.

Страх передозування

Слово «передозування» панічно бояться почути рідні людини, залежного від наркотиків. І якщо говорити начистоту, від передозування може постраждати не тільки ін'єкційний наркоман, але і будь-яка інша людина, що вживає хімічні речовини (аптечні препарати, алкоголь і т.д.). У середовищі наркоманів випадки передозування досить часті через те, що за час вживання, наркозалежний перестає відчувати колишній ефект від наркотиків, і щоб знову пережити відчуття ейфорії, підвищує дозу. Потрібно знати, що від передозування ніхто не застрахований, будь ти наркоман зі стажем або куштуєш наркотик вперше.

Концентрацію отрути, в наркотичному препараті, побачити неозброєним поглядом неможливо. Слід знати, що навіть незначне передозування діє руйнівно на організм. Тому, як наслідки від передозування, можна порівняти з клінічною смертю. У цьому стані сповільнюється дихання, через це кров не збагачується киснем, і як наслідок страждає центральна нервова система, клітини головного мозку відмирають, що веде до інсультів та різних неврологічних захворювань.

Також слід знати, що часті випадки передозування трапляються через комбінування декількох видів наркотику, наприклад, опіумні наркотики, вживають спільно з психотропними препаратами, або, що особливо небезпечно, вживання наркотиків в комбінації з алкоголем. Часті випадки передозування, що закінчують летальним результатом, відбуваються через задуху, викликану запалим язиком. Це відбувається у зв'язку з повним розслабленням всіх груп м'язів.

Допомога наркозалежним

А в загальному, більшість передозувань закінчуються летальним результатом, через ненадання вчасно першої медичної допомоги. Але в кінці хочеться відповісти на питання «як уникнути передозування?». Відповідь дуже проста, не вживати наркотики. Але якщо вже так сталося, що ви, або ваш родич потрапив у наркотичну залежність. Звертайтеся в наш реабілітаційний центр, наші фахівці завжди раді вам допомогти!

4.900826446281 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.90 (121 Votes)