Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування в реабілітаційному центрі

Як знайомі ці слова матерям, чиї діти вживають наркотики. Але слід знати, що заперечення хвороби, є одним з її проявів. Наркоманія, в першу чергу, є психічним захворюванням. А як відомо, ніколи душевно хвора людина не скаже, що вона ненормальна, і що її треба ізолювати від суспільства. Так і наркоман, поки буде думати, що у нього немає ніяких проблем, і що він сам зможе протистояти залежності, він глибоко помиляється.

Адже коли людина вживає наркотики, то сподіватися на її силу волі і здоровий глузд, не доводиться. Наркозалежність веде до психічної деградації, і людина, потрапляючи в неї, вже не може сама контролювати свої дії. Давайте розглянемо механізм руйнівної дії наркотику на психіку людини.

Наркотик, при попаданні в організм, стимулює головний мозок, а точніше, гіпофіз, який виробляє ендорфін. Саме він викликає у людини ейфорію. Цей гормон ще називають «природним наркотиком» або гормоном щастя. Людина так створена, що її організм самостійно розподіляє, коли і скільки потрібно виробити ендорфінів. Вони зменшують біль, коли це необхідно, і впливають на емоційний стан людини. Без цього гормону ми б не могли відчувати будь-які природні переживання.

Вплив наркотиків на стан людини

Я повторю це слово - природні, а не штучні. Тому, як при неприродній стимуляції цього гормону, людський організм дає збій. Так при прийомі наркотиків, людина втручається в природний механізм організму, і тим самим ламає його. Наркоман відчуває ейфорію коли захоче, а точніше сказати, коли приймає наркотик. Але, коли його немає, наркоман перебуває в пригніченому стані, якщо не сказати більше. Людський організм зламаний, він відмовляється виробляти ендорфіни самостійно, і більш того, організм починає вимагати штучної стимуляції.

Величезні зміни відбуваються і в емоційно - духовних сферах людини. У наркозалежного розвивається егоцентризм. Його інтереси і турботи, спрямовані виключно на власні бажання і потреби. Ну, а які бажання і потреби у наркозалежного, відомо всім. Для досягнення мети він не зупиняється ні перед чим. Норми моралі перестають існувати, коли людиною керує наркотик.

Брехня в житті наркомана

І слід знати, що наркоман - це паталогічний брехун. Все його життя у вживанні побудовано на обмані. Так що, якщо ви помічаєте за вашим рідним або близьким чоловіком, те, що він вживає наркотики і його життя стає некерованим, не вірте тому, що він говорить:

Я не наркоман, і тому не потребую лікуванні », беріть ініціативу в свої руки, і звертайтеся за спеціалізованою допомогою в реабілітаційний центр. Наші співробітники допоможуть промотивувати хворого на лікування.

4.2945736434109 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.29 (129 Votes)