Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії та детоксикація

1. "Де знаходиться ваш ребцентр?"

Наші центри реабілітації знаходяться в різних регіонах України - Луганськ, Донецьк, Дружківка, Слов'янськ, Сімфмрополь, Київ, Полтава, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Одеса. Також ми працюємо в Ізраїлі, Німеччині, Росії, Болгарії та Білорусі.

2. "Чи можна викликати нарколога на дім?"

Можна, така послуга є тільки в головному центрі реабілітації в Полтаві. Але власне кажучи крапельниця нічого не вирішує. Після детоксикації наркоман також вживає, навіть кайф відчуває набагато більше ніж раніше. Перший час вживання наркоман відчуває кайф від вживання, потім вколотися - це лише необхідність. Кайфу ніякого немає. Потім, коли кров чиста після детоксикації і хоча-б короткої ремісії (утримання від вживання) кайф знову з'являється і доза стає менша.

Випадки з передозуванням і летальним результатом найчастіше трапляються у тих, хто був в ремісії. Оскільки після детоксикації доза потрібна менша, а наркоман звик колотися іншою дозою. Легко помилитися, вколоти велику кількість наркотичної речовини і отримати передозування. Наркомани (досвідчені наркомани) погоджуються на крапельниці досить охоче, так як їм це вигідно. Ну ось на тривале психологічне лікування не погоджуються так як кидати остаточно не хочуть.

Виклик нарколога на дім відтягує час початку реального необхідного лікування.

3. Навіщо потрібна реабілітація?

Реабілітація - це психологічна допомога при соціалізації. На реабілітаційному центрі перебувають близько 12-15 чоловік. Всі вони мають різний характер. Кожен з них уособлює маленький шматочок соціуму. Свій менталітет, особисті пріоритети, свої погляди на релігію, взаємостосунки і т.д. Завдання залежного пристосуватися і при цьому залишитися собою. В цей час він бореться із залежністю від чужої думки, раскріпочуеться, вчитися спілкуватися, поступатися і т.д. Колективну роботу і побутові моменти контролюється консультантами центру. Бійок не буває. Кожній людині надається підтримка і увага, кожен реабілітант має свою точку зору і його вислуховують і приймають. Вони вчаться говорити правду, не ображаючи інших, і не захищаючи себе.

Реабілітація позбавляє від наркоманских звичок. Тут суворо караються - розмови про наркотики, присікається наркоманський стиль одягу, вони слухають тільки програмну музику, не матюкаються, не курять і не випивають. Ви зможете побачити свою дитину такою, якою вона була до наркотиків.

Тут хлопці працюють над своїми комплексами і неправленою агресивною реакцією. Вони працюють над своїми причинами зривів. Аналізують чому вони вживають, чого не виходить триматися, яка причина зриву.

4. Чому люди так довго у вас знаходяться?

Наркоман стає наркоманом не за один день. Він до цього йде з дитинства, позначається все - виховання, нормальний приклад стосунків у сім'ї, увагу і любов в необхідній кількості і прийнятних формах, соціалізація в дитячому садку і школі, психологічні травми (нерозділене кохання, ганьба, втрати дорогих людей), комплекси і неправильні установки. Тобто стають наркоманом не тільки завдяки неправильним друзям і через жорстоке суспільство. До цього йдуть все життя. Щоб розглянути причини, ліквідувати їх, навчитися боротися з тягою до вживання і прийняти наслідки вживання потрібен час. Чим швидше лікування наркоманії тим більше воно не ефективно.

5. Скільки коштує лікування і детоксикація?

Вартість реабілітації від 5 000 грн. в місяць. За кордоном лікування дорожче. Центри підвищеного комфорту теж не вписуються в суму до оплати 5 000. На кожному центрі, як правило знаходитися одна людина пільговик. Для того, щоб вступити на пільгове місце необхідно стати на чергу за розподілом пільгових місць. Для цього потрібно надати лист на ім'я по батькові директора центру, в якому вказується причина надходження на пільгове місце: мати-одиначка, пенсіонерка і т.д. Бажано прикріпити необхідні документи, що підтверджують критичне фінансове становище в сім'ї. Зазвичай очікування черги тривати від 1 тижня до 1 місяця.

6. Чим відрізняється зняття абстинентного синдрому від детоксикації?

Зняття абстинентного синдрому - це зняття фізичної недуги, тобто ломки, яка виникає в наслідку від тривалого вживання наркотиків. Зняття ломки можливо не тільки за допомогою детоксикації, це можливо зробити просто при допомоги таблеток спеціального призначення, які призначаються лікарем-наркологом.

Детоксикація - це чистка крові. Вона необхідна при прийнятті аптечних препаратів, псіхостімулятивних передозувань або тривалого вживання будь-яких видів наркотиків. В процесі детоксикації організм втрачає разом з токсичними і корисні речовини, тому підтримуеться пацієнт вітамінами, препаратами для серця, нирок і печінки. Чистка крові допомагає очистити шкіру і повернути здоровий колір обличчя. Детоксикацію краще не проводити за деякими показанням:

 • недостатньо добре працює серце, щоб прогнати по організму лишню рідину;
 • вживання не було тривалим. Тоді в такому випадку ломка навіть корисна, так як наркоман більше запам'ятає як йому було погано і перед тим як починати вживати знову згадає про майбутню біль.
 • Якщо клієнт не має вен.

7. Скільки потрібно бути на реабілітації якщо вживав не так багато часу?

Тут показники залежать від поведінки реабілітанта. Якщо на першому місяці тверезості наркоман активно працює, згоден відвідувати групи і змінювати своє життя - йому слід повернутися додому навіть якщо батьки впевнені, що дитина почне знову. Так як наркоману потрібно прийти до усвідомлення хвороби, бути готовим прийняти допомогу, усвідомити, що сам він не може кинути.

Тоді з ним слід домовитися, що якщо він починає знову то повертається на реабілітацію. І якщо через місяць перебування істерика «я хочу додому, я більше не буду» триває, то його слід лікувати примусово. Якщо ж спочатку людина потрапляючи на центр продовжує говорити про наркотики, мріє про вживання, каже що ні нагулявся - відпускати такого клієнта не варто. Не відомо коли він на гуляеться залишиться живим чи ні.

Прийняти правильне рішення вам допоможе фахівець, психолог.

8. Навіщо батькам ходити на якісь групи?

Діти чекають змін в поведінці батьків також як і батьки чекають від дітей. Вони чекають вибачення, довіри, хочуть турботи і любові так як вони хочуть, вірять що ви перестанете його контролювати і дорікати. Інша ваша поведінка буде служити виправданням їхньому зриву. Багато зриваються саме через те, що батьки не хочуть мінятися.

Є дві вагомі причини, через які варто ходити на групи:

1) Групи в будь-якій ситуації допоможуть зберегти вам розсудливість, нададуть підтримку. Легко збожеволіти коли рідний син кидається на тебе з кулаками, краде гроші, ображає, а ти продовжуєш в нього вірити і любити його, тому що ти мати. На групі ви відведе таких же як ви. Почувши інші історії одужання вам стане просто легше.

2) Ми не можемо змінити іншу людину, ми можемо тільки змінитися самі - правильно реагувати, навчитися не сприяти вживанню., Контролювати свої емоції ... Завжди, ЗАВЖДИ там є чому повчитися, що взяти для себе нового. Там можна почути як вийти з важких обставин, там вас зрозуміють і не засудять щоб ви не говорили. Від туди інформація нікуди не виходить, але ви стаєте не один на один зі своєю проблемою, а вас стає багато.

9. Якщо не хоче лікуватися залежний що робити?

Треба спочатку розібратися чому він не хоче і в зв'язку з цими причинами приймати правильні рішення.

Буває випадки коли необхідно втручатися, інакше він помре або сяде в тюрму. Буває треба чекати. Є випадки коли краще відправити на примусове лікування наркозалежності. Не рідко, що після якогось терміну тверезості до наркозалежних повертається розсудливість і вони самі приймають правильне рішення лікуватися.

Є випадки коли людина розчарована в центрі або в співробітниках або реабілітантах центру і не хоче повертатися на лікування. Тоді варто підшукати інше місто або вибрати іншу програму.

10. Як батьки можуть посприяти зриву?

 • якщо постійно дорікати і контролювати, залежний не витримає тиску
 • якщо не починати поступово довіряти
 • якщо довіряти надто багато і давати гроші і великі суми
 • якщо самі батьки не одужують: не відвідують групи, не читають літературу або не спілкуються з консультантами центру
 • якщо з легкістю піддаються маніпуляції
 • якщо батьки не вчаться говорити ні
 • якщо батьки не можуть відійти в сторону, а продовжують рятувати від проблем і контролювати життя
 • якщо батьки спираючись на власні почуття і передчуття забирають дітей з центру передчасно
4.2857142857143 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.29 (126 Votes)