Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Галюциногенні наркотики

Галюциногени - це певна група наркотичних речовин, які спотворюють сприйняття реальності. Вони викликають зорові і слухові образи, які насправді відсутні.

Галюциногенні наркотики можуть бути, як рослинного походження, так і синтетичного. При їх вживанні спостерігаються різноманітні емоційні порушення, стан ейфорії змінюється почуттям безпідставної тривоги, параної. Пригнічений стан може супроводжуватися нав'язливим бажанням до самогубства.

Стан при вживанні галюциногенних препаратів порівнюють з симптомами шизофренії. Найпоширеніший галюциногенний наркотик, вважається ЛСД, (діетіламід лізергінової кислоти), в колі наркозалежних, іменований «кислотою». Його синтезував американський учений - хімік Альберт Хофманн, в 50-і роки минулого століття. Але до сих пір ще не відомі всі дії ЛСД на організм людини.

Результат вживання галюциногенних наркотиків

Дослідження показали, що результатом систематичного вживання галюциногенів, є знищення волі і самоконтролю людини, він легко піддається навіюванню. Цей стан можна описати, як близький до гіпнозу. Галюциногенні наркотики ще називають - психоделіки (з грецького psychedelos - просвітлення душі), як і марихуана, велику популярність отримали в США, в 60-і роки, під час зародження руху «хіпі».

Різні галюциногени

Так само, до галлюциногенам відноситься - псилоцибін. Це активний інгредієнт отруйних грибів, який за хімічним складом дуже схожий на ЛСД. Мескалін той же є наркотиком, що викликає галюцинації і так само, має рослинне походження, він міститься в кактусі «Пейоте». Але, як і псілосцібін, мескалін в наш час вже виготовляється синтетично. Він випускається у вигляді капсул, порошку, в рідкому вигляді. На чорному ринку попит на галюциногенні наркотики дуже виріс. Головними споживачами ЛСД та інших психоделіків, є студенти. Галюциногени несуть руйнівні дії на генетичному рівні, що несе велику загрозу підростаючому поколінню.

4.4094488188976 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.41 (127 Votes)