Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування наркоманії в тюрмі або армії?

Основним завданням в лікуванні наркоманії є позбавлення від психічної залежності людини від наркотиків. Для цього існують різні методики психотерапії. Потрібно відзначити, що психотерапія бореться не з наркотиком, а з бажанням людини втекти від реальності за допомогою його.

Завданням психотерапії є фактично перевиховання, зміна погляду людини на світ. У лікуванні наркоманії за допомогою психотерапії, дуже важливо враховувати середу виховання наркозалежного. Більшість батьків від відчаю вирішують змінити цю середу відправивши залежного в армію або допустити потрапляння до в'язниці в надії, що це все ж допоможе врятувати людину.

Середовище виховання - це природні і соціально - побутові умови, в яких знаходиться людина, і в яких відбувається формування або розвиток його як особистості.

Зміна середовища виховання наркозалежного, як один із способів лікування наркоманії

Деякі батьку, помітивши, що син вживає наркотики, поспішають відправити його в армію, сподіваючись, що армія виховає в ньому «справжнього чоловіка». Ну або, щоб не потрапив до в'язниці, через свого способу життя. Але бувають такі випадки, що рідні наркозалежного, власноруч відправляють його в тюрму, сподіваючись на те, що хоч стіни виправних установ зможуть врятувати його від вживання.

Але як виховують, в наших установах говорити не доводиться. Виховання, по суті, це суспільне явище, коли суспільство цілеспрямовано впливає на формування особистості. Ось і уявіть собі, як це суспільство, в якому буде знаходитися наркозалежний чоловік, буде на нього впливати. На жаль це не тільки не допомагає, а навпаки, може посилити вживання.

Армія не вихід

Адже нікому не секрет, як йдуть справи у нас в державі з армією, і особливо з виправними установами. Справді, коли наркозалежного позбавляють багатьох зручностей, то це, так чи інакше змушує його обдумати своє становище. Але, як правило, це не призводить, до жодних інших результатів, як тільки до свідомості неминучості цього зла. І що воно буде тільки збільшуватися протягом всього терміну перебування.

Крім того, у наркозалежного вкорінюється почуття безпросвітної туги і самотності. І якщо хтось думає «заховати» сина в армії або в тюрмі, і таким чином уберегти його від вживання наркотиків, то цього робити не варто. У наш час навіть в тюрмах, не кажучи вже про армію, є доступ до придбання наркотиків.

І навіть якщо ваш син, за час перебування в тюрмі не вживав наркотики, то по поверненню додому, у нього з'являється маса виправдань, для подальшого вживання.

Наприклад: «Як я настраждався, що не гріх і розслабитися!» І т.д. Так що знайте, армія або в'язниця нічого не дасть наркозалежному. В таких умовах, в яких знаходяться наша армія, і наші виправні установи, надії на виправлення або так би мовити на лікування наркозалежних немає.

4.7049180327869 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.70 (122 Votes)