Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування від наркотичної та алкогольної залежності

Залежність - це надмірне бажання до чого-небудь і непереборний, нав'язливий потяг до певної діяльності, що часто викликає розвиток психічних хвороб, і проблеми особистого, і соціального характеру.

Залежність розвивається як на фізіологічному рівні, так і в поведінковій сфері людини. Фізіологічна залежність, як правило, викликана прийомом хімічних речовин (наркотиків, алкоголю і т.д.), і вимагає медикаментозного лікування. А ось поведінкова, розвивається від ситуацій з підвищеним ризиком (азартні ігри, шопінг і т.д.). Спосіб життя людини, яка страждає будь-якою залежністю, специфічний. Можна говорити про те, що залежність поглинає внутрішній світ людини, і притуплює його самосвідомість.

- наркозалежність

Наркозалежність - це хвороба, причому одна з найважчих. І конкретних ліків для її лікування поки ще немає. При хворобі наркоманії виникає фізіологічна залежність від наркотичних препаратів, що веде до розпаду особистості, до її деградації, і до повного руйнування організму. Звикання виникає на біохімічному рівні і веде до розладу роботи внутрішніх органів, після чого настає фізичне і психічне виснаження.

Припинення викликає абстинентний синдром «ломку», яка супроводжується фізичним болем, дратівливістю, тривогою і бажанням прийняти психоактивну речовину, щоб позбутися від негативних відчуттів.

- алкозалежність

Алкозалежність - це хронічне захворювання, що супроводжується психічною та фізичною залежністю, через надмірне вживання людиною спиртних напоїв.

Алкоголізм виробляє руйнівні дії на всі сфери життєдіяльності людини. Підступність алкозалежності в тому, що багато людей недооцінюють всю серйозність захворювання. Продаж алкогольних напоїв легалізована і широко рекламується в засобах масової інформації, що несе згубні наслідки для всієї нації. І якщо вчасно не звернутися за допомогою до фахівців, то алкозалежність супроводжується частими запоями, які ведуть до повної деградації особистості, фізичного руйнування організму, часто закінчується летальним результатом.

- інтернет залежність

Інтернет залежність - це непереборне бажання будь-яким способом підключитися до всесвітньої мережі, з зростаючими потребами перебування в інтернеті. Ця проблема з'явилася з популяризацією різних соціальних мереж, які в наш час, поступово замінюють звичайне спілкування «в живу» між людьми. Дослідження показали, що засоби масової інформації мають величезний вплив на психічний розвиток людини.

Віртуальний світ все більше замінює реальне життя. Зростає рівень агресії у молоді через величезної кількості сцен насильства, якими буквально забитий інтернет. Також було доведено, що інтернетзалежність негативно впливає на гормональний баланс людини, і згубно впливає на імунну систему організму. Порушується робота серцево-судинної системи, і загальмовується процес мислення. На обличчя всі ознаки негативного впливу мережі інтернет на людину. Проблема інтернетзалежності особливо актуальна в сучасному світі.

- залежність від азартних ігор, ігроманія, лудомания

Залежність від азартних ігор (ігроманія) - досить серйозна проблема, і в першу чергу, це хвороба. Це патологічна тяга до азартних ігор.

Супроводжується частими повторними епізодами участі в азартних іграх, які домінують у житті людини. У залежної людини від азартних ігор. притупляються почуття реальності і самосвідомості. На сьогоднішній день ігроманія кваліфікується, як психічне захворювання.

Ігроманія може привести до тяжких наслідків. Людина, залежна від азартних ігор, перестає себе контролювати, борги збільшуються в геометричній прогресії, руйнуються сімейні відносини, постійні проблеми на роботі, і як наслідок, важкі депресії, маніакальне бажання відігратися, постійне відчуття апатії, через неможливість позбавитися від натовпу проблем, наростаючих, як сніжний ком, день у день. Ігроманія, як хвороба, придбала шокуючі розміри, в наш час, через доступність до ігрових закладів, в яких пропонується великий вибір азартних ігор. Також, до ігроманії можуть привести і комп'ютерні ігри, які доступні всім, в тому числі і дітям. Виникненню хвороби ігроманії може бути схильна будь-яка людина.

- нікотинова залежність

Нікотинова залежність - одна з форм наркоманії. Вона виникає, як правило, через паління тютюну. Багато людей не бачать в тютюнопалінні серйозну небезпеку, а вважають нікотинову залежність «шкідливою» звичкою, і що при нагоді вони можуть легко кинути палити. Але це всього лише самообман. Звикання організму до нікотину, відбувається дуже швидко. І, як правило, коли людина страждає нікотиновою залежністю, з кожною новою сигаретою, сила залежності зростає.

Вплив нікотину на організм діє руйнівним способом. Основними загрозами для здоров'я курця, стають захворювання серцево-судинної системи, онкологічні захворювання та ураження органів дихання. Відсоток залежних людей від нікотину зростає ще від того, що на початкових етапах вживання, загроза здоров'ю мало видна. Звикання до тютюнопаління настільки сильне, що відмова від його вживання часто стає практично нездійсненним.

Ми лікуємо всі види залежності. Наш реабілітаційний центр практикує різні методики лікування від усіх видів залежності. Фахівці нашого центру, за допомогою спеціальних програм, надають пацієнтам лікування від наркотичної та алкогольної залежності, від залежності від азартних ігор.

Головна мета нашого реабілітаційного центру - це повна відмова залежної людини від прийому психо-активних речовин, іншими словами, повна хімічна чистота людини. Що само собою зрозуміло, і відмова від тютюнопаління, тобто позбавлення від нікотинової залежності.

Наша реабілітація - це не тільки порятунок від згубної залежності, але і процес відновлення втрачених навичок, соціальних зв'язків і налагодження зруйнованих людських відносин. У нашому центрі створені всі умови для проходження успішної реабілітації. Це наявність колективу, що складається з висококваліфікованих психологів, консультантів з хімічної залежності, людей, які знають хворобу зсередини.

Реабілітаційний центр пропонує кожному хворому індивідуальні умови проходження курсу лікування і реабілітації. Воно ґрунтується на ефективній програмі 12 кроків. Курс спрямований на відновлення біо-психо-соціо-духовних сторін особистості хворого. Тому, якщо у вас або ваших близьких виникла проблема із залежністю від чого-небудь, як можна швидше зверніться до фахівця. І чим швидше ви це зробите, тим більше шансів у залежної людини на успішне одужання. Ми завжди раді вам допомогти!

4.3720930232558 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.37 (129 Votes)