Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Процес лікування наркозалежних

Коли родичі залежної людини підшукують реабілітаційний центр, багато хто питає: «А чи буде результат від цього лікування наркозалежних? І не просто результат, а позитивний? ». Однозначно сказати «так» чи «ні» неможливо. Але для того, щоб був позитивний результат необхідно дотримуватися ряду певних рекомендацій.

Варто зауважити, що одужання не відбувається за допомогою одного кліка пальців, одужання-це процес. Залежна людина повністю зруйнована, вона деградувала як особистість, і завдання реабілітаційного процесу - цю особистість відновити. Ця дуже тонка робота, до якої потрібно докласти всіх зусиль.

- для ефективного лікування наркозалежних необхідно зміна навколишнього середовища

В першу чергу необхідно залежну людину «вирвати з навколишнього середовища», від друзів, відправити на реабілітацію в інше місто, і не боятися, що це далеко від дому. Звичайно, можна знайти центр і в своєму місті, але для залежної людини важко бути там, де він знає «всіх друзів і бариг», де знає «точки», де продають наркотики, аптеки, в яких можна придбати наркотичні лікарські препарати.

Для одних це спокуса і спокуса, щоб втекти з реабілітаційного центру, а для інших є важким випробуванням. Тому, не варто боятися відправити залежного в інше місто, або навіть країну. Благо, що наша організація на стільки розвинена, що можна направити людину в Росію, Україну, Німеччину, Ізраїль, Білорусь, вибір великий.

- при лікуванні наркозалежних необхідно правильно вибрати реабілітаційний центр

Ще один, важливий фактор, правильний вибір реабілітаційного центру. Це повинен бути центр, який працює за програмою «12 кроків», для того, щоб людина відновлювала всі чотири сфери свого життя, це - здоров'я, соціальні взаємини, духовні принципи, і психологічний стан. Бажано, щоб проводилася робота з психотерапевтом, для того, щоб опрацювати сімейні, внутрішні проблеми, щоб вони не були причиною зриву.

- дуже важливо, щоб в процесі одужання брала участь вся сім'я залежної людини

Як це зробити? Родичам залежного просто необхідно відвідувати групи для співзалежних. Співзалежність - дзеркальне відображення залежності, це хвороба. Батьки живуть життям своєї дитини, переживають його проблеми, його почуття, забувають про себе і своє життя, намагаються врятувати, допомогти, захистити. Але найчастіше, тільки погіршують становище залежного. І якщо ваша дитина почала одужувати, вам теж необхідно це робити.

Одужувати повинна вся семья !!! Це важливо. Якщо ж у вашому місті не проходять групи для співзалежних, Зараз багатьом доступний інтернет, де можна знайти лекції, статті, книги, і самостійно вивчати, що таке залежність і співзалежність, і що необхідно робити, щоб домогтися позитивного результату.

Не варто забувати, що 70% зривів відбувається саме через батьків. Для того, щоб розуміти свою дитину, вам необхідно вчитися правильно з ним розмовляти, навчитися вибудовувати свої взаємини правильно, щоб в подальшому не страждали ні ви, ні ваша дитина.

- в лікуванні наркозалежних важливо слухати те, що кажуть працівники центру реабілітації

У нашій практиці не раз зустрічаються випадки, коли мами, на половині шляху одужання, приймає рішення забрати свого сина з курсу реабілітації, наприклад, робити зуби. У підсумку, її син знову у вживанні, а вона звинувачує співробітників центру, що у них нічого не вийшло, хоча її попереджали про наслідки. Тому, в боротьбі із залежністю, необхідно взаємодіяти спільно, співробітникам і родичам.

Дотримання правил, визначених рекомендацій, і радячись з тими, хто є фахівцями в роботі з наркозалежними, можна домогтися позитивного результату в лікуванні наркозалежних цієї страшної хвороби. Кожен випадок індивідуальний, і тому, до кожного клієнта ми шукаємо певний підхід. Хвороба залежність - страшна хвороба, але разом можна її подолати.

4.6124031007752 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.61 (129 Votes)