Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

НаркоторгівляЖиття-штука непроста! Багато хто скаржиться, що з кожним роком, жити стає важче, ціни ростуть неймовірно, з роботою важко, за квартиру платити треба, дитині в інститут треба, і багато-багато іншого. А жити хочеться не гірше за інших, ходити по ресторанах, добре одягатися, принаймні не гірше ніж друзі або подружки, хочеться красивого життя, машину.

Загалом, потреб багато, особливо у підростаючої молоді. Що робити бідним батькам, які не можуть всього дати своїм дітям ?! І молоді люди шукають легких грошей, щоб швидко і без особливих проблем заробити багато грошей. Але, як відомо, безкоштовний сир тільки в мишоловці.

Коли людина намагається знайти собі "легких грошей", то найчастіше, що йому можуть запропонувати-це заняття злочинністю, а саме: продаж зброї, наркоторгівля, проституція, контрабанда.

Але я зупиню свою увагу на наркоторгівлі. У нашій країні, та й по всьому світі, наркоторгівля і продаж зброї це найприбутковіший бізнес. Звичайно, наркотики не продаються на продуктовому ринку, або на прилавку в магазині, вони реалізуються на "чорному ринку"

Чорний ринок - це частина тіньової економіки, пов'язана з обігом товарів і послуг, які не можуть бути предметом легального продажу. Чорний ринок існує практично скрізь, відповідно, є і люди, які торгують нелегально, це наркодилери, або наркоторговці. Звичайно, ця «робота» дуже небезпечна, завжди є ймовірність бути спійманим поліцією, убитим через бандитські розбірки, отримати величезний термін тюремного ув'язнення, але сильна «спрага легких грошей» не зупиняє. Завжди є спокуса дуже швидко розбагатіти.

До Афганської війни виробництво опіуму в Афганістані і Пакистані було орієнтоване виключно на регіональні ринки, а виробництво героїну й зовсім відсутнім. В Афганістані, після повалення влади Талібан країнами НАТО врожаї опіумного маку зросли майже в 40 разів.

Транснаціональні наркокартелі перетворили Афганістан в наркоферму, що виробляє 94% всіх опіатів в світі. Урожай гашишу за 2010 рік склав 3 тис. Тонн. Практично весь опіум йде на експорт. Росія щорічно споживає близько 70 тонн афганського героїну, що становить близько 20% світового споживання цього наркотику (Росія споживає героїну в два рази більше ніж Китай і в три з половиною рази більше, ніж Північна Америка). Левова частка наркотиків (50 тонн на рік) потрапляє в Росію з сусіднього Казахстану. Ключовою ланкою транзиту героїну з Афганістану до Росії є Таджикистан, а також Киргизстан.

Чорний ринок наркоти в СНД

Розвиненість корупції в Росії робить цей маршрут досить вигідним. Чималу роль в транзиті афганських наркотиків грають етнічні угрупування, в тому числі узбецька наркоманія. Є підозри, що в наркотрафіку афганських наркотиків беруть участь американські, англійські і російські військові.

Наркоторгівля знаходяться під заступництвом вищих властей, уявіть собі, які це величезні гроші, який це бізнес-багатомільярдний! Бізнес, за який не потрібно платити податки, мита. Що говорити, якщо правоохоронні органи намагаються ловити дрібних споживачів, тих, хто систематично вживає наркотики, а ті, хто їх привозить в великих кількостях в нашу країну, вільно пересуваються. І залишаються непокараними.

Наведу простий приклад. У 2009 році, в місті Н, повинен був пройти рейд, операція по затриманню наркоторговців, і не простих «ходоків», а саме великих розповсюджувачів. Цей рейд мав тривати з 9 ранку і до 17.00 вечора. І що ви думаєте? В цей час наркотиків в місті взяти було неможливо. Всі наркоторговці були попереджені про це. Місто, з населенням в 2 мільйони людей, це не село, але тим не менш, хтось же їх попередив про цей рейд. І я думаю, що «цей хтось», людина займає важливу посаду держслужбовця.

Подумайте самі ...

Наркоторгівля розрослася на стільки, що схожа на епідемію чуми, яку неможливо зупинити. Хтось заробляє гроші на нещасті і здоров'ї молодих людей, які потрапили в «лапи наркозалежності», і їх нещасних батьків. Я знаю, що над вирішенням цієї проблеми працюють дуже давно і старанно. Але на кожне придумане нововведення, наркодилери придумують щось таке, що нам і не снилося, перевозять наркотики і в живих людях, і в трупах, в тваринах, фруктах, овочах і.т.д.

Що тут можна сказати? Я не беруся судити. Зараз є дуже багато інформації про наркоманію, одужання, співзалежності, реклами, яка пропагує здоровий спосіб життя. Нам залишається тільки отримувати інформацію, адже поінформований-значить озброєний, а відповідно і захищений.

4.5511811023622 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.55 (127 Votes)